Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Никито Любомиров беше забелязан на бул. Цар Борис посока вкъщи. Аз бях на бул. Овча купел, където е новия Кауфланд. Видях те в последния момент. Лъсната както винаги!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никито Любомиров беше забелязан на бул. Цар Борис посока вкъщи. Аз бях на бул. Овча купел, където е новия Кауфланд. Видях те в последния момент. Лъсната както винаги!!!

 

Поздрави

 

Новият Кауфланд е на Тодор Каблешков, не на Овча Купел ;) Иначе как пък аз не ви засичам двамата в района, като всеки ден минавам оттам, чудна работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа... верно, че е Каблешков! Забравих го как се казваше и си мислех, че е овча купел... мерси за поправката!

 

Иначе... Аз минавам инцидентно. Много не карам вече, както преди сутрин и вечер. Повече през деня карам, откакто не ходя в офис.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червена Фабия комби със стикер на задното стъкло, но без лайсни на номерата спряна пред Била на България  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Свобода към 18,да ли не присветнах на Искрен с черната фабия? Ама хич не ме отрази,хем този път ,не бях под прикритие,ами с фабията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maй се разминахме с Бобеца преди половин час на Климент Охридски.. но бях прекалено зает опитвайки се да предвидя следващия ход на джипката от другата страна..Не се издава до последно :dash:

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобяд с Явката като пешеходци изловихме Юли (Mishelle) на велосипед в Младост, но той не ни отрази въобще :)

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в един и нещо по обед се разминах в Искърското дефиле с много познато изглеждаща зелена Ок1 с черна решетка и рамка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобяд с Явката като пешеходци изловихме Юли (Mishelle) на велосипед в Младост, но той не ни отрази въобще :)

Хиени :)

Къде ме Фанахте бре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 9 сутринта, в задръстването на Г.М. Димитров реших да направя място да мине водач на двуколесно. Оказа се, че това бил колегата PRR, с който разменихме даже и словесен поздрав.  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задръстването беше брутално :ireful: Но днес малко бяха неусложливите шофьори та стигнах бързо  :moto: А малко по-рано излових и Маджо на бял кон ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около светофара на Йерусалим и Цариградско :)

Юли явно редовно кръжи там, защото и аз го засякох миналата седмица на същото място, но не бях сигурен че е той, понеже не очаквах да се придвижва с колело!

:moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес подминах една клубна О2 на Симеоновско към 17:30. Бях с двуколесното не не успях да огледам кой беше, само успях да махна  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т'ва дето го е снимал косата, май е на Божанов бившия Супърб.

кой е косата ? ами май май ,да защото имаше един чичко и една леля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях бившата Октавия на Краси Favorit - Мръсна, мръсна..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяла О1 комби с варненска регистрация и стикер на задното стъкло беше изловена днес около 13:00 на Богатица и Баучер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.