Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Точно с него се размина. :D  тъкмо влязох да драсна, че се разминах с лачена О1 комби с готина комбинация в номера на Раковска. Късно се усетих, иначе щях да клаксонирам.  :hello:

Щом е лачена, значи вече е била на автомивка ............ :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата със сребриста О2 комби с номер СА05*** на светофара на ОМВ между Студентски и Дървеница днес на обяд около 13ч. ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е лачена, значи вече е била на автомивка ............ :eusa_clap:

 

Моите МПС-та на автомивки не ходят. Лично се грижа за хигиената им :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 15 на кръстовището на Пушкин и Околомръсното - страхотна сребриста О2 vRS комби - много позната на външен вид! Колегата имаше неразбирателство с ченгето, което явно си искаше една "двайска"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко (13,00ч) бе забелязан рекламния автомобил на SOFIA BEER DRINKING TEAM да прави десен завой към Мадрид . Боре :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 14h на Горнобански между Цар Борис III и Любляна, посока Горна Баня, случайно да беше Венци? Шафте, признай си ти ли беше?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 14h на Горнобански между Цар Борис III и Любляна, посока Горна Баня, случайно да беше Венци? Шафте, признай си ти ли беше?

Мдааааа, Явка. Ама... Как пък не съм те видял теб... Прибирах се от село, че ходих да свърша малко работа по къщата...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Пепи :hello: Като излизаше от Практикер не видях стикера, но се усъмних, щот ми направиха впечатление добре изнесените Жанти на Нивата :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Излови ме. Аз дефакто не излизах от Практикера, а си спестявах светофара на Цариградско :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Теб пък те видях на Евлоги Георгиев и Драган Цанков, в посока кулата към 14ч. днес. Ама беше в насрещното и бързичко мина, та нямах време да сигнализирам.  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли кой е колегата с О2 - СА8475ВР. Редовно го засичам сутрин, с какви ли не сигнали пробвах ама нищо :dog:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около обяд , на бул Данаил Николаев бе забелязан и поздравен колега със светло сива О1 (С 5223 **) :) ,аз бях малко под прикритие в едно Ситроенче Ц 3 :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера по обед на Симеоновско при посолствата се поздравихме с колегата LACHO ако не се лъжа? Черна РС-ка, 6664?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес май видях Любомиров с октавията по Дондуков, но се бе скрил зад един трамвай и има вероятност да се бъркам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера доста плодотворно -  първо по обед на Любляна близо до кръстовището с Боряна - черна О2 СА 8463 с лайсни, после в задръстването на Евлоги при Строителния - черен Румстър с лайсни СА 3040, Някой да си ги познава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера доста плодотворно -  първо по обед на Любляна близо до кръстовището с Боряна - черна О2 СА 8463 с лайсни............Някой да си ги познава?

Черната О2 и аз я засичам редовно, но на никакви сигнали не реагира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 17,00 ч. колегата Любомиров ме освирка в Овча купел. Много му е музикална :fiu:  бибитката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 17,00 ч. колегата Любомиров ме освирка в Овча купел. Много му е музикална :fiu:  бибитката!

:eusa_naughty: :eusa_naughty: :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера по обед на Симеоновско при посолствата се поздравихме с колегата LACHO ако не се лъжа? Черна РС-ка, 6664?

Да колега аз бях,но много късно ви видях,че говорих по телефона!Поздрави и весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес сутринта към 8 часа  лаченото комби на Любомиров беше засечено при полицията в Благоевград.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй вярно :) Закарах жената на работа и след това грижовно си го измих, че цялото беше в барут от новогодишната нощ :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румстъра на Бобеца (за съжаление без самия Бобец) биде изловен днес следобед на паркинга на Цари Мали Град.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на Централна гара Марто ме подмина като малка гара. Светках,светках, ама никаква реакция. Бях под приктитие с Меро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на Централна гара Марто ме подмина като малка гара. Светках,светках, ама никаква реакция. Бях под приктитие с Меро.

 

Ако е било към 19,30ч , аз съм бил и ... Виновен :blush: , малко ми беше уморено :sorry:  

П.С. И с малко закъснение , да благодаря за возенето от Обеля (преди празниците) :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.