Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Вярно е, прав си Жоре - често и забавят движението с някоя уникална маневра при паркиране или се моткат по светофарите :) ама това са бели кахъри - после тия дето ги дават в новините са все мъже...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жените, без да се обиждат, са доста често причинител на ПТП-та, но рядко участват в тях. Факт. От друга страна малко са жените, които искат да се покажат, както го правим ние, мъжете. Те просто карат по едни по-особени, техни правила. А ние все гледаме да покажем на другите колко сме бързи и яростни. Уви - въпрос на ДНК ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да питам за форумна Октавия 3, синя с номер CB 3492 ** , забелязана паркирана днес следобед в Казанлък в близост до нас - кой е колегата ? :)

 

аз съм.. признавам си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвя ме софийска О1 врс 2121 между Ботевград и Мездра преди 2-3 дни, беше с голям стикер, шкодаклуб, предполагам ще е от бая време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@stefan l: Чичо Стефчо, днес към 13:30 на излизане от Пикадили в Младост 1 съвсем случайно ти отнех предимството. Беше с бялото 300-коньово голфче. :D Извинения!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че днес около 5 видях колегата Иво Динков в The Mall. А се оглеждах за място, а той тъкмо потегляше с Фабията. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@stefan l: Чичо Стефчо, днес към 13:30 на излизане от Пикадили в Младост 1 съвсем случайно ти отнех предимството. Беше с бялото 300-коньово голфче. :D Извинения!

Левият завой там си е тегав, обаче, поне от 20 м те гледах как си си завил врата в другата посока :D  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освирках колега със сива О2 РС Комби към 8 без нещо при мола на бул. България.  :hello:

Аз бях по това време там, ама нещо явно съм бил разсеян и не съм те чул :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди час Октавията на Stefan l беше видяна на кръговото на кулата, ама не разпознах кой кара :running:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорката /legaltk/ ме излови към 13'25 в АВ. Полафихме си, уви кратко, че и двамата бяхме по служба.

 

Жоре, много чисто Окито, чак ме досрамя за Съби!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорката /legaltk/ ме излови към 13'25 в АВ. Полафихме си, уви кратко, че и двамата бяхме по служба.

 

Жоре, много чисто Окито, чак ме досрамя за Съби!!!

Потвърждавам!

Но чиста Октавията не беше, още има следи от дъжда от Сахара миналата седмица.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди час Октавията на Stefan l беше видяна на кръговото на кулата, ама не разпознах кой кара :running:

Синеца, Боре и съм го предупредил - ако някой шкодаджия го поздрави и той да отвръща. Предупредил съм го и че имам доста агенти, които го следят като как шофира :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......... Предупредил съм го и че имам доста агенти, които го следят като как шофира :)

Да не му кипне под шапката и накрая да отлепи стикерите .........

:P:P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не му кипне под шапката и накрая да отлепи стикерите .........

:P :P :P

Трябва да махне и добавката под задната броня, тя е по-забележима от стикерите  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На таа "добавка" и се вика дифузьор. Задачата му е да създава вакуум и да притиска колата към пътя и ако се махне нема да е убаво, щото шкодилакот мое да литне :rfm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3161 в ЕТ на крика... И 9382 чака на паркинга.

 

Аз докарах 5131...

 

 

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3161 в ЕТ на крика... И 9382 чака на паркинга.

 

Аз докарах 5131...

 

 

 

Поздрави

Пак ме фиксира  :D

Вече е в гаража ......, а утре - под душа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, дааа!!! Гледах как я вдигнаха на крика, после на реглаж/проверка на стенда и т.н.

 

Не видях какво толкова правиха, обаче...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пред блок 120 в Дружба 1 видях черна клубна О2 коНби. Кой е колегата, да си признае (номера май беше 1386)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта на бул.Вардар в 9,00ч Гената беше изловен да излиза от квартал Разсадника със "Синьото бебе" :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 16:30 се разминахме с една черна О2 РС малко преди Нови Искър?

 

В последния момент видях клубните лайстни и не успях да сигнализирам.

Живея в района :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.