Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Видя ми се червен, стикеросан Фаворит (на Евгени бившиям май-май) в Люлин 6, който културно си ме изчака с подаден мигач тая вечер към 22:30. Ама много бързо се разминахме в завоя и не видях Марто ли го караше...

Мда , аз бях. Сори , не съм те забелязал че търсих един "невидим" адрес у ЛюлинО :)

П.С. Ами културен съм си аз :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера карахме с Боре (thunderbolt) от Дондуков до моста на влюбените. Tой избра по - дългия път, но с по - малко светофари, мен ме хванаха всичките по Раковска, но го догоних.

 

Днес по Раковска на обяд мисля че се разминах с Мони (blackspot) ?!?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера карахме с Боре (thunderbolt) от Дондуков до моста на влюбените.

... Където пътищата ни се разделиха... Хаххахаха. ей сега един колега със зелена октавия 1 комби мина покрай мен, пак на Дондуков Редактирано от Thunderbolt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта на Малинов разминах една сива О1 комби ... ама докато се усетя за лайсните и бях 3 коли напред  :blush: Бях с двуколесното  :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера към 15:00 се разминах на Слънчев Бряг с кафяв Супърб 2 комби с голям клубен стикер на задното стъкло - Варненска регистрация. Аз пътувах към Бургас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта на Малинов разминах една сива О1 комби ... ама докато се усетя за лайсните и бях 3 коли напред :blush: Бях с двуколесното :moto:

Аз те мернах сутринта, но беше на Г.М-то
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клубен сив О2 Скаут паркиран на морската градина в Бургас. Софийски 7004, малък клубен стикер на задното стъкло мернах :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 18:05 мисля че мернах ЗлотоКуКу в огледалата, когато излязох на Цариградско от Младост, посока центъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг ще да е бил, Ице. Аз си седях у нас в Разсадника, че нет/тв вкарвах, а после към Люлин щипнах. А иначе - Евгени мина пред нас като на парад, ама само ми махна, че явно пациентка го е чакала на столето, за да и каже: отвори устата, ще махна тампона, плюй...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес поздравих един колега  с Йети в задръстването пред строителния техникум, ама в погледа му разбрах, че няма представа защо му махам, а даже бях с по-разпознавателния автомобил (sofia beer drinking team)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес поздравих един колега  с Йети в задръстването пред строителния техникум, ама в погледа му разбрах, че няма представа защо му махам, а даже бях с по-разпознавателния автомобил (sofia beer drinking team)

Даже съм сигурен ,че ако го питаш каква кола кара,няма да може да ти отговори  :doubledown: Дори спрях да си правя труда вече ,че доста недоумяващи физиономии виждам ,да не говорим ако е жена зад волана,там съм сигурен ,че и посоката накъде е тръгнала няма да знае  :)

Редактирано от zar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес поздравих един колега с Йети в задръстването пред строителния техникум, ама в погледа му разбрах, че няма представа защо му махам, а даже бях с по-разпознавателния автомобил (sofia beer drinking team)

Абе и ти преди няколко дена със сивата с бира надписите ме погледна, беше спрял мисля в Лозенец, но си говореше с някой в колата, присветнах докато минавах покрай теб, но не ме отрази... не помня с коя кола бях, но и 2те са с отличителни надписи.

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни и аз съм тотално изчаткал

To e oт жегата и мен като ме напече, само мисля как да отида при някой климатик...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях 3 клубни коли. За втори път виждам една тъмно синя Октавия 1 на околовръстното близо до Цар Борис - не гледах номера, но беше със стикери и лайсни.

 

Две коли по-напред имаше една Октавия 2 - сивкава да речем - пак с надписи, стикери, лайсни...

 

Последната беше на Константин Величков: 9934 - не псувай, колегаа??? Видяях теее! :D  После гледаш в другата посока, като ти дойдох близко на джама да ти кажа на майтап "що псуваш, бе Шкода Клуб"... :D Нарочно го направих това, за да ми видиш лайсните... ама айдееее...

 

Свирнах на всички - ама си е "страшно" и никой не гледа в страни в не-шкодите. :) Вече само ще се радвам, няма да поздравявам :D

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес по обяд, мернах "Фелицията на Макса" на Тодор Александров, но май друг човек я шофираше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадох я на бащата, да ходи утре в провинцията, може да е решил човека да се види с някой приятел... Даже вика "ама ти си с номера от събора от миналата година!" Викам много ясно :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес преди обяд към 11,30 клубен Сюпърб 2 с лайсни на номерата караше след/до мен по бул.Цар Борис Трети в посока Руски паметник.

Махнах през прозореца с ръка, но не знам дали колегата ме видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера около 13:30 между Шумен и Търговище се разминах с черна фабия ВТ06** или ВТ60** беше номера. Клубна ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях 3 клубни коли. За втори път виждам една тъмно синя Октавия 1 на околовръстното близо до Цар Борис - не гледах номера, но беше със стикери и лайсни.

 

Две коли по-напред имаше една Октавия 2 - сивкава да речем - пак с надписи, стикери, лайсни...

 

Последната беше на Константин Величков: 9934 - не псувай, колегаа??? Видяях теее! :D  После гледаш в другата посока, като ти дойдох близко на джама да ти кажа на майтап "що псуваш, бе Шкода Клуб"... :D Нарочно го направих това, за да ми видиш лайсните... ама айдееее...

 

Свирнах на всички - ама си е "страшно" и никой не гледа в страни в не-шкодите. :) Вече само ще се радвам, няма да поздравявам :D

 

Поздрави

Не се случват само на мен тези неща ,значи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път виждам спряла в Надежда пред "Inkognito" клубна шкода , черна vRS с стикери и лайсни , а вече и с стикер от таз годишния събор ( номер 007 ) ... Колега кой си !?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.