Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Днес забелязах, че задната ми дясна врата е огъната. Вчера ще е станало на един паркинг, отдалеч забелязах, че един черен джип прави маневри около колата, но не се впечатлих особено и днес видях сгънатата врата с черна боя по нея. Имам ли някакъв шанс за покриване на щетите от застрахователя, при положение, че виновния е неизвестен. При БулИнс съм, автокаско нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Mahorec - Шанс за покриване на щети Без да има каско - Няма ! :sorry: Ако имаше рег номер , марка и модел на виновния - може да се търси нещо

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, свидетел бях - и аз съм в Булинс - как дойде един човек, каза, че го е ударил някакъв с такси и е избягал. Човека твърдеше, че КАТ са писали протокол, че са почнали да го издирват и т.н. Обаче няма рег. номер, не го е записал, не го е видял, защото по неговите думи "Стана много бързо, удари ме във вратата и избяга". Та му казаха, че по-добре да си купи студена вода директно. Въобще не го и гледаха, защото беше само с ГО. Каско нямаше.

 

Дори да направиш инсценировка, да кажеш, че те е ударил джип, избягал е - ще стане същото като горното.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динков докарай я таз А8ца някой ден да я видим бре. Тя стана историческа. Колко екстри й набуха не е истина направо!

 

Lorgus, skodko -  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динков докарай я таз А8ца някой ден да я видим бре. Тя стана историческа. Колко екстри й набуха не е истина направо!

 

Lorgus, skodko -  :cheers:

:D  като я позамия. Ето ти една пряесни снимки от онзи ден:

 

984059_10152106889533616_359753042262364

10312898_10152106889503616_5366994909616

 

А Фабията така я излъсках за фотосесия и...НЕ Е СПИРАЛО ДА ВАЛИ :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си посмял да миеш Ауди-то тогава - ще предизвикаш снеговалеж  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Румънците за майсторлъка и инженерната мисъл вложили в колата :eusa_clap:. Интересно ми е при тези коне дали са доволни от резултата - не че е лош, но има доста направени 1,8т С3ки които дават ниски 11ки и дори 10ки. Явно килограмите си казват думата - не мисл, че е най-подходящото купе на Шкода за създаване на ДРАГ автомобил? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

МегаготЯно, тез румънещи не ги слуша главата никак :banger_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на северните ни съседи ! Отлично са се справили . Единственото което ме смущава са коментарите под видеото .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно нещо, всеки ден минавам десетки пъти по цариградско и от около седмица работници НЯМА! Днес се мотаеше един чичко с горелка само по обяд и жива душа нямаше наоколо...тия хора бъзикат ли се, задръстването ужасно....всеки ден, след ден....егати и темповете...преди се оправдаваха с дъждовете, ами сега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам на какъв етап са, но ако скоро са ляли бетона имат технологично време преди да продължат със следващите стъпки  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях, че вече е положен асфалт(или поне част от него) в посока Младост.  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това руснаците са го правили ' 60 -те години на БТР ... много яко дори и да не запали идиния мотор , винаги може да го запалиш с другия :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц..направиха само половината с асфалт и то преди седмица....и така си седи няколко дни останалата част....супер странно...да не стане като със стадиона на Левски...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната здрава (В4ка) смени собственика си. Вече съм горд пешеходец и поемам по дългия път към.......Октавия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предстои ми първа смяна на ангренаж на 2.0 TDI BKD. Може ли да ме ориентирате каква цифра да си приготвя за процедурата в ЕТ ?  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам нужда от малко помощ - някой може ли да се сети как се казваше точно темата за чистене на EGR-a?

 

Сами, мисля, че я беше писал, но не мога да я намеря... Търсих в "Сам се справих", а също и по "всмукателен"/"колектор"/"EGR"/"AGR" дори мисля, че и така беше писано, а и на български "АГР/ЕГР", но не излиза темата... Дали още я има?

 

Благодарско!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам нужда от малко помощ - някой може ли да се сети как се казваше точно темата за чистене на EGR-a?

 

Сами, мисля, че я беше писал, но не мога да я намеря... Търсих в "Сам се справих", а също и по "всмукателен"/"колектор"/"EGR"/"AGR" дори мисля, че и така беше писано, а и на български "АГР/ЕГР", но не излиза темата... Дали още я има?

 

Благодарско!

 

Поздрави

Венци, да не е тази:

http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/34939-%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BF%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%B3%D1%80/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее, жив да си! Благодаря много! Не успях да се сетя точно как се казва темата, пък и с ключовите думи не се справих с търсачката... само аз не се справям май.

 

Мисля да чистя само егр-а профилактично преди лятото, пък да видим - стана на 71 000км без да е пипан. Търсех темата, за да видя трябва ли да купувам гарнитура нещо.

 

Благодаря пак!

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.