Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Небесното синьо е много масов цвят. Аз возих, днес колегата от центъра към нас, и вика аааа Шкода !! ... рапид (естествено небесно син.) Викам му тоя не го знам, щом не се разсвирка досега не е от нашите, няма да се запознаем на събора :D

 

За Рапидите е доста чест цвят. За Октавиите не толкова, макар че в София съм виждал няколко, вкл. и Скаути.

 

И аз като колегата Thunderbolt съм се бъркал няколко пъти....примерно карам на жена ми колата или служебната, виждам паркирано светло-синьо комби и първичната ми реакция е кой ми е паркирал колата тука :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я, имам си за съсед една клубна сиво графитена О2 комби преди ФЛ. Номера е софийски и започва с 202, нощува в Стрелбище. Май маркировката е от скоро, защото преди като съм я заглеждал нямаше клубни отличителни знаци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 18 по Цариградско, сребриста октавия СВ3574АХ с клубна лепенка на задното стъкло, отби към изток в локалното. Свирнах но в този трафик не знам дали стана ясно кой и защо свири.  Бях със супърба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз бях,ама ни напече слънцето и тръгнах на обратно,да се прибирам към Бургас,че се "пържим"от 8 сутринта:) Видях няколко Йетита и Октавии на връщане,и ако съм те разминал без да отразя се извинявам.Обикновенно присветвам ако мерна Шкоди по пътя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И вчера май беше в началото до хотела. Не, ние бяхме в края към комплекса. Аз минавам покрай колата ти 2 дена и си мисля, че с този хубав скаут си ти. Завчера и 2 чешки с лайсни на техен клуб имаше. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се огледаждам. Аз съм с о2 СА синьо-сива с фолио, седан с клубни лайсни. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, може би към 18ч. на Константин Величков се поздравихме с колега с тъмно синя Фабия.  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта към 9:00 спряхме един до друг на светофара пред Океански Риболов в посока Созопол със Великотърновска О1 4х4 сив металик със черни лети джанти с червен кант.Погледнах към колегата ама той бързо се обърна на другата страна.Нямаше никакви лепенки и означения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, обаче бях след Дюни на стария път за Приморско...

На 300-400 метра от мен си бил. Аз съм в св. Тома, точно след шофьорския плаж ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа ясно гоним се по морето значи, днес в Бургас видях 2 шкоди едната зави преди да я огледам ма бе клубна номер не видях, а другата ме подмина ма бях пешеходец нещо с 26 започваше ма я отразих късно малката я видя. И щерката ме зарадва с подарък ключо-държател на Шкода  :tongue_1: . А аз па купих друг подарък на един съфорумец тук  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа ясно гоним се по морето значи, днес в Бургас видях 2 шкоди едната зави преди да я огледам ма бе клубна номер не видях, а другата ме подмина ма бях пешеходец нещо с 26 започваше ма я отразих късно малката я видя. И щерката ме зарадва с подарък ключо-държател на Шкода  :tongue_1: . А аз па купих друг подарък на един съфорумец тук  :banger_2:

Със 26 не съм бил аз :) Да ти е честит ключодържателя и съм сигурен ,че е голям сантимент за теб ,не само ,че е на марката ,а че е от щерката!Да ти е жива и здрава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес кум 11ч. сутринта "b3lq7a" с една дума "Беличката" беше засечен на Дюни  :hello: Отразихме се подобаващо за добрата среща  :doubleup: Като знам да гледам за О2 ,а не за Йетито стават нещата ,иначе чудене щеше да падне :) Надявам се почивката да върви добре и да сте доволни.Този път времето е супер! Наздраве от мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на вас. Ориентирахме се към басейн, че много хора днес. Кучето е с нас и не е добре. Много популярен за бургазлии този плаж. Почти всички коли бяха с А регистрация. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е,популярен и посещаван е доста от бургазлии и аз най-вече там ходя ,защото все още може да се намери къде да се паркира и не е пренаселено,пък съм и фен на по-спокойните места :) Ако сте там и тази седмица може пак да се засечем из района.Добър месец за почивка между другото,защото после ще е препълнено ,а и морето няма да е толкова хубаво ,както е сега!Приятно изкарване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, може би към 18ч. на Константин Величков се поздравихме с колега с тъмно синя Фабия.  :hello:

Признавам си аз бях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес,се срещнахме със"b3lq7a"на. плажа,побъбрихме и направихме по един тест драйв на,колите.Много върви това "BKD" с тоя ремап.Колата кърти асфалта!Много съм доволен!

П.П:Непредвидените срещи се получават винаги най-добре!

Редактирано от zar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скаута ми е на сърце много, добре че жена ми не го видя, че... Приятна среща стана и за двамата интересна. Поздрави Зарко!

 

Прибирам се и пред хотела на средата на 2 места клубна Шкода. Поздрави колега и съм се залепил за теб, за да мога да паркирам. Ако видиш поста, върни я 1, 1.5м назад. Има, а и е имало и по рано място до задната кола(не я местят нея). По принцип ми го пазят това място от хотела - слагат мотор или скутер, не знам как си я наместил - явно и 2та са мръднали за малко.

post-7686-0-96602100-1467647849_thumb.jpg

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти те е  наредил,колегата от Варна ,Ивак :(  Преполагам ,че човека е паркирал така по невнимание и ще успеете да се сместите! Лятото ще трябва да се местят сбирките тук по морето явно!Поздрави и от мен и приятно изкарване на почивката,а когато искаш може да се обадиш за да повозиш и жената,аз добре ,че моята днес не я качих на твоята ,че рискувах семеен скандал с препоръка да прескоча ремапа на Скаута   :crazy:

Редактирано от zar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от хотела тая година слабо пазат, за 2ри път ми е, а може и някой смарт да е имало отзад или отпред... Вкарах се аз, но ако някоя много малка спре отзад, има 3м зад него, няма да може да излезе, на 2см съм от него и стърча.

 

Всички са по почивки, а в БГ е морето, за тези които не ходят по Гърция.

Как да им обясниш на жените, че опасна е бавната кола, с нея всички става бавно, защото все си в колоната, не можеш да изпреварваш спокойно.

Пепи е безкомпромисен със Шкодите. Много са направените от него, за които знам, и няма неусмихнал се. Всички тръгват много повече. Мойта е 16 клапановата и нищо не харчи за това където дава като вървеж.

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.