Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Toва е Болеро от Супърб, нали ? И то НЯМА навигация, прав ли съм ?

 

1.JPG

Саше, мисля че е от Октавия? 100% е от оки.

 

Ето супербско: http://img3.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/5084/5084128-skoda-bolero-na-6cd-mp3-sd-novy-superb-1.jpg

 

 

Не би трябвало да има навигация. Колумбус и Амундсен са навигациите.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, мисля че е от Октавия? 100% е от оки.

 

Ето супербско: http://img3.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/5084/5084128-skoda-bolero-na-6cd-mp3-sd-novy-superb-1.jpg

 

 

Не би трябвало да има навигация. Колумбус и Амундсен са навигациите.

 

Поздрави

Moже и да си прав. Мен ето тази обява ме вкара в размисъл, но се усъмних, че нещо не е наред, тъй като както и ти спомена, само Колумбус и Амундсен са навигациите, а това си е Болеро:

http://olx.bg/prodavam-tchskrin-navigatsiya-za-shkoda-folksvagen-audi-2007-2013-god-i48650161

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих с мой приятел да гледаме кола за сина му в Горубляне.Повечето коли там са пълен "ДРОБ", а продавачите са пълни клоуни :jester:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е,особено за такива дето разбират,просто е мега изнервящо да търсиш кола,щото само кенефи внасят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да си търсиш кола от автокъща е като да си търсиш съпруга в публичен дом.  :)

  :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм бил на мнение, че да си търсиш кола от автокъща е като да си търсиш съпруга в публичен дом.  :)

:lol: ама в публичния дом имаш по-голям шанс да уцелиш "девственица"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: ама в публичния дом имаш по-голям шанс да уцелиш "девственица"

Така е , никой не знае до къде е стигнала пластичната хирургия :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм бил на мнение, че да си търсиш кола от автокъща е като да си търсиш съпруга в публичен дом.  :)

 

Да, а бъдещата съпруга, която не е от публичен дом ще бъде с гарантирана "сервизна" история, също като на колите от автокъща :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дали кола от автокъща или жена от бардак все тая - ясно ти е, че ще падне "изчукване", ама скритите "екстри" ги разбираш когато вече е късно  :crazy:

 

Така е , никой не знае до къде е стигнала пластичната хирургия :D

Те скоро докторите ще почнат и ципове да слагат - девственост за многократна употреба  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да преместите последните 6 коментара в "Смях в залата"!  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко години един "истински търговец" из дупнишките автокъщи ме убеждаваше да си купя една Ланчия Капа. Собственикът и бил невероятен маняк на тема коли, лъскал я по 5 пъти на ден. Освен това бил на 80 години, забравил си ченето в жабката и бастуна в багажника. Всички тези определения в комбинация ми бяха някак несъвместими. Ама всеки продава както може, макар и с жалки измами...  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, а бъдещата съпруга, която не е от публичен дом ще бъде с гарантирана "сервизна" история, също като на колите от автокъща :P

 

И на "реални" километри.

 

Добър ден на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на "реални" километри.

 

Добър ден на всички.

 

И както обикновено ще си й уж втори "собственик"

 

Добре дошъл Мишо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ве, жив и здрав. Сменил съм марката, ама не изменям на VAG групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насадих си фейслифтови 'духалки', които светят, колата стана като коледна елха в добрия смисъл на думата :D

 

10363349_10152111120683616_5410017829449

10365879_10152111120678616_4319653837489

10273544_10152111120688616_4656570683357

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доре дошъл обратно Мише  :doubleup:

 

Насадих си фейслифтови 'духалки', които светят, колата стана като коледна елха в добрия смисъл на думата :D

 

10363349_10152111120683616_5410017829449

10365879_10152111120678616_4319653837489

10273544_10152111120688616_4656570683357

Страшна дискотека - как караш нощем с толкоз лампи в купето - прилича на камионите от реклама на Кока-кола  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доре дошъл обратно Мише  :doubleup:

 

Страшна дискотека - как караш нощем с толкоз лампи в купето - прилича на камионите от реклама на Кока-кола  :D

На климатроника натискам двата бутона Auto, радиото само го усилвам/намалявам и давам газ- не е трудно :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.