Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda - нови модели


Recommended Posts

То и аз гледах аутобилд, ама и там снимките да по скоро компютърни отколкото реална снимка... просто почват да правят реклама, да се говори, да привличат внимание.... пък накрая ще видим какво ще излезе....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nova_Skoda_Octavia_III_2013_bez_maskovani_dalsi_01_800_600.jpg

smile126 smile126 smile126 Новият ми фаворит!!! s_flag

 

Сега ще ме човърка отвътре, защо току-що си купих още един Супърб, а не изчаках за една такава красота...

Новата ми цел - да се сдобия някога с една такава (най-добре до 1 година)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна!!! Ко не й харесвате не мога да разбера... smile049

Дано да е това - финално... да не го развалят!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимка има ужасно гнусна предница, а задницата е някакво подобие на А6-ца... Аудитата ще ни скъсат от бъзик... Общо взето ми прилича на недоклатен пасат със задница на ауди. Фейслифта е много по-добър на визия от това... Дано го лъснат малко. Може би цвета не е този за тези фарове, но това е много зле за изпълнение на Кабан. Явно затова вее байрак в Шкода... а не в ауди... Като цяло 3/10 на снимката. Само защо някой е замазал емблемата. Малко е пораснала колата, което е супер.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защо така убиват октавията, да изкарат рапид-а напред ли? Или за Супърб-а повече място правят... Октавията ми прилича на фабия 2 с по-големи размери. Предницата е като от... бла, не мога да го измисля - много ми грознее. Лично мнение. Не е мой тип. И нищо агресивно не виждам - стои ми като настъпена жаба...

 

Отпред ми прилича на фейслифтовите фарове, но с ръбове, а не с характерната заобленост, които има при тях - само са отрязали габарита отгоре и са ги изправили.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AUTO BILD маскира Octavia III с лепенки и я тества

 

So fährt der neue Skoda Octavia

 

Датата в немското издание е 31.10, моля за извинение, ако снимките които са там, вече са пускани тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още една снимка на новата октавия като допълнение към снимките на VALDO.

 

2013-Skoda-Octavia-Laura-1.jpg

 

Сами, първото нещо отпред ще е потъмняване на фара за мъгла. Че тия телевизори... :D

 

От друга страна като гледам пак снимките на VALDO може наистина да има някаква Монте Карло версия.

 

Обаче тая дупка между х'алогенките незнам как ще се позапълни - много разкрито всичко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още една снимка на новата октавия...

Това е колаж, който не дава нормална представа за визията на колата...

Правен е върху тази снимка на маскирана Octavia:

 

oficial-primul-test-cu-noua-skoda-octavia-iii-2013-1-6-tdi-51231.jpg

 

...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, верно са си поиграли с фотошопа. Но пък е много близко до реалния модел - снимките на VALDO са си истински. Долният отвор за радиаторите ще си е така - с голямата пчелна пита... много глупаво, защото освен кофти визуално не е и практично - големи камъни ще могат директно да обстрелват радиатора. Един познат два пъти сменя пукнат от камъче радиатор и накрая сложи ситна мрежа зад пластмасите, която да спира камънаците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, леле, леле... Много хубава А6-ца. Дано пуснат и Фейслифта ѝ 2010/2011 след две-три години... Аз се разочаровах... И лайсната на вратата ѝ се разминава с тази на купето отзад... ”наааайс”...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://fakti.bg/avto/53931-kakvo-shte-p ... =firstpage

Само не разбрах този откъс. "Значително по-големия Йети" е дълъг 4.22. smile091

Новият кросоувър ще бъде дълъг 4.2 метра, но въпреки това екстериорният му вид ще е доста сходен със значително по-големия Yeti.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, леле, леле... лайсната на вратата ѝ се разминава с тази на купето отзад... ”наааайс”...

 

A трябва да се има предвид , че това навярно е най-добрата бройка ... smile091

"Смачканата" (натиснатата) задна врата пък е върха на бохемската простотия. smile175

 

p.p. всъщност задната лява врата е малко по-тъмна на цвят от задния калник. Може по пътя до Чили в парахода да са я ударили леко и в Еуратек-Чили да са я боядисвали, та да не е напасната много добре. Мое мнение. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.