Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

zloQQ беше освиркан и омахан от двуколесен хулиган на Околовръстното тази сутрин  :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zloQQ беше освиркан и омахан от двуколесен хулиган на Околовръстното тази сутрин  :moto:

Не съм те видял изобщо, човек... А уж гледам за мотористи, както си трябва. Пуснах един мотор в посока Младост, около ИКЕА в лудницата от коли, махнахме/светнахме си, но не ми заприлича на теб. Т'ва ти ли беше?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм, аз. Дори нарочно завъртях тиквата да видиш надписа на каската. Пък и с тая полицейска жилетка, надали са много мАтористи из София :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта на бул.Вардар в 9,00ч Гената беше изловен да излиза от квартал Разсадника със "Синьото бебе" :hello:

Чудех се на кой преча преди да съм се измъкнал на булеварда , но после видях стикера :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Златиста ОК1 комби СА9502 на паркинга на Фантастико в Дървеница вчера към 18:30. Поздрави на колегата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подминах (ех, как звучи) и освирках Маджо. Мадже, ама тя много лъскава! Отдалеч блестеше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 9:30ч Жоро (sirоmaha) беше осветкан и освиркан от червен Фаворит по България и качването към Околовръсното  :tongue_1:  

 

А по-късно някой май чакаше в ЕураТек ...   ppavlov  :tongue_1:

 

036850036.jpg?r=0

 

 

А  и ... PRR мернах в района :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто ти днес бая си ги ловил :)

 

И ти беше изловен до тенис-кортовете на Малееви :tongue_1: .

Опита се да излезеш от кръстовището с вратите,ама пусти халдекс не ти даде :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това по-скоро съм бил аз :) бързах, не съм се правил на келеш (то същата работа де)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес дегизиран със служебния Дъстър освирках Пловдивски колега на магистралата, с един бежов Рапид (истински не от новите). Надявам се не съм те стресирал колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота някъде около 16:00 часа на паркингите на ПЖИ при футболните игрища Фабия 1 преди фейс-а(май беше комби) със стикер на предното стъкло горе в дясно.
Колега ако играеш в лигата пиши някои път, ако засечем да пием по бира. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта Светльо (sleit) колко странно ме гледаше... Хаха... Подкарал си дневните и колата изглежда много яка на пътя, като цяло!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори Венци,ама не очаквах джип идващ от Банкя да ми присветка и мига с аварийки. После се сетих, че си ти хехее

До скоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори Венци,ама не очаквах джип идващ от Банкя да ми присветка и мига с аварийки. После се сетих, че си ти хехее

До скоро

 

Ахахаха! Ходихме на манастира (Клисурския) - често ходим там... и от там се връщах... :D Бая време гледах колата в огледалото - кефи-кефи! :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата PRR(предполагам по фаровете и лепенките)  на светофара на  автокъщата със смартовете в Овча купел. Днес към 19:30.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.