Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Относно тъпотията наречена "София диша" -  тези, които живеят на ул. Оборище някой попита ли ги дали нямат някви планове за неделя, дали някои не са на работа? Просто ей така - "Затваряме ви улицата за да си проведем мероприятието...."...и за да усвоим някави парички, най-вероятно... Малко ли са ви градинките, а и цяла "Витошка" си е пешеходна зона? Частта от "Оборище", която ще бъде затворена, е ЖИЛИЩЕН РАЙОН и ми е много интересно, в кой болен мозък се роди идеята да затвори точно тази част?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надали биха си направили труда. тука в гето милев никой не те пита готино ли е да спира тока всяка вечер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надали биха си направили труда. тука в гето милев никой не те пита готино ли е да спира тока всяка вечер

 

Мога да ти препоръчам и съдействам за покупката от фирма произвеждаща електроагрегати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно тъпотията наречена "София диша" -  тези, които живеят на ул. Оборище някой попита ли ги дали нямат някви планове за неделя, дали някои не са на работа? Просто ей така - "Затваряме ви улицата за да си проведем мероприятието...."...и за да усвоим някави парички, най-вероятно... Малко ли са ви градинките, а и цяла "Витошка" си е пешеходна зона? Частта от "Оборище", която ще бъде затворена, е ЖИЛИЩЕН РАЙОН и ми е много интересно, в кой болен мозък се роди идеята да затвори точно тази част?

Стефане, в много европейски държави това е практика и никой не реве. Живеещите в центъра (имам "удоволствието" да съм отраснал в този район) трябва да са наясно, че освен предимства си има и недостатъци. 

 

От друга страна показахме типично българската си черта - да хейтваме по всяка тема и за всичко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, какво е това и кога? аз живея на оборище

Тая неделя, от 6 сутринта, до 2 след полунощ се затваря улицата от канала до "Сан Стефано". Като гледам предишните прояви от сорта, улицата се задръства с какво ли не, така че дори и линейка да не може да мине.

А ,пак казвам, става въпрос за гъсто населен жилищен район

Няма сила която да ме убеди, че подобно "мероприятие" трябва да се провежда точно по този начин. В нормалните държави не се прави така, пък ако ще да съм хейтър мейтър и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз съм го виждал в Брюксел, Антверп, Берлин и Кьолн. Явно Белгия и Германия не са нормални държави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Естествено че са....Но там Тебе те питат дали да преместят кварталната вестникарска будка с 5 м, а тук просто ме информират, че Те са взели решение да ми затворят квартала за цял ден, а аз трябва да се строя в две редици и да козирувам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам. Може и да си прав, въпреки, че моите впечатления са коренно различни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е работа, просто няма как да се случи при нас това... уникално клипче е! Евала!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега съм отпуска тази седмица и съм като излязъл от пещера :) Вместо стандартните служебни коли по пътищата преди и след работа Фордове, Шкоди, Опели, Тойоти и т.н., онзи ден излезнах замалко преди обяд да свърша нещо и само за 20 минути се насладих на Porsche Cayman S, Mitsubishi Evo 7 и Audi S3 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

„Дачия“ запазва водещото място на пазара на нови автомобили у нас. За първите шест месеца на 2014 г. са регистрирани 1618 коли от румънската марка. Това показват официалните данни на МВР.  Второто място е за „Рено“ с 1215 возила, а на следващите позиции се нареждат „Шкода“ (1088) и „Фолксваген“ (1074). При „Рено“ има голям процент вписани коли, чиято регистрация е прекратена бързо след това. Вероятно това се дължи на реекспорт на автомобили в държави, където цените са по-високи от тези в България.  Малко по-различни са дан­ните за продажби (не за регистрации) на нови автомобили, които бяха представени от асоциацията на автомобилните производители. За първото полугодие класацията изглежда така - „Дачия“ (1655), „Фолксваген“ (1223), „Рено“ (1144), „Тойота“ (1074) и „Шкода“ (949).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная за каква дачия става дума,но аз карх 3 дни под наем Duster. Върна ме много,много години назад! Имах чуството че съм във варел. Кола на старо бих си купил,но нова дачия не! :eusa_naughty:

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен Нивата ме върна 40 години назад, но пък продължих да се движа напред, там дето тия с колите от бъдещото стояха в снега и гледаха тъжно ;) С други думи - за всеки влак си има пътници. А този на Датчия явно е от натоварените  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек,беше 42 градуса. Нито климатика работеше като хората нито вървеше,а за радиото да не ти казвам...хвана ме морска болест :cray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

„Дачия“ запазва водещото място на пазара на нови автомобили у нас.

 

щото ги купуват за служебни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия Дачии не знам колко са коли, но са бая грозноватички, поне според мен.  :P

Не са коли - сглобени в Румъния, с турски части, по френски лиценз - не бих ги нарекъл "коли"  :sorry:

А виж само "красавицата" Логан МСВ - толкова е Убава, че ми иде да прегазя с някоя такава тоя дето я измисли  :dash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте как ми се скъса ремъка! Продължаваше да си изпълнява функцията. Забравих да го снимам докато беше на ролките - стоеше доста неестествено.  :D

 

7568016Q.jpg

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комшията  от известно време ме убеждава Subaru Impreza   97 набор с 1.6 матор-боксер колко здрав,надежден и проходим аУтомобил било това. :eusa_think: Да съм разкарал дъртото си волво и да си купя такъв кошняк. И днес взех та врътнах едно кръкче с японската бегачка.Е НЕМА ТАКЪВ КЛОЗЕТ НА СВЕТА.

Баси...то мойто си било кола бре. ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на нещо в едно магазинче ,,,, върна ме доста години назад :D  Класика :derisive:

 

dc65c7947f45ea04.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, писах в темата за моята кола, но може би никои не е влизал, та да питам и тук. След смяна на маслото нормално ли е да има такива остатъци в старото?

http://media.snimka.bg/s1/3841/033925774-big.jpg
http://media.snimka.bg/s1/3841/033925773-big.jpg
http://media.snimka.bg/s1/3841/033925772-big.jpg
http://media.snimka.bg/s1/3841/033925771-big.jpg

Редактирано от BlackSpot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.