Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Червена Фабия1 Комби - освирках я на Строителния техникум преди малко и се движихме заедно с колегата до Военната академия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива Ф1 8687 комби с клубна лайсна освятках на Околовръста току що :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ии Юли беше изловен преди час на Макдоналдса в Младост !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива Ф1 8687 комби с клубна лайсна освятках на Околовръста току що :)

Отчетох се с присвирване. Усетих се чак като се изравнихме и видях стикерите. Редактирано от marinms
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

036748627.jpg?r=6

Поздрави за колегата който е паркирал зад Бизнес центъра до Метро. аз съм спрял срещу теб от другата страна на улицата.

Редактирано от maisuda
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 14'15 часа, Костаки бе омахан от полугол пешеходец, докато завиваше от бул.Константин Величков, по ул.Пиротска :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 17:20-30 Юли беше изловен на Гео Милев. Бях се скрил през кола от него, но поне 3 пъти изскочих целия в насрещното, може да ме е видял и той.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светло синя Ф1 2709 кара зад мен по Малинов от Бизнес Парка. Жена водач с клубни лайсни отпред и отзад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уфф всеки ден засичам клубни напоследък..или бивши клубни :) Освирках виненочервен Супърб 2 ФЛс клубен стикер и лайсна на Цариградско преди малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо ми избяга иначе и ти щеше да си освиркан  :fiu:

И за протокола с кола съммм  :banger_2:

Редактирано от diana_kraice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсурд!! Карах възможно най-пенсионерски и то в средната лента...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше през три коли от мен, а аз слязох от Цариградско затова - не се изразих правилно 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 14'15 часа, Костаки бе омахан от полугол пешеходец, докато завиваше от бул.Константин Величков, по ул.Пиротска :)

По това време минавах от там, да. Обаче, Боре, не съм те отразил. Ама изобщо.  :sorry: По-настоятелно е трябвало да сигнализираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По това време минавах от там, да. Обаче, Боре, не съм те отразил. Ама изобщо.  :sorry: По-настоятелно е трябвало да сигнализираш.

 

Боре, следващия път изцяло гол ! Така не може да не те забележат :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Днес, в 09.20 часа, Ицо /Izolini/ беше уловен как прави обратен насред бул."Витоша", със скорост близка до тази, с която се движеше по пистата в Калояново :crazy: 

Очаквах лек дрифт, ама не  :tongue_1: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Возех чужди хора, Боре, за това го направих бавно. Но пък в момента, в който от джоба ми телефона се разкрещя с гласа на Васко Бързия влак "fuck you, uh uh uh" си рекох: Боре ме излови!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на светофара на НДК освирках колега със сива Фабия 8689 (може и да греша в номера).

8687. Видях те и махнах като беше до мен, но може и да не си ме видял от затъмнението на задните стъкла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта на Гешов, посока К.Величков, освирих един колега с два големи стикера на задното стъкло - "Skoda club Bulgaria OCTAVIA" и "4х4"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 13:15-20 ми се стори, че се стори че се разминах с Андро Чобанов на слизане от магистралата при Златна панега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.