Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Не се случват само на мен тези неща ,значи :)

Еее, ама вече съм с друга марка и хората се шашкат, като им свирне “джипка“... Преди всеки поздравяваше.

 

Даа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, ама вече съм с друга марка и хората се шашкат, като им свирне “джипка“... Преди всеки поздравяваше.

 

Даа...

Санта Фе МК2 -другия ми фаворит.Заглеждам ги все още,ама ще знам ,че си ти ако ми махне някой :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи, дааа!!! Днес видях едно страхотно направено. Сребристо, с ролбари, прагове, черна решетка изцяло отпред, много се накефих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях 3 клубни коли. За втори път виждам една тъмно синя Октавия 1 на околовръстното близо до Цар Борис - не гледах номера, но беше със стикери и лайсни.

 

......

Ако е комби, значи съм бил аз. Живея в района. Не съм се и оглеждал даже, сори.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е комби, значи съм бил аз. Живея в района. Не съм се и оглеждал даже, сори.

 

Поздрави

Да да. Имаше човек с теб и двата пъти. Около мен си някъде, явно :) колата винаги е лъсната и кефи отдалеч!!!

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път виждам спряла в Надежда пред "Inkognito" клубна шкода , черна vRS с стикери и лайсни , а вече и с стикер от таз годишния събор ( номер 007 ) ... Колега кой си !?

Аз съм :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карапанчев днес в 19 часа категорично отказа да отрази водача на двуколесно на Фантастикото, въпреки светканията и свирканията ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е това Фантастико? По това време би трябвало да съм бил в Горубляне или по Цариградско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях сервизната Фелиция от събора срещу сервиза на Росен. Да се чувства поздравен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта на Константин Величков карах зад едно синьо комби О1 2.0 с номер 3440

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях сервизната Фелиция от събора срещу сервиза на Росен. Да се чувства поздравен!

Ако е Росен със зелениО Гоуф;) , нормално да я виждаш там :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е това Фантастико? По това време би трябвало да съм бил в Горубляне или по Цариградско.

Драгалевци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, той човекът не е знаел, че се казва Карапанчев, иначе да беше отразил ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кранка беше осветкан и разминат в Бяла. Зеления звяр се забелязва отдалеч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият ПСИХОмобил-буркановоз на Жоро Психото беше засечен в Редута на Стоил Войвода и Георги Обретенов преди малко. Жоре, да не живееш в квартала?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старозагорска О2 - Събота стоя няколко часа на 4-5 коли от моята на Кабакум плаж на Златните :-) Не снимах номера обаче ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди час някъде, PUF-PAF зави към мол Сердика. аз бях в другата посока със Sofia Beer Drinking Team и малко се стреснах, помислих си "брат ми ако е взел другата кола, ще го убия". много са еднакви на първо четене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Небесното синьо е много масов цвят. Аз возих, днес колегата от центъра към нас, и вика аааа Шкода !! ... рапид (естествено небесно син.) Викам му тоя не го знам, щом не се разсвирка досега не е от нашите, няма да се запознаем на събора :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го разберете кой е след време ,като "цъфне" тук със въпросите относно евентуално възникнали проблеми.За съжаление тогава повечето се сещат ,че има форуми,клубове на съответната марка,а до тогава се праят на разсеяни и концентрирни в пътя пред тях и незабеляаващи ,че някой просто ей така ги е забелязал и им показва знак на колегиалност по пътя :) На мен специално не ми е проблем поне да присветна на някой със същата марка ,без значение дали го познавам или не!

Редактирано от zar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.