Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Октавия 1 комби 4х4 сребриста с ЕН 3544 номер на околовръстното и стикер на задния джам. Свирнах тихо че челядта на задната седалка спеше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавия 1 комби 4х4 сребриста с ЕН 3544

Това съм бил аз...връщах се от срещата пред НИМ, големия стикер го получих днес :) Не съм усетил, че е било нещо за мен, но вече ще се оглеждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 12,30ч Тони (v13) беше изловен с черното vRS коНби , малко след тунела за Люлин (посока центъра) и тактично поздравен от червен Фаворит  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, може би около 12:30, на магистралата между Ихтиман и Вакарел, ме освирка черна О2 РС комби без отличителни знаци. Да си признае кой беше.  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 12,30ч Тони (v13) беше изловен с черното vRS коНби , малко след тунела за Люлин (посока центъра) и тактично поздравен от червен Фаворит  :fiu:

 Забелзях те още преди да ми сигнализираш  :)   Не знам дали видя, но ти махнах :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Забелзях те още преди да ми сигнализираш  :)   Не знам дали видя, но ти махнах :flag_skoda:

 

Видях , видях ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, може би около 12:30, на магистралата между Ихтиман и Вакарел, ме освирка черна О2 РС комби без отличителни знаци. Да си признае кой беше. :hello:

Признавам си!

Имам един стикер само и е от лявата страна, но забелязах твоите лайсни и свирнах :)

Редактирано от Impress_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на КПП-то в АЕЦ-Козлодуй ми грабна окото синя октавия VRS  СВ54...

За съжаление нямаше стикер.

Редактирано от biser.or
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес карах по Октавия 1 - СА 3161 или нещо такова (забравих) - по бул. Цар Борис 3 в посока Пирогов.

 

Не се легитимирах, защото са ми забавени рефлексите - за 1км пробег не успях да измисля да свирна ли, да присветна ли... - след това минах в локалното и всичко свърши (събудих се с отвити крака и целия в пот) :D

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сутринта в локалното на Цар Борис засякох паркирана пазарджишка Октавия 7200 или нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта на Тодор Александров, посока Люлин, ме поздрави колега с тъмна о1 V RS комби. СВ 15.. нещо беше. Аз се стъписах и премигнах с халогенни.

Големия стикер на задното стъкло явно се вижда отдалече. Мерси отново!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм бил. С теб много често се срещаме.

Знам, да - ха ха. Знам, че си ти! Иначе, срещаме се, сигурно защото “си чак в другия край на софия“. Ха ха.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата О3 8338 най- вероятно на PUF-PAF беше освиркана грубо на светофара на бизнес парка около 08.40 от черна О2 комби ФЛ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта на Тодор Александров, посока Люлин, ме поздрави колега с тъмна о1 V RS комби. СВ 15.. нещо беше. Аз се стъписах и премигнах с халогенни.

Големия стикер на задното стъкло явно се вижда отдалече. Мерси отново!

Ако си колегата с ЕН номера аз бях.

Поздрави. :banana_beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ал. Малинов - синя О3 - 8338 :) Бях маскиран :)

 

 

Същата О3 8338 най- вероятно на PUF-PAF беше освиркана грубо на светофара на бизнес парка около 08.40 от черна О2 комби ФЛ.

 

Аз бях юнаци :) Бялото Аygo го видях, ама не видях адаша !

 

Черната О2 комби също я видях като я задминавах по-рано, но после много бързо бях задминат и не разбрах ко стана :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сутринта в локалното на Цар Борис засякох паркирана пазарджишка Октавия 7200 или нещо подобно.

Моят предишен автомобил :)

Новия собственик е от София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице (Izolini), случайно да пробваше днес един С3 дали ти е по мярка?:-)

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, днес цял ден се возя като куфар в един бял Румстър. Но пък за сметка на това само днес по улиците видях толкова С3, колкото общо бях видял от излизането на модела до сега - 2 броя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Thunderbolt беше забрлязан по ул. Гео Милев към 12ч. днес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 14:30 на външно министврство, беше засечен и поздравен колега със страхотна синя октавия 4х4 (СА3325ВА).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 14:30 на външно министврство, беше засечен и поздравен колега със страхотна синя октавия 4х4 (СА3325ВА).

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.