Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Сега видях бившата Октавия на Краси Favorit - Мръсна, мръсна..

Ако и другия път е такава си я купувам обратно! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях бившата Октавия на Краси Favorit - Мръсна, мръсна..

 

lubomirov, коя от бившите Октавии на Краси? Първата (зелената) е при мен. :) На 25.04.2014 може да си ме засякъл някъде по пътя Казанлък-Стара Загора. Колата наистина беше мръсна след като валя някакъв дъжд след който остана бежов прахоляк, който не можа да се отмие добре след поливане с маркуч, а нямах време за мивка. Иначе гледам да е чиста. Има си и гараж, но като се кара през деня из София няма как да е съвсем чиста. :flag_skoda:

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lubomirov, коя от бившите Октавии на Краси? Първата (зелената) е при мен. :) На 25.04.2014 може да си ме засякъл някъде по пътя Казанлък-Стара Загора. Колата наистина беше мръсна след като валя някакъв дъжд след който остана бежов прахоляк, който не можа да се отмие добре след поливане с маркуч, а нямах време за мивка. Иначе гледам да е чиста. Има си и гараж, но като се кара през деня из София няма как да е съвсем чиста. :flag_skoda:

 

За синята имах предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо roodnbкато почнеш тунинг проекта предвиди и работещи мигачи за фабията  :tongue_1:  

Около 14:00 ме отнесе на Цариградско - включи се от към 4-ти километър и малко ме понатисна, за да се наместиш в лявата лента - ама така става като се крия в бавнио бел бус :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо roodnb, като почнеш тунинг проекта предвиди и работещи мигачи за фабията :tongue_1:

Около 14:00 ме отнесе на Цариградско - включи се от към 4-ти километър и малко ме понатисна, за да се наместиш в лявата лента - ама така става като се крия в бавнио бел бус :D

Ей, още не е сложил мaторя, a вече джигит го игрaе...смятaй после кaкво чудо ще е :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Ники Любомиров се засякохме преди малко, към 21ч. в Кауфланда на Каблешков. Ей, Ники, отдалече се набиват на очи първо огромните валяци на Никол ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, още не е сложил мaторя, a вече джигит го игрaе...смятaй после кaкво чудо ще е :P

Мани, мани - ще се пишем по график кога да караме, че да не му пречим да фърка по улиците  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Ники Любомиров се засякохме преди малко, към 21ч. в Кауфланда на Каблешков. Ей, Ники, отдалече се набиват на очи първо огромните валяци на Никол ;)

 

Така е, така е :) А ти по късни доби ходиш на пазар - явно за неща от първа необходимост :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо roodnbкато почнеш тунинг проекта предвиди и работещи мигачи за фабията  :tongue_1:

Около 14:00 ме отнесе на Цариградско - включи се от към 4-ти километър и малко ме понатисна, за да се наместиш в лявата лента - ама така става като се крия в бавнио бел бус :D

В своя защита ще кажа,че в 14:00 бях долу в центъра. Но ако е било към 15:00 може и аз да съм бил.

 

Между другото към 13:15 видях един колега с едно Йети на България и Гешов някъде , номера беше СА 12 нещо си :D Свирнах ама май не бях отразен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, още не е сложил мaторя, a вече джигит го игрaе...смятaй после кaкво чудо ще е :P

Тренирам тренирам :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, около 17:20 ч. на излаза от надземния паркинг на IKEA беше изловена благоевградска Octavia E 9285 ...  или нещо подобно, с клубни ласйтни на номерата (поне на задния).... Беше поздравен само със светлинен сигнал от преследващя го тъмно кафяв Superb.  :hello:  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 10ч на околовръстния път в посока IKEA - Арена Младост, се засякох с новата Октавия 3 комби RS синя! Номера беше нещо СА 06...

 

Ама не искаше да се закача с мен  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oколо обед, пред входа на Семинарията - зелена, форумна О2. 

 

Не е зелена,а сиво-син металик! :eusa_naughty:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vasilisa беше изловен днес на Хемус и покарахме след това малко в колона :)  Доста освирване му беше необходимо, докато ме отрази :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vasilisa беше изловен днес на Хемус и покарахме след това малко в колона :)  Доста освирване му беше необходимо, докато ме отрази :sorry:

Защото изобщо не очаквах но за сметка на това супер много се изкефих.Клубния стикер създава настроение в скапаното време. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на Никола Габровски мернах един съсед(колега) с бяла фейслифтова фабиика със стикер на задното стъкло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Гогата, мисля че беше, ме освири на Мадрид и Черковна, ама докато отреагирам и беше заминал:) Също така имаше приятни приказки с Пепи Печатара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно Гогата те освири, ама забелязах и аз, че се беше отнесъл нещо.  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера около 18,20ч @lubomirov1985 бе забелязан на жълтите павета до Мин съвет (на светофара) да търкаля Никол към Дондуков :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, напълно възможно :)

Валдес, не валеше - течеше направо :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.