Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

17:05 при Армеец на бул. България Октавия 1 с черни решетка и спойлер и номер РА. Подсвирнах леко, но не ме отрази

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17:05 при Армеец на бул. България Октавия 1 с черни решетка и спойлер и номер РА. Подсвирнах леко, но не ме отрази

Същия беше освиркан днес към 16:40 на околовръсното в посока към Българията. Караше изключително бавно, а после не се и обади за по 1 бира да пием. Черна точка :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17:05 при Армеец на бул. България Октавия 1 с черни решетка и спойлер и номер РА. Подсвирнах леко, но не ме отрази

 

 

 

Хаха, аз бях - да. На свирукане не реагирам особено. Не съм те видял изобщо : /  А и точно тогава се бях заговорил с един познат и повече се возех в колата, а не я управлявах :)  Не знам защо обаче ако някой ми свирне и винаги първата ми реакция е "какво съм направил", та честно просто игнорирам. Ще гледам да се upgrade-на. 

 

 

Същия беше освиркан днес към 16:40 на околовръсното в посока към Българията. Караше изключително бавно, а после не се и обади за по 1 бира да пием. Черна точка  :P

Бях си в Пазарджик  :D Точно се прибирахме. Че освен жената и котката се возеше отзад. 

 

Като съм с нея карам по-спокойно, че иначе много разправия като ме нахока. За бирата съм виновен  :blush:

Редактирано от cenarius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

На кръстовището на Слатинска и Гео Милев видях Стотачката на Малкия качена на рапатрак.

Едит: уточнявам, че беше днес, около 7:40

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера следобед (около 15:20) зелено, клубно Йети СВ1280** ми се моткаше в огледалата на Сточна гара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СА2616 - Октавия 1 днес късен следобед на АМ Тракия.

Колегата имаше стикер на задното стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, 20.03.2018 от Благоевград до София карахме заедно с една Октавия РС , синя, с номер до колкото си спомням СА 3952 или нещо подобно. Излязохме заедно от Благоевград в 18.00 и до София имахме удоволствието да шофираме със скорост между 160 и 200. Без да се гоним, просто си карахме! Но беше удоволствие две Шкоди да подминават всичко живо! Само един перничанин по едно време се опита с някакво бълващо черен пушек Ауди да ни следва, но за кратко! Но просто си беше едно добро шофиране! Благодаря на колегата! Поздрави!!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес с колегата 4е4о се засякохме в Интерпам. Време е вече за летните гуменки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Признавам си, маам гащи 2-3 дни по тоя маршрут. Даже видях 2 ферарита малко по-късно на околовръстното и Борис. Кола и рейсче...

post-5-0-94787700-1524041632_thumb.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой караше черна О2 комби, с черна решетка, затъмнени стъкла и номер 2121? Два пъти го засичах във вторник, втория път на паркинга на Лайла в Младост към 23 часа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.