Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

последните два дни бях само в северната част на града.... пасувам, отричам а и само Супърб нямам още :Р

Редактирано от Thunderbolt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта Данчо беше засечен на бул. Брюксел. Брутална стойка има Фабията :)  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Патрик, :) хич не съм те отразил :D

Зад кой колега си карах на околомръсното преди малко с сива О2 СА3366 с лепенка на тру райдърс :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Патрик, :) хич не съм те отразил :D

Зад кой колега си карах на околомръсното преди малко с сива О2 СА3366 с лепенка на тру райдърс :)

Бях със служебната и затова не свирнах, иначе ако бях с Октавията, много бързо щеше да ме отразиш   :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота на паркинга на Била в Плевен ми се стори, че се разминахме с тъмнозелена О1 комби със стикер от събор на страничното стъкло и лайсна на номера.

А почти всяка сутрин пък до едно от ОДЗ-тата в Дианабад виждам паркирана сребриста О2 комби VRS със стикер - вече се чудя дали нямаме форумна детска учителка там или пък с някой колега носим хлапетата в една и съща детска градина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гогата беше забелязан на жълтите павета, преди около два часа и половина.

 

На път към вкъщи пък на Монтевидео видях една плевенска Октавия 2 - златиста/сахара.

 

Поздрави

 

Колега аз съм с плевенската :) Защо не свиркаш? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаааа.... Чакай, че сега го видях това нещо :) Беше спрял при "пиците" :D И нямаше нииикой в колата. Просто подминах, но видях стикерите и т.н. :P Супер лъскачка е!!! :)

 

Поздрави

 

ПП: Напоследък гледам, че хората се стряскат, като им свирнеш от джипка - не поглеждат встрани изобщо :D Никой не гледа на номера, че имам лайсни на Шкода Клуб България!

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота на паркинга на Била в Плевен ми се стори, че се разминахме с тъмнозелена О1 комби със стикер от събор на страничното стъкло и лайсна на номера.

А почти всяка сутрин пък до едно от ОДЗ-тата в Дианабад виждам паркирана сребриста О2 комби VRS със стикер - вече се чудя дали нямаме форумна детска учителка там или пък с някой колега носим хлапетата в една и съща детска градина :)

Пред детската градина в Дианабад е Жорката - joropet :) ... не е учителка  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А почти всяка сутрин пък до едно от ОДЗ-тата в Дианабад виждам паркирана сребриста О2 комби VRS със стикер - вече се чудя дали нямаме форумна детска учителка там или пък с някой колега носим хлапетата в една и съща детска градина :)

 

Хаха, не съм учителка :). Явно сме в една детска градина. Каква е точно колата ти, колега? Видях един път една червена комбара, а в близост спира пък една жълта фабия vrs.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, не съм учителка :). Явно сме в една детска градина. Каква е точно колата ти, колега? Видях един път една червена комбара, а в близост спира пък една жълта фабия vrs.

 

С червената съм аз :). А с жълтата vrs една родителка съм виждал да идва също в тази детска градина.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR беше засечен да се провира в задръстването на Малинов. Макар и с двуколесно, пак си е тегава работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Патрик, изобщо не съм те отразил. А днес беше кошмар. Правят детелината на 7ми КМ и е тотална тапа. Тия кретени работят в пиковия час, за сметка на това от 12 до 14 ще почиват  :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Патрик, изобщо не съм те отразил. А днес беше кошмар. Правят детелината на 7ми КМ и е тотална тапа. Тия кретени работят в пиковия час, за сметка на това от 12 до 14 ще почиват :angry:

 

Сефте ще им е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е колегата Пуф-Паф.

Интересно, че си успял да го снимаш, защото по принцип лети ниско и бързо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно де, виж го че е спрял... Затова е заснет. :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.