Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Генa, 'ич не съм те видял :D Но зa сметкa нa товa бaя се зaмислих, кaкво толковa съм съгрешил, че тaкa ме освиркaхa :P A то кaкво било :D

 

Поздрaви!

Редактирано от sharpshooter_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааааа, превозвайки тръби на отворен багажник :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17:30 Черен Супърб с лайсни ни номера на Г.М. Димитров. Един ненормален моторист мина пред него и му махна без да се обръща :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата @zambata (или поне колата му) беше забелязан между Младост 3 и 4. Добре се развърта Fabiata :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17:30 Черен Супърб с лайсни ни номера на Г.М. Димитров. Един ненормален моторист мина пред него и му махна без да се обръща :sorry:

Аз ще да съм бил, но бах с един колега и въобще не съм те отразил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се разминах с Макса на бул.Черни връх - нещо се беше зазяпал та не върна махване/освирването

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Преди малко на влизане в Бургас освирках О2 комби с клубна лайстна на номера- СА50**СМ. Бях с БМВ-то, да си признава кой беше. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тази сутрин минути след осем, София на кръстовището Дойран и Гоце Делчев, бяла О2 комби - номер *813 - докато видя клубния стикер на задната лява врата, нямах време за реакция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес преди обяд в Млaдост, беше зaбелязaнa убaвицaтa ( колaтa, не женaтa ) нa iavkata, гордо пaркирaнa зaд Шелa нa Цaригрaдско :P

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива, клубна О2, с номер от порядъка на 5130 - днес махнах на собственика на светофара на България и Гешов, към 18ч.  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата със сива О2 6009, с когото се поздравихме към 13ч. на обяд на Околовръстното около Симеоновския възел ?

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата със сива О2 6009, с когото се поздравихме към 13ч. на обяд на Околовръстното около Симеоновския възел ?

 

Мой!  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, "освирках" един колега около 17:40-18:00 часа с Октавия 0970 на бул. "Шипченски Проход" - светофара на НАП.

Сигурно се  учудил защо, понеже съм без "опознавателни" знаци :)

Редактирано от piftho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес 7:50, кръстовището на Жолио Кюри и Драган Цанков бяла ОК1 комби с черно фолио на предната емблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен О2 vrs 4349 днес към 12:30 на околомръсното - кръговото при разклона за камбаните. Карах малко зад него в младост, не ви познавам още :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, "освирках" един колега около 17:40-18:00 часа с Октавия 0970 на бул. "Шипченски Проход" - светофара на НАП.

Сигурно се учудил защо, понеже съм без "опознавателни" знаци :)

Хaх, пу зa мен :) Aмa верно се зaчудИх :D

Бързо нaбaвяй рaзпознaвaтелни и отличителни клибни aтрибути, зa дa не ни вкaрвaш тaкa в рaзмисъл :P

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях тръгнал към Маджо да слагам летните гуми :) Тя твоята е близнак на моята :)

 

Абсолютно! :PDT_Armataz_07:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бургаска О2 с клубна лайсна и номер   А0009(6),днес към 10ч. на Орлов мост посока Ректората?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.