Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Така...

Зачетох се в коментарите под клипа. Автентичен си е - май спор няма в това. Просто показанията не са километри в час, а компас. Реално, карат с 99, а камиона е на макс/ограничител.

Ето едни клипче, което е от времето преди AI - Ари Ватанен срещу ДАФ. Реално, колата е по-бърза, но терена не ѝ позволява. Камиона обаче пердаши яко. Над 200...по думи на коментатора. 

 

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, времето когато Париж-Дакар беше наистина Париж-Дакар е отдавна минало ... за добро или лошо. В днешно време няма да разрешат такива скорости на тия чудовища. Просто си е самоубийство.

И, като заговорихме за "онези времена", много по интересно ми беше Camel Trophy-то. Но и то е история.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали някой знае за София, тапицер който за се занимава с претапициране на къмпинг столове? Имам едно кучешко легло, но плата му вече се разпада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За такова нещо, няма ли да свърши работа всеки един тапицер (за мебели)? Ако няма плат при него....носиш му :)

Нещо по-специално ли има в "къмпинг оборудването"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре той да си има материал. Това няма и 1.5 м², а и материала е по скоро подобен брезент, за да е устойчив на намокряне и слънце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, ID A написа:

По-добре той да си има материал. Това няма и 1.5 м², а и материала е по скоро подобен брезент, за да е устойчив на намокряне и слънце.

Ивчо, я метни една снимка на това нещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ви ден.

Оня ден, ровя си аз по нетя да търся мнения за стикери за фарове за каране в Европа и по едно време хоп, изскача ми нещо за ICQ. налегнА ме носталгия и почнах да ровя да видя какво се случва с таз платформа. Оказа се, че вече била собственост на Mail.ru (не знаех за това). Разбира се, както огромна част стоки от Съветския съюз имат мораториум за внос, така и ICQ приложението го няма в Гугъл Плей. Намерих го от другаде и го инсталирах. И си гледам списъка с потребители от 2008ма - Боби Доктора, pow, Vasilisa-та, VALDO, July, gogata.... Та се замислих ? дали още има мераклии да го възродим, ей тъй носталгично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, C2H5OH написа:

Добър ви ден.

Оня ден, ровя си аз по нетя да търся мнения за стикери за фарове за каране в Европа и по едно време хоп, изскача ми нещо за ICQ. налегнА ме носталгия и почнах да ровя да видя какво се случва с таз платформа. Оказа се, че вече била собственост на Mail.ru (не знаех за това). Разбира се, както огромна част стоки от Съветския съюз имат мораториум за внос, така и ICQ приложението го няма в Гугъл Плей. Намерих го от другаде и го инсталирах. И си гледам списъка с потребители от 2008ма - Боби Доктора, pow, Vasilisa-та, VALDO, July, gogata.... Та се замислих ? дали още има мераклии да го възродим, ей тъй носталгично.

Я виж за моя номер, че нещо не го намирам, а беше от "кратките".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, PRR написа:

Я виж за моя номер, че нещо не го намирам, а беше от "кратките".

 

Нямам те в ICQ контактите Пепи. Ако си помниш ник-а мога да потърся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, C2H5OH написа:

Добър ви ден.

Оня ден, ровя си аз по нетя да търся мнения за стикери за фарове за каране в Европа и по едно време хоп, изскача ми нещо за ICQ. налегнА ме носталгия и почнах да ровя да видя какво се случва с таз платформа. Оказа се, че вече била собственост на Mail.ru (не знаех за това). Разбира се, както огромна част стоки от Съветския съюз имат мораториум за внос, така и ICQ приложението го няма в Гугъл Плей. Намерих го от другаде и го инсталирах. И си гледам списъка с потребители от 2008ма - Боби Доктора, pow, Vasilisa-та, VALDO, July, gogata.... Та се замислих ? дали още има мераклии да го възродим, ей тъй носталгично.

Мишоо , в кой скрин рови , та извади това ICQ .. имам комп на ХР , който не е преинсталиран от 2005 и го нямам даже инсталатора , смятай от колко време съм го бил зачертнал тоз комуникатор.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, The Best Forman написа:

Мишоо , в кой скрин рови , та извади това ICQ .. имам комп на ХР , който не е преинсталиран от 2005 и го нямам даже инсталатора , смятай от колко време съм го бил зачертнал тоз комуникатор.

Има го за андроид бре. А ти кат го имаш (не че ше работи де) виж ако можеш на PRR да му намериш номера, че не ми е в контактите. Иначе моят си го помня - 259679390.

Носталгия бре Гена ???

Редактирано от C2H5OH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.01.2024 г. at 20:41, zloQQ написа:

Така...

Зачетох се в коментарите под клипа. Автентичен си е - май спор няма в това. Просто показанията не са километри в час, а компас. Реално, карат с 99, а камиона е на макс/ограничител.

Ето едни клипче, което е от времето преди AI - Ари Ватанен срещу ДАФ. Реално, колата е по-бърза, но терена не ѝ позволява. Камиона обаче пердаши яко. Над 200...по думи на коментатора. 

 

 

Тези дни шофьорът на камиона Ян Де Роой е починал на 80 години. Два двигателя с по три турбота, като първото турбо захранвало следващите. Камионът е можел да се движи с над 220 км/ч. Същата или следващата година претърпява катастрофа с подобна скорост като навигаторът е излетял от кабината и умрял на място. След това ги ограничават откъм мощност. 

Редактирано от niki
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, niki написа:

... След това ги ограничават откъм мощност. 

Със сигурност ги ограничават по скорост, но не намирам по мощност ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До кажем, че се въвеждат технически ограничения, които преди това не са съществували или са били минимални. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, Logrus написа:

Точно вчера като го прочетох си мислех аз да го споделя, но се заплеснах с други неща. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Logrus написа:

простаци ?

но интелигентни :)

 

https://dizzyriders.bg/post/11814/prouchvane-sobstvenitsite-na-skoda-bili-nay-umni

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес минавам в локалното на околовръса и ... няма минаване. Зад мерцедесчето има недостатъчно спряла X5 набор около 2023... Какво е правил, защо асистентите не са се задействали така и не разбрах, но мерцедеса беше с половин метър по-къс от лявата си страна, а BMW-то с отворени всички бегове. И, предвид как действат асистентите на джимката, просто не мога да си представя как го е постигнал ...

viber_image_2024-02-13_16-44-02-505.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, PRR написа:

Какво е правил, защо асистентите не са се задействали така и не разбрах

Явно човешкият фактор е незаменим и не трябва да се доверяваме на асистенти. А. като че ли, все повече хора разчитат на тях и мислят, че те ще им карат колата и поръчват и поръчват. Толкоз за асистентите. За ситуацията - случват се такива работи. Или си е гледал тлф. или някоя мацка си е оправяла червилото на огледалцето на сенника. Можем само да гадаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, определено се е разсеял(а) я с телефон, я с друго. И да, асистентите помагат, но не са панацея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерцедеса на съдружника ми спира сам ако хване препятствие при движение и напред и назад. Преди 2 седмици успя да ме изтряска в задната броня, че се показа иззад един храст с мръсна газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.