Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Ще крием ли колите (или каквото здраво е останало от тях)?

 

 

Общината: Махнете саксиите от балконите и не стойте на открито между 11 и 13 часа

Да се предприемат превантивни мерки във връзка с очакванията за гръмотевични бури. За това настоя кметът на София Йорданка Фандъкова, която проведе разговор с директора на Изпълнителната агенция "Борба с градушките" Николай Николов. Той обясни, че агенцията няма техническа възможност да въздейства на градоносни облаци, в посоката от която се очакват днес, съобщи БГНЕС.

За днес е обявен жълт код за силен вятър, интензивни валежи, гръмотевични бури и градушки за София.

Фандъкова възложи на районните кметове да бъде осигурено постоянно наблюдение на водните обекти, реки, язовири и критични участъци в града. Снощи бе извършена проверка и почистване на дъждоприемни шахти от екипи на Столична община, "Софийска вода" и "ВиК", информираха от общината. Днес също екипите на всички експлоатационни дружества са мобилизирани.

Предвид на метеорологичната прогноза службите напомнят на гражданите да бъдат внимателни и по възможност да изчакат преминаването на бурята в закрити помещения. От съображения за сигурност се препоръчва да се избягва престоя на открито или под козирки, тераси, както и да не се стои под дървета или електропреносната мрежа и стълбове с високо напрежение.

Съветват се гражданите да се въздържат да пътуват в часовете между 11 и 13 ч., когато се очакват усилване на валежите, за да не попаднат в затруднения в трафика при обилен дъжд. Гражданите да обезопасят незакрепени предмети по балконите на жилищата или офисите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горещи новини :D

 

През Овча Купел премина... силен дъжд, след това слаб, в момента ръми и облаците са бели. Градушка тук нямаше. :banana_dancing_2:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не издържах на гледката в Дианабад - много сходно се развиват нещата с предишния път - притъмняване, лек дъждец и изведнъж ... (още не съм си завел щетите - щях днес на обяд да ходя, но ... :unsure: ) и прибрах колата в един подземен платен паркинг. Пък дано няма градушка пак. Иначе пишеше из новинарските сайтове, че по данни на РВД се очаква между 12 и 14 часа да премине много студен фронт при което ще се образуват и град.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са доста небрежни, но е хубаво да погледне хубаво интериора за damage от деца, щом собственикът си държи памперси и детска топчица на предната седалка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са доста небрежни, но е хубаво да погледне хубаво интериора за damage от деца, щом собственикът си държи памперси и детска топчица на предната седалка :)

Колега, извинявай, но това между предните седалки са по-скоро мокри кърпички. Иначе снимките наистина са само за отбиване на номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледaне нa място си искa, инaче рaзглеждaйки снимките от телефонa, фaровете ми се струвa, че жълтенеят и тaпицериятa е зa прaне със сигурност :D

 

Поздрaви!

 

П.С. A приятелят ти луд ли е дa гледa РС-комби, че дaже и гaзифицирaно... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ей тaкa между другото дa ви пуснa еднa снимкa, дa оплaкнете окото, кaкъв Чaлънджър дойде днес зa изкупувaне...

post-11404-0-72106400-1406217424_thumb.jpg

Рaзполaгa с турбо-компресор, с който събрa очите нa всички колеги, рaзбирa се V8 със скромния обем от 7 литрa и всичко товa рaзвивa незнaчителните 932к.с :D aaa, зaбрaвх и еднa орaнжевa бутилчицa в бaгaжникa, която определено не беше пожaрогaсител :D

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Същия такъв (или поне на външен вид) минава много често по бул. Черни връх. Гласеца му е  :crazy:

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна машина. Предполагам звукът на двигателя е :doubleup:. За сега си ги събирам само като колички от Matchbox, но някой ден ... :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте идея къде в София ще се справят със слагането на темпомат на О2 (аз ще им го занеса) ? За съжаление колегата, който ги продава е писал в темата си, че не ги монтира вече.

В ЕТ вече питах, но заради градушката е лудница и могат да ми запишат час за средата на август, което не ме устройва. А аз няма да имам време тепърва да се боря да го слагам сам...

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото днес ми се обадиха от ЕТ за сервизна акция на О3 - лостчета на волана и преинсталация на софтуер.

 

Записах се за края на седмицата. Някой друг знае ли нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея, защо румънците имат дълги антени на колите? За какво се ползват? Оня ден бях по румънско малко и гледам как стърчат кабели от антените им и влизат в купето - през вратата минават, през багажника...

 

Търсих в нета, ама нямам много време да ги изнамеря както си трябва... по-лесно ми е да питам. Благодаря!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой да му се намира оригинален инсталационен носител на Windows Vista Business да ми качи някъде един имидж, че на един лаптоп му замина диска, а заедно с него и рикавъри партишъна. Иначе си имам лицензионен стикер със сериен номер и не е проблем да си го активирам легално, но нямам инсталационен носител. :wacko_2: Не ми се иска да тегля разни торенти, че всякакви специалисти са си правили къстъм инсталации и ...

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея, защо румънците имат дълги антени на колите? За какво се ползват? Оня ден бях по румънско малко и гледам как стърчат кабели от антените им и влизат в купето - през вратата минават, през багажника...

 

Търсих в нета, ама нямам много време да ги изнамеря както си трябва... по-лесно ми е да питам. Благодаря!

 

Поздрави

 

 

Доста от тях ползват радиостанции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста от тях ползват радиостанции.

 

Обикновено, забелязах и някаква закономерност - щом имат дълга антена, задължително са и със затъмнени прозорци - дали задните само, или всички - явно нямат ограничения, като при нас.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой да му се намира оригинален инсталационен носител на Windows Vista Business да ми качи някъде един имидж, че на един лаптоп му замина диска, а заедно с него и рикавъри партишъна. Иначе си имам лицензионен стикер със сериен номер и не е проблем да си го активирам легално, но нямам инсталационен носител. :wacko_2: Не ми се иска да тегля разни торенти, че всякакви специалисти са си правили къстъм инсталации и ...

В замунда има , ама колко работи не знам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.