Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Колеги, предлагам утре вечер след феста да се съберем към 20.00ч и да полеем участието на Шкода Клуб България. Също така да се видим с колегите ни Искрен, Сами и Христо. Утре ще направя резервация в ресторант БОРИМЕЧКАТА в ст. град, но за по-сигурно преди да тръгнете ми звъннете да потвърдя дали ще сме там на 100%. 0895 609750 


 


 


п.п. светът е кръчма, да седнем на една маса  :)


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти в Понеделник ще бъдеш ли в сервиза? Или да го оставя за Вторник- искам да ми балансирате гумите на аудито :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, звънни ми направо като решиш да идваш, аз няма да съм там, но ще звънна да инструктирам колегите в сервиза  :threaten:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ме налазиха задачите, иначе гумите съм ги приготвил :D

 

1613963_10152006516478616_1179475255_n.j

1920069_10152006516473616_1466188601_n.j

 

 

Ивчо, пълна ти е кутията и не получаваш л.с.

 

Пусни го Аудито да му се порадваме малко - голяма слабост са ми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ме налазиха задачите, иначе гумите съм ги приготвил :D

 

1613963_10152006516478616_1179475255_n.j

1920069_10152006516473616_1466188601_n.j

И аз съм така!

Приготвил съм ги вече моите!

Новички, с ДОТ 2014!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите ги сложих онзи ден, много набързо понеже почти нямах време за лични ангажименти. Голям кеф е да я гледам пак с летите джанти, вместо със скромните тасове на стоманените джанти.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зачистих кутията.

Колата още не е за показване- мръсна, със зимните джанти, не-пастирана и тук- там дреблоии като счупена щипка на едната лайсна (дребно, но се набива на очи и дразни)- като я оправя от тези дреболии, пастирам и изпера- пълна фотосесия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То деня почти свърши, ама аз пак да кажа. Днес е доста интересна дата. Ако беше жив Ayrton Senna щеше да навърши 54 години. Другото интересно е, че моделът Шкода 1000 МБ днес навършва 50 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия дни ще вали дъжд а на мен задната чистачка ми се самоуби. има някакъв невероятен електрически срив в моята кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся просветление за енергоспестяващи грушки по купето на Октавия 1 АЕЕ.

-Иска ми се да сменя всички крушки по купето с изключение на късите светлини с енергоспестяващи, но незнам как стоят нещата с тях, на едно място им викат сулфидни, на друго LED, на трето диодни и до колко далеч мога да стигна в замяната без да даде някаква грешка компютъра, ако дава разбира се.

-Мога ли да сменя с такива габарити, стопове, (без мигачи), интериорни и какви бихте ми препоръчали и какво да гледам когато ги купувам.

Редактирано от Ton4o_84
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам тия в купето не е проблем да ги смениш със светодиодни. Доста хора са го правили. Но си прецени, че повечето светодиодни "крушки" светят в студено бяло и, лично мнение, е кофти. Аз бих търсил топло бял цвят.

 

Относно габарити, стопове и сие - аз пробвах и веднага светнаха съответните сигнализации по таблото. Предполагам, че могат да се изключат, но не съм се ровил. Достатъчно ми е третия стоп да е светодиоден. От останалото я спестя я не 50W. Това няма да се усети по никакъв начин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, това исках да зная.

- А Аз очаквах драстични промени в разхода на колата от 300мл./100км по-малко :D  Явно е бош лаф.

 

-п.п. -Мисля, че ти си с по-модерен компютър от моя, за който трябват специални интегрални схеми които да залъгват компа, докато марелския компютър е по-двупотопен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам престава как стои въпроса с датчиците преди фейс лифта, може и да не ти светнат лампите. Но ако очакваш да усетиш разлика в разхода след смяната на крушките ще те разочаровам. Дори минаването от къси към дневни (т.е. от 130-140W към 10-15W) няма осезаем ефект, та камо ли от допълнителните светлини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на предните габарити, осветлението на задния номер, в жабката, в купето и в багажника съм сложил диоди от Луксима(не правя реклама, просто въпросните диоди светят приятно бяло, а не циганско синьо :sorry: ). Дневните ми светлини също са диодни. Проблеми с разни индикации не съм имал досега. Но Пепи по-горе е прав, че няма да усетиш някаква икономия, ако това ти е идеята. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес минах на ГТП и момчето ми каза, че имам ДПФ и работел в нормите. Ама аз нямам и му го казвам, а той оспорва и казва, че не може да нямам. Вредните емисии били такива, че влизали в нормите на филтър за твърди частици.

Дали пък нямам наистина.... :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накарай го да бие печат за Евро 8 и щи напраат данъка 10% ... може и неко кинта за екология да ти дадат :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес минах на ГТП и момчето ми каза, че имам ДПФ и работел в нормите. Ама аз нямам и му го казвам, а той оспорва и казва, че не може да нямам. Вредните емисии били такива, че влизали в нормите на филтър за твърди частици.

Дали пък нямам наистина.... :P

Да очаквам значи и на мен да ми кажат същото на ГТП-то съвсем скоро.  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  :D/

 

 

Леле, същински звяр са я направили!

Но ми прави впечатление, че колата доста добре поддържа траекторията. :doubleup: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стиви, стига бе човек. Какво са направили?!?! На тая настилка всяка сток октавия 4х4 ще се държи така (със същите гуми де). Това е мега хлъзгаво и 50 коня са достатъчни за да се носи. И къде точно видя да държи пътя? Лашка се като на лед ... каквато същност и е настилката. И точно на тая настилка многото коне не само че не трябват, ами и пречат. Да не говорим, че то и няма къде дори да засили. 

 

За мен тоя клип не показва нищо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес минах на ГТП и момчето ми каза, че имам ДПФ и работел в нормите. Ама аз нямам и му го казвам, а той оспорва и казва, че не може да нямам. Вредните емисии били такива, че влизали в нормите на филтър за твърди частици.

Дали пък нямам наистина.... :P

 

Ама това с EGR или без .... ? :tongue_1:  . Ошашкал си човека ...

П.С. Аз като минавах преди 1 седмица , момчето искаше да закача кабел да мери нещо си ... викам му .. "Да Не си пипнал ..." :D  Да вземе да ми я върне сток , после да немоА да спя спокойно :wacko_2:  :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.