Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

https://m.facebook.com/groups/119694538227826/permalink/1572457249618207/?sfnsn=mo

Нов внос, перфектно състояние...

Бих казал - бахти майсторите - шапка им свалям!

Редактирано от zloQQ
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зайграх ги в фейса - "За рождения си ден, искам розова запалка Clipper. Има я във всеки магазин, струва 1,50лв. Да видим, колко приятели имам!" Сега ще видим на 11ти , колко запалки ще имам. Аз залагам че розовата ще е само една и ще е моята... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, zloQQ написа:

https://m.facebook.com/groups/119694538227826/permalink/1572457249618207/?sfnsn=mo

Нов внос, перфектно състояние...

Бих казал - бахти майсторите - шапка им свалям!

Моята и тя е на 3367км засега, откакто коригирах нещата, но в горния линк не е ясно къде точно е автомобила. Тези който са го изградили, явно вземат пари ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли този тип букси как се наричат и дали има някакви преходи към чинч или обикновен жак (без значение малък или голям) 

 

 

 

IMG_20210314_123649.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей мислех , че тези букси са изчезнали с Респрома , ти от кой скрин извади това :)

Инак преходник няма да намериш , но можеш да ги замениш с всичко , само поялник ти трябва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, това са две 12 инчови колони, 3 лентови със здрави шпули и филтри.

Помагам на мой познат да си изчисти вилата, че ще я продава и ни е жал да ги хвърляме. Пробвахме ги на неговото стъпало и свирят доста добре, но самото стъпало има някакъв проблем. Ще им сменя буксите, че моята апаратура е с чинчове и ще ги ползвам в механата на мойта вила. 

Между другото разглеждайки линковете на chavdarlk, намерих доста добро и лесно решение. 

 

 

 

 

s-l300.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да ви изстрелям един леко глупав въпрос. Как се казват предпазните ламарини, които седят зад спирачните дискове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, axel написа:

.... Как се казват предпазните ламарини, които седят зад спирачните дискове?

 

Предпазна пластина спирачни дискове.

Сред майсторските среди е известна като табла и тава. ;)

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @axel - А на Английски Език е: "Cover plate for brake disc" :)

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, axel написа:

Колеги, да ви изстрелям един леко глупав въпрос. Как се казват предпазните ламарини, които седят зад спирачните дискове?

 

Влади, като намериш ми прати линк, че и мойте задните са "за кашмер" 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, joro-120L написа:

 

Предпазна пластина спирачни дискове.

Сред майсторските среди е известна като табла и тава. ;)

 

Преди 3 часа, tuningmania написа:

До @axel - А на Английски Език е: "Cover plate for brake disc" :)

Благодаря ви!?

 

Алекси, аз търся за шведа, но и за Шкодата има тук:

https://m.autodoc.bg/rezervni-chasti/predpazna-plastina-spirachni-diskove-15099/skoda/octavia/octavia-1u2/7908-1-8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи , добре го е направил човека, кво? Нема да мръдне, не е излъгал. Ремонта е извършен по задание - завършено , поправено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.03.2021 г. at 22:12, Алекси Георгиев написа:

 

Влади, като намериш ми прати линк, че и мойте задните са "за кашмер" 

Зарежи ги, за смяната трябва да се свалят лагер главините. А лагер главините да се свалят цели е почти невъзможно. Т.е. към смяната си калкулирай още 200 лв за лагер главини. Иначе казано ги зае..вай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам се да преведа тази песньовка на английски. Още обмислям как се превежда "От леглото като скоча, пия 4 скоча, с 4 коча" Ако имате предложения , помагайте...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,тази седмица си пререгистрирах колата и съответно винетката трабваше да се прехвърли.

Подадох онлайн заявление и ми отговориха,че за да се прехвърли е необходимо време.

Мога ли да карам така,или трябва да чакам да се прехвърли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш някакъв документ или входящ номер от заявлението , не виждам проблем , но ако всичко е на честна дума , аз не бих рискувал , ако ми се наложи бих си взел една седмична винетка .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато номер X (новият) няма регистрирана винетка на него, значи реално винетка нямаш. За да знаеш кога можеш да караш, влизаш в системата на тол-а и проверяваш какъв е статута на номера ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се на информация във сайта на ТОЛ.Незнаех,че работят седем дни в седмицата.

Човека ми обясни да им пратя входящия номер и под него да напиша.

Моля да ми бъдат анулирани нарушенията.

И ми каза да карам без да се притеснявам.

Благодаря ви за бързото включване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, Nasko_79 написа:

Обадих се на информация във сайта на ТОЛ.Незнаех,че работят седем дни в седмицата.

Човека ми обясни да им пратя входящия номер и под него да напиша.

Моля да ми бъдат анулирани нарушенията.

И ми каза да карам без да се притеснявам.

Благодаря ви за бързото включване.

Общо взето пак половинчата работа. Подаваш заявление, пък трябва и да ги сръчкаш и да им се молиш по телефона да ти оправят винетката... Има хора, които пътуват всеки ден (дали работят със самата кола или просто се придвижват до работното място) и немогат да си позволят колата им да стои и да чака някой да благоволи да си свърши работата.

Можеше да запазиш номерата, за да не се занимаваш с тези глупости. Ако не си, трябва и ГТП да минеш с новите номера. За добавъците към ГО и каско ако има сигурно си знаеш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.