Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Преди 10 часа, JORDITO написа:

@Izolini какво отвял. Влезе в тунела със 120 ?

С тоя лед по виадуктите да ме биеш няма да рискувам :)

 

Еми, той е "Яшааа Фончоо, тарикат шафьор номер ено" :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, shaft написа:

 

Еми, той е "Яшааа Фончоо, тарикат шафьор номер ено" :D

 

Ами, така здраво бяха поляли, че никъде нямаше загуба на сцепление. Но на входа на Плевен от към Ясен има един усоен завой, там дори беше останал много сняг и някой беше прелетял от платното посока Плевен, през насрещното и в дерето отсреща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Izolini написа:

Ами, така здраво бяха поляли, че никъде нямаше загуба на сцепление. Но на входа на Плевен от към Ясен има един усоен завой, там дори беше останал много сняг и някой беше прелетял от платното посока Плевен, през насрещното и в дерето отсреща.

 

Е тоя е бил истинският "Яша Фончо, тарикат шафьор номер ено"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да чукна на дърво, на Хемус не съм попадал на проблемен участък зимата. Ни на лед, нито на прекомерен сняг. Ама може просто да не съм теглил късата клечка...

Иначе и без waze, когато беше големият лок даун - Летище Варна - КППто на вход София на Хемус - 3 часа и 9 минути :)  Ама тогава обстановката позволяваше 180-200 и извън магистралата. По целият път съм настигнал не повече от десетина коли и с още толкова да съм се разминал :)

п.с. - Отивайки и на излизане от Търново на КППто му викам на един младок (видя, че съм към Варна) "Аре, до след 2-3 часа" и тоя пич, който току що беше излязал от Академията (ако въобще беше излязал), както държеше супер формален тон и избухна с "Ам ти ко ма напрай уие чуйек" ?

п.с.2 - Надявам се никога повече да не видя такава пътна обстановка, колкото и да беше приятно да карам с колкото си искам. Все едно беше паднала атомна бомба и нямаше оцелели, баси тягосното. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, sauber написа:

Аз да чукна на дърво, на Хемус не съм попадал на проблемен участък зимата. Ни на лед, нито на прекомерен сняг. Ама може просто да не съм теглил късата клечка...

Аз въпреки това карах внимателно, далеч под това как бих карал в сухо и топло време. Пък и имам едно на ум кой таралясник къде е изпуснал някаква гняз, защото преди няколко месеца на +10 градуса на кръговото на Перник с 30 км/ч колата така "олекна" от изпуснато масло, че не бях сигурен точно от къде ще изляза от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе леж ти на това, че "никъде не загубих сцепление" ? Така съм се хързулкал на уж сухо и почистено, че ... Да не говорим, че 120 на тунелите си е много ... дори и с Waze на големия тИлИвизУр ;) 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият изглед на форума ме кефи!

 

ПС: Ей затова не си полирам колата често :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, PRR написа:

Новият изглед на форума ме кефи!

 

И на мен ми допада! Долара една свежа нотка някак си! Благодарности за което към замесените в ъпдейта :)

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко, виж какво бонусче имаш към поста си. Гледай в дясната му долна част. Отразява се и в профила ти. Дългоочакваното ти желание е факт и работи :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е, много радва!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Mishelle написа:

Велко, виж какво бонусче имаш към поста си. Гледай в дясната му долна част. Отразява се и в профила ти. Дългоочакваното ти желание е факт и работи :P

Яко! Ама как да ги раздавам и аз тези лилави трофейчета?

Баси...май съм първият със зелено кръгче/плюсче 

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма си заспа. Импровизирай, интуативно е. Кликни на иконката (сърчицето) долу, в дясно, на поста, който искаш да оцениш. Ще ти се разгърнат четири иконки с ясно описание - кликаш на избраната и това е. Работи на десктоп и мобилна версия. Не можеш да оценяваш само свой пост по обективни причини :)

  • Благодаря 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам такива неща... Аз за т'ва питах. Ето един пример. Няма как да те оценя :)

Screenshot_20210119-195834.thumb.png.14eb432a8c46f119298435eb67eb9f28.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега е ОК! Много джазово! Повече ми харесва от "палеца"! Благодарено още веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едното човече в топките ли са го ритнали? Щото ако е така го имаш от мен за теб на всеки твой пост!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Mishelle написа:

Да, палеца е тъпо и банално нещо :)

Е как няма един палец да ти ударя ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех, че малкия нещо ми е пипал телефона. 

Поздравления - готин изглед и честити нови опции! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е нормално, погледнете му стоповете на тоя. То не е мигане, присветване, редуване ляв и десен. На всичкото отгоре отпред мигачите се редуваха със светлините за мъгла!? Тая кола може да мине технически преглед само у нас. На живо е доста по-неприятно, особено ако висиш зад него в задръстване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм! Тоя си е за спиране от движение до отстраняването на неизправността на сигнализационната уредба на колата ... В Германия вече някой щеше да го е докладвал на полицията и да е проверен. В България за такъв сигнал ще получиш отговор "Ама, господине, вие луТ ли сте?" :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумът е много по приятен, актуален и приветлив! Изключително "замесен" е Юли. Моето мнение е, че е ТОП. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.