Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Павката /PUF-PAF/, днес в 17.05 часа, на бул."Витоша" се правеше на трамвай, но след като истинския такъв дойде "из отзад", културно се прибра в Уентата. Аз самият, щях да падна от прозореца на кантората, махайки /разбира се - без никакъв смисъл/ като луд маймун.

Брато полудех тогава...гонех нотариус Калоянова да пускам покани за плащане на един пациент на Банката..:) идвах откъм Александровска и се лутах из улиците къде не е затворено/забранено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм те видял на връщане, защото се движеше в посока бул."Пенчо Славейков", а кантората на Мариела е в обратната посока - на ул."Хан Аспарух".

Или все още си се лутал и обикалял из квартала...

Поздрави

 

П.С. Синята красавица се забелязва отдалеч !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка, аз пък няколко пъти те засичам сутрин към 8 и малко на Цариградско в най-лява лента как цъкаш на телефона, докато шофираш. Да не направиш някоя беля. И вземи се появи на някой НИМ най-накрая, много отсъствия натрупа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм по това време там на Цариградско всяка сутрин, в района на Дъ МОЛ :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм по това време там на Цариградско всяка сутрин, в района на Дъ МОЛ :banger_2:

 

Аз веднъж даже бях паркирал до теб на -2 на паркинга на мола, да се пазим взаимно от тъпи п**ки и диви батки-аграри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато полудех тогава...гонех нотариус Калоянова да пускам покани за плащане на един пациент на Банката..:) идвах откъм Александровска и се лутах из улиците къде не е затворено/забранено!

Павка, къде се загуби бре? Бях решил, че нещо си ни се разсърдил и си се преместил на североизток в Толбухин!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, идвай. Освен да се видим, искам и да погледна какво толкова е различното при демонтажа на твоите фарове. Че по телефона май хич не се разбрахме ;)

Мани майтапа, ама след като си взех колата от Еуратек, на следващия ден замина и другия габарит. Но си казах, че ще го пробвам. Може на десния по лесно да извадя снопа с кабели. Но след 2 дена габарита си светна сам. И предния беше така и след това си изгоря напълно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка, ко ме нападнахте бе :) ем така съм, не ме кефи...понякога даже съм на два телефона. Така съм претръпнал в тия задръствания вече, сума ти книги прочетох в движение :)

 

Павка, къде се загуби бре? Бях решил, че нещо си ни се разсърдил и си се преместил на североизток в Толбухин!

Ице всичко е ток, ама съм се омотал тотално с децата и работата през седмицата, апартамент праим и всеки уикенд съм напред-назад. Къв Толбухин, аз до Пловдив не смогвам да ида :)

 

Ако знаеш Венци от една година кво проектче ми е драфтнал за синята птица, ама ми е на standby...и така не остава време за колицата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз веднъж даже бях паркирал до теб на -2 на паркинга на мола, да се пазим взаимно от тъпи п**ки и диви батки-аграри

Пресни- пресни :)

 

12661901_10153387843643616_3688096206862

12742388_10153387843723616_5755702955998

12717158_10153387843833616_8179739842263

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера между другото освирках и задминах Сиромаха на Малинов, а днес същото с графитена О2 на телевизионната кула....имаше клубен стикер горе на задното стъкло и не го познавам колегата! :)

 

ПС: ако трябва да съм честен за времето дето не съм бил активен наистина получих приятелски позвънявания и то не само от София. Като цяло евала на всички дето поинтересуваха да ме питат ко става и дали съм добре, що не се вясвам и т.н.

 

И не се вълнувам от някакви форумни и клубни разделения, даже съжалявам да разбера, че все още е актуално това. Знаете като пътувам и мога, в който и да е град, винаги ще се обадя :)

 

А на Марто най-много имам да компенсирам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата, който всеки ден паркира под моста срещу КАТ на самия Драган Цанков.

036615603.jpg?r=4

 

Поздрави и за колегата на бул. Джеймс Баучер

036615604.jpg?r=0

 

Също така забелязах автомобила на колегата PSYHO до ресторант Пчела в Лозенец

Ха,,,,, Поне вече и знам новия номер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черна О1 комби с клубна лайсна преди 5 мин на Иван Асен. Свирнах, ама не ме отрази :P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гогич, свирна, ама и бързо отлетя нагоре и нямах време да реагирам, даже в първия момент си помислих, че свириш на някой от тротоара зад мен. Като спря малко по-нагоре даже си мислех да дойда да се обадя, но когато се реших да изляза от колата ти вече потегляше посока към ромънското.  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 13:50ч на 160тия километър на АМ Тракия, в посока София, абсолютно безуспешно бе освиркан и осветкан сиромахомобила. Явно Жорката не се обръща по бели фордове  :hello: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 13:50ч на 160тия километър на АМ Тракия, в посока София, абсолютно безуспешно бе освиркан и осветкан сиромахомобила. Явно Жорката не се обръща по бели фордове  :hello:

 

Не е свикнал с новата ти визия..... То при теб промените в гаража са със скоростта на светлината. :wacko_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и ти сега, виж вече преполовихме Февруари, а даже не съм го сменил Форда :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По вероятно да си е помислил , къв е па тоя с тоя форд и кво точно иска от мен :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз откакто нямам клаксон, въобще не обръщам внимание на чуждите :D пък и съм верен на марката, не се заглеждам по чужди машини ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля Столичен инспекторат, да вземе мерки и да разчисти бялата техника post-9963-0-01688900-1456203939_thumb.jpg, заемаща парко място в Зоната ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта помня че се загледах в някаква клубна кола, но поради факта, че гледахме шампионска лига в една немска бирария, не мога да се сетя нито модела (може би супърб) нито точната локация (някъде между университета и румънското, кой знае ? :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 13:50ч бе забелязан Жорката (legaltk) с Октавията , да потегля по Дондуков към Раковски , естествено поздравен с дискретен клаксон  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 13:50ч бе забелязан Жорката (legaltk) с Октавията , да потегля по Дондуков към Раковски , естествено поздравен с дискретен клаксон  :hello:

Потвърждавам!

За мен трябва да се ползва по-директен клаксон и не толкова дискретност.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.