Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Октавия ВР 65ххххе 

Да вземете да подарите на колегата един стикер,че доста му е износен  :tongue_1:

Днес се опитвах да го догоня във врачанския кауфлЕнд,но нещо ми се изплъзна до като намерих място на  паркинга.

Аз бях с червена габровска фиеста плътно зад него,но ме беше срам да свирна  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавия ВР 65ххххе 

Да вземете да подарите на колегата един стикер,че доста му е износен  :tongue_1:

Днес се опитвах да го догоня във врачанския кауфлЕнд,но нещо ми се изплъзна до като намерих място на  паркинга.

Аз бях с червена габровска фиеста плътно зад него,но ме беше срам да свирна  :blush:

Това е колегата bond 0007

BP 6565 BP

И ти къде с тая кочина се буташ,баш пЪ на врачанскио КауфлаН.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа, освирках и омахах Hamsia-та на Околовръстното към България. Бях с двуколесното и жената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа, освирках и омахах Hamsia-та на Околовръстното към България. Бях с двуколесното и жената.

Добре че не е слязъл  да те посъветва с палка :)

Не съм бил аз - цял ден в Лозенец се мотах, но за сметка на това те освятках в петък сутрин на Малинов и Сахаров като се провираше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, същия цвят беше колата, а от слънцето не успях да видя лице. А колата беше с клубни лайсни.

 

Между другото, независимо от полицайската жилетка, онзи ден една мадама реши да кара едновременно в две платна. Свирках, светках - реакция нула. На светофара я питам "Не ме ли чу, не ме ли видя?", последва неразбиращ поглед и отговор "Ами не ви дидях"  :fool: Пожелах и лек ден и продължих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 17:00 - 17:15 на колелото на 5-ца трамвай на Съдебната палата освирках и осветках...Яската (lent). Последното място, на което съм очаквал да се засечем :) Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смолянската октавия 6336 (ако не бъркам) беше на паркинга на кауфланд днес, но не засякох собственика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 17:00 - 17:15 на колелото на 5-ца трамвай на Съдебната палата освирках и осветках...Яската (lent). Последното място, на което съм очаквал да се засечем :) Поздрави.

 

Да,Явка - видях те в задното огледало - с фабията беше  :PDT_Armataz_07: Сигнализирах и аз с 2 кратки клаксона,но не се сетих да ти пусна аварийки...

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчетахме полезното с приятното - заедно със "skodera"(Ивайло) и още двама приятеля ходихме на гости на общ познат,който неотдавна се премести в София и взехме от него 2 предни седалки от А6 с ел. пакет.Ще се използват за донори - подгряването ще се вгражда в предните седалки на О1 фейслифт.А на идване минахме през МЕГАПАРТС на Челопешко и Резбарска за някои дреболии за 1.6 АЕЕ че в момента го оборудвам и мисля да го бодна на баба фела вместо чешкия 1.3мпи.Та като се засякохме ние бяхме тръгнали към Овча купел - 1 

Редактирано от lent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, вие даже и към вилаета сте идвали. Бравос, полезни неща сте свършили :) А ще ми е много интересен резултатът като боднеш 1.6-цата на баба Фела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клубна О2 СА0518 или нещо подобно, паркирана в близост до 412 блок в Люлин? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Петък към 22:00 ч черна О2 комби с клубен стикер на задния прозорец, беше на чейндж бюрото на Мадрид и Черковна. Мина пред мен колегата ма бях пешеходец....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Петък към 22:00 ч черна О2 комби с клубен стикер на задния прозорец, беше на чейндж бюрото на Мадрид и Черковна. Мина пред мен колегата ма бях пешеходец....

Това съм бил аз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта поздравих колега на Малинов. Дори ми се наложи да връщам назад за да се види лепенката на слюдата. А вечерта, пак на Малинов, към 17:40 подминах черна Октавия комби с лайсни на номерата. За съжаление нямах никаква възможност да сигнализирам, че лявата лента беше свободна и докато се ориентирам и вече бях 4-5 коли напред  :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя, по Малинов, около 17:40 бях аз. Ама наистина - докато видя стикера на шлема и ти вече беше заминал  :dog:

А иначе бях със Superb-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама наистина - докато видя стикера на шлема и ти вече беше заминал  :dog:

 

Това е от двата Weiss-a, дето си ги цапнал обедно-следобедно - бавно отразяваш събитията около теб :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта Павката Puf Paf почти ме връхлетя на околовръса, на влизане в Млафост :D

Дамм по това време обикновено прелитам там :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко часа на магистралатда към Бургас подминах една тъмно сива о3 (нещо като тъмен графит, не знам как точно се води). Не съм свиркал обаче че не видях клубни стикери и лайсни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.