Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светодиодни дневни светлини за Супърб 2/Октавия 2 fl.


Shady1

Recommended Posts

  • Отговори 55
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Shady1

    11

  • N.Zlatev

    10

  • JSB

    7

  • shaft

    6

Най-много писали в темата

 

Мда, 4 вата... Иначе тези не стават за нашите таратайки, трябва да са 1156 и пъпките да са една с/у друга, а тези са 1157 и са на различна височина.

 

Поздрави

 

ПП: аз съм си харесал ето тези:

http://www.ebay.co.uk/itm/1156-BA15S-Hi ... 27ce93f570

 

Ето ги как светят:

Много пари обаче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мда, 4 вата... Иначе тези не стават за нашите таратайки, трябва да са 1156 и пъпките да са една с/у друга, а тези са 1157 и са на различна височина.

 

Поздрави

 

ПП: аз съм си харесал ето тези:

http://www.ebay.co.uk/itm/1156-BA15S-Hi ... 27ce93f570

 

Ето ги как светят:

Много пари обаче...

 

Има и по-добри от тези. Отпред са с лупа - която разсейва светлината и свети доста по-добре. Отстрани са същите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Има и по-добри от тези. Отпред са с лупа - която разсейва светлината и свети доста по-добре. Отстрани са същите.

 

 

Да, това е другия вариант :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Има и по-добри от тези. Отпред са с лупа - която разсейва светлината и свети доста по-добре. Отстрани са същите.

 

 

Здравейте,

Бихте ли дали повече информация за тези, които са по-добри. От къде могат да се купят? Трябва ли им някакъв трансофматор или някаква приставка, за да работят нормално на колата и да не отделят прекалено много топлина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравей,

няма да ти трябва никакво допълнително оборудване за крушките за да ги свържеш. Те са на цокли, както и стандартните крушки и са пригодени директно за 12(до 24 в зависимост от изпълнението) волта.

Може да са със стандартни светодиоти 5050... или с такива на фирми като cree, philips, osram и т.н. Освен че са на реномирани производители и по скъпи, тези светодиоди светят и по добре. Като има светодиоди които са по 2, 5 че дори и повече вата. Важното за такива крушки (не само автомобилни) е доброто охлаждане. Тези по скъпите задължително са с метални корпуси.

Често търговците пишат че продават cree LED крушки, но слагат по 1-2 елемента(ако въобще са cree) а останалите са обикновени светодиоди.

При китайците има много ЛЕД крушки. За пример http://www.aliexpress.com/store/1188266, аз поръчах от този търговец, но все още не е дошла пратката .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.