Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Стига се заяждахте с младежа. Една сутрин пред МотоПфое ме видя от м@йната си и дойде да се видим. Може у вас да е грешката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига се заяждахте с младежа...

Ице , продължавай в същия дух и подозирам , че следващата ти кола ще е Форд с над 50% отстъпка :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми харесал съм си един бус, ша знаиш...

 

Арей, и тоя стана "буЗаджия". Изпусната раЛта, знайчи... 

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 12:00ч на Сливница и Опълченска май засякох бившата клубна О1 на Велко. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 12:00ч на Сливница и Опълченска май засякох бившата клубна О1 на Велко. :)

Напълно възможно е. А на всичко отгоре (ако правилно помня къде се подвизаваш ти), човека, кокто я взе ти е комшия (блок 305 мисля беше) в Надежда.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно възможно е. А на всичко отгоре (ако правилно помня къде се подвизаваш ти), човека, кокто я взе ти е комшия (блок 305 мисля беше) в Надежда.

:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Гената май се разминахме пред военна болница сутринта. Малко късно зацепих. :)

Да видях те в последния момент , ама защо беше втора кола :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много сигурен в рег. номер дали беше СА или СВ 5224 щото го видях в огледалото, но ако "човека" с зелената 02 чете тука да е сигурен, че при следващата ни среща ще го изпратя там, където той щеше да ме прати!!! Вчера около 15:00 на околовръстното малко след Порше.

А сега от добрата страна - искам да поздравя колегата също със зелена О2 софииска 5800, макар и с леко закъснение (той си знае)

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Таман се разминах с Изолини на ТВ кулата :) Ама съм под прикритие.

 

А преди няколко дни разлавихме на светофар с колега със зелена Октавия комби във Варна. Поздрави ако чете тука, а не просто да е наследил стикера :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в 08:00 си чаках чинно на светофара, а Гена тържествено мина покрай “италиянеца”, без да отклони грам поглед от лентата пред него :)

Да знаеш, с тея черни очила си като слепец зад волана!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Да знаеш, с тея черни очила си като слепец зад волана!

 

:champion: ахаххаа, как точно го каза, само :D

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в 08:00 си чаках чинно на светофара, а Гена тържествено мина покрай “италиянеца”, без да отклони грам поглед от лентата пред него :)

Да знаеш, с тея черни очила си като слепец зад волана!

Първо не е било 8.00 , а най-много 7.57 и второ - през същите тъмни очила видях и освирих многоуважавания търговец на недвижимости един светофар по-горе (тоз път и той мъ освири) ... това , че си с Шкода невидимка , не мъ прай мене кьорав ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 дена забвлязах в Созопол клубен с2 фл с номер 4484 по спомен! Поздрави на колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес на връщане от Пловдив първо освирках и омахах синя Октавия, а след това и сиво О1 комби. Малко бях двуколесен  :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Към 10:15-20 някъде, близо до военна болница/медицинска академия мернах една много чиста Октавия 2 комби с Врачански номер 3933 и отличителни знаци на клуба, че даже и бг знаме + малко боди за джудже със знака на Шкода на страничните задни прозорци! Много лъскава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойда някой ден в София, значи, и цял ден ще обикалям по улиците да ви свиркам :D Тука в Пловдив с никой не се засичам, пък хем не сме малко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вчера видях един колега на Ерхлето на Околовръсното. Миеше си Октавията (2ка, фейс). Викам да обърша моята и ще кажа здрасти. И като се обърнах, него го нямаше. пОскам сАлза :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Преди 2-3 дни (вече не помня), кой освирих на Околовръсното в Една VRS 2ка? Движеше се пенсионерски в най-дясната лента, все едно караше 120ка на Метан? :tongue_1:  Що ми се стори, че беше началника? Сигурен съм, че ме видя, който и да беше това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.