Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за покупка на Октавия


bojan

Recommended Posts

Ами пазара на Октавия TDI по принцип не е голям, трябва да си наясно щом на това си се спрял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 105
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bojan

    17

  • lubomirov1985

    8

  • igeorgiev82

    8

  • bega4kata

    7

Най-много писали в темата

Бирата няма как да се включи, но аз вместо него ще дам малко яснота.

Това е БИВШАТА кола на Бирата. Той я продаде на автокъща и вече няма общо с нея.

Сега си кара ето такова нещо и хич не му дреме :)

post-1403-138453454082_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ша го таковам в таковата, що не се похвали?

 

В чужбина е гадината smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази и клубна и също не е лоша:

http://www.cars.bg/u1023324

 

Добре изглежда , но не искам автоматик , а и честно казано за 2005 г. цената е малко висока ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази и клубна и също не е лоша:

http://www.cars.bg/u1023324

 

Добре изглежда , но не искам автоматик , а и честно казано за 2005 г. цената е малко висока ;)

 

 

Добре е че не само аз така мисля(за цената) smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Ще използвам темата, за да си задам и аз един въпрос за покупка на Octavia 2. Става дума за модел 2007г, 1.9TDI, 105к.с. DSG. По препоръки тук на форума минах през Еуратек. Колата е внос от Франция.

 

Казаха ми, че губи мощност и, че или е от клапа гасене (v157), или е от Турбо. Помпата ако се смени и не се оправи - значи е второто.

 

Другото което моя майстор каза (той чу тракане), се потвърди и от тях че Маховика е за смяна. Аз не чувам тракане, но не съм и специалист. Интересува ме, да предположим че е за смяна - има ли някаква гаранция, че колата може да издържи без смяна на маховика следващите 5000 или 10 000км? Въпроса ми е обоснован преди всичко от финансова гледна точка, иначе ако имах пари и аз бих сменил веднага.

 

Благодаря предварително на отзовалите се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази ли е http://www.mobile.bg/11363521685521770,ако е тази за тази цена с тези проблеми не бих я купил.

А за маховика и аз не съм компетентен :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека ми каза, че няма обява пусната. Не мога да се сетя тази, която гледах дали имаше кръстче, но по-скоро нямаше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да ползвам темата,да не пускам нова.Според вас колеги,заслужава ли си тази кола http://www.cars.bg/u1000899 внос е от Италия километрите не ги коментирам, по телефона ми свали на 13000лв.но не дава да я карам до Сами за обстоен преглед :evil: иначе има транзитни номера и може да се кара.Та къде в Шумен мога да я закарам за преглед?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да ползвам темата,да не пускам нова.Според вас колеги,заслужава ли си тази кола http://www.cars.bg/u1000899 внос е от Италия километрите не ги коментирам, по телефона ми свали на 13000лв.но не дава да я карам до Сами за обстоен преглед :evil: иначе има транзитни номера и може да се кара.Та къде в Шумен мога да я закарам за преглед?
Ако много държиш,може да се измисли нещо да дойда да я огледам...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е с оправена глава, карах я 2200км преди да я продам, грам антифриз не ми е изхарчила. Сменен комплект маховик, сменен дросел. Взех я 78к уж реални, уж от БГ купувана. Във форумите, много се лъже, така че внимавай. Ако я бях оставил такъв гроб какъвто я купих, дали някоя къща щеше да я вземе? Нямам отношение към колата, но да харесай друга, и по добре друг мотор, че този става да си го гледкаш в гаража и да му правищ по 10к год както правят някои колеги. Аз правя 30 - 35к и съм бедно момче, не успявам да си позволя поддръжката. Вземи си 1.9 и си свиркай, или ако е 2.0 вземи нещо поне след средата на 2007г.

 

И още нещо до пичагата, който си търси кола. Кола се купува с каране по сервизи с внимателно гледане, щото мен така ми викаха преди година и половина, че това е колата за мен тези същите хора, които ти пишат по темата , а като се разбра, че съм го хапнал целия, край брат, "Много сме пили, много сме свили" и треаше с големия черпак да им сипвам на някои!

 

Успех в търсенето, дано намериш твоя автомобил в желания ценови диапазон и да си много доволен. УСПЕХ!!! :)

 

 

Евала, Мехурец, ше те цунем. Лъжец ли нещо ме наричаш с този емотикон? Да не замирише на пърлено???

 

 

Цяла тема имаше за спуканата глава на тази кола... иначе е в ''отлично състояние''

:^o

 

по добре друга си харесай

 

:smt017 :lol:

 

Нали Самуилчо? И аз така му казах на момчето. Честито Рождество, Самуилчо! Знам, че не е сега времето за подобни поздрави но ти ми го пишеш на Великден, аз ти го драскам по случай първа пролет. ;)

 

 

Боре, кво да се хваля бе готин, трябва да се видим за да млатим бирички. :*

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали Самуилчо? И аз така му казах на момчето. Честито Рождество, Самуилчо! Знам, че не е сега времето за подобни поздрави но ти ми го пишеш на Великден, аз ти го драскам по случай първа пролет. ;)

Това не го разбрах нещо...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да ползвам темата,да не пускам нова.Според вас колеги,заслужава ли си тази кола http://www.cars.bg/u1000899 внос е от Италия километрите не ги коментирам, по телефона ми свали на 13000лв.но не дава да я карам до Сами за обстоен преглед :evil: иначе има транзитни номера и може да се кара.Та къде в Шумен мога да я закарам за преглед?
Ако много държиш,може да се измисли нещо да дойда да я огледам...

 

Благодаря ти,би ли ми писал на Л.С. колко ще ми излезе пълното обслужване ако взема колата(масла,филтри,ремъци,чистене турбо пътища АГР)диагностиката и времето което ще ти "открадна"за огледа,за да си направя някаква сметка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, кво да се хваля бе готин, трябва да се видим за да млатим бирички. :*

 

Кой е Борето?.... И защо не си ни казал за него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вълко, извинявай човек, до преди това бях чел некви постове на Борето. :*

 

Боре, кво да се хваля бе готин, трябва да се видим за да млатим бирички. :*

 

Кой е Борето?.... И защо не си ни казал за него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да ползвам темата,да не пускам нова.Според вас колеги,заслужава ли си тази кола http://www.cars.bg/u1000899 внос е от Италия километрите не ги коментирам, по телефона ми свали на 13000лв.но не дава да я карам до Сами за обстоен преглед :evil: иначе има транзитни номера и може да се кара.Та къде в Шумен мога да я закарам за преглед?

 

Сега да внеса малко инфо за тази кола за колеги ако мислят да я гледат.Последения сервиз след проверка в ЕТ е през 2010г. на 220 000км. smile150 ,така че аз лично я отписвам ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.