Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda - нови модели


Recommended Posts

Ако наистина това е новата Октавия :smt018 ,все едно Рапид ама маааааалко по-голям,доста тъпо smile049 ,все се надявам че пускат разни партенки а накрая истинската Октавия ще е доста по-различна! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и как да е по-различна?

нали всички гледаме какво се случва със VW една предница за всичките автомобили, и според сегмента в които попада се решава с к'ва задница да излезе, ако е седан/лифтбак, иначе се 'реже' багажника, намалят размера и ти го пускат като компактен клас-Polo или хечбек, да не говорим за Touareg-а, по-висок Golf!

Тук работата е същата, за жалост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият Скаут smile048

 

...

 

Рофл! Много дОбър шотофоп.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко и ще заприлича на КИА!

 

То всъщност си е фотошопната КИА. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е шопнато Соренто отвсякъде!

 

[-X

това е шкодовия-Маккуин Светкавицата! :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммммммммм.... и следващата ми кола ще е О3 комби с 4х4 и DSG........ ако имам пари де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Несъразмерното нещо наречено Spaceback на рапида...

Auto+Motor+und+Sport+.+Skoda+Rapid+Spaceback+%5B2%5D.jpg

Auto+Motor+und+Sport+.+Skoda+Rapid+Spaceback+%5B1%5D.jpg

 

Т.е. "Фабиа комби фейслифт".

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И всичката тая дандания за един смачкан багажник и едни квадратни фарове. Като не могат да пускат нови модели през една-две години кат хората, то поне като сменят модела след 10 г да е нещо ново и стилно . Една КИА да вземем , и тя се прави до Чехия ( в Словакия) , само че бълват модели през 1-2 години ...и то какви , че и достъпни !!! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките на Рапид комби реални ли са?

Иначе, Октавията е на 6. Не знам защо реагирахте така отрицателно, но на мен много ми допада новата Октавия s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реални са снимките, да:

Skoda_Rapid_hatchback_2013_render_nove_02_800_600.jpg

Skoda_Rapid_hatchback_2013_render_nove_01_800_600.jpg

 

Не ми харесва нито рапида, нито октавията на първи снимки - това ми е личното мнение... има много лъхащи класа коли, както и дизайн и какво ли още не, а октавията не е от тях... :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес откриват музея на Шкода и трябва да представят новия модел Октавия ...

 

http://www.auto.cz/skoda-octavia-3-ofic ... lena-71822

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е новата Octavia, много ми хареса, а съм сигурен, че на живо ще е още по - красива!

Много ми допада и това, че изглежда като седан s_flag.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два дни след появата на новата Октавия започнаха догадките относно триврато купе,спомена за модела Тудор явно е жив макар че не видя бял свят http://fakti.bg/avto/55207-shte-ima-li-octavia-coupe

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два дни след появата на новата Октавия започнаха догадките относно триврато купе,спомена за модела Тудор явно е жив макар че не видя бял свят http://fakti.bg/avto/55207-shte-ima-li-octavia-coupe

Опа! Тук вече си говорим. Остава да се предлага с интериор от Golf7 Highline, DDC, 1.4 TSI с ACT за 35000лв и сме в играта \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях рапид такси в София по улиците. Точно като за такси или работно добиче е...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.