Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Emag са пишман търговци.Те нямат нищо нито стоката която предлагат нито пари капитал нищо.Нямат склад нищо нямат освен един ком и човек зад компютъра.

Това лично мене  ме дразни такъв тип търговци.Това не са и търговци.Точната дума е посредници.

Същноста на работата е следната;

Сключват дузина уговорки с вносители или търговци да ползват определена отстъпка от техните стоки.Съответно като се закачи клиент те просто изпращат на клиента стоката взета от някой от техните вносители.Нещо повече.Директно нареждат на вносителя да изпрати стоката на клиента и парите на тях.Щот така спестяват едно разкарване на стоката да отиде първо при тях и те да изпратят на клиента.

На практика имаме още един посредник по веригата.Ако обаче се случи проблем рекламация те не оправят продукта ами се обръщат към фирмата отдет са го взели.То и така е правилно.Обаче фирмата се сеща че не е взела печалба за това и съответно не се обръща с нужното внимание към продукта и в резултат клиента страда.

Затова моя съвет е ГЛЕДАЙТЕ зад сайта да стои или реален магазин или реален качествен човек или няква база да има просто да носи отговорност някаква

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Emag са Румънци в някакво село бяха, Търновско. Общо взето пазарувах началото на годината един хард диск, след което си намерих каналите за техниката, и се оказа, че харда съм го взел с 10лв по-скъп от най-евтиния вариант, където го намерих, т.е. доставката съм си платил. За някои неща са им добре цените, но за други са завишени доста. Иначе са коректни, можеш да върнеш стоката без да обясняваш.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ти къде мислиш че ще отиде тая стока като я върнеш колега? хвърлят я? връщат я на вносителя? не всичко се връща има куп условия и т.н.помисли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, не ми обяснявай на мен точно, защото се занимавам и с това също... Наясно съм с всичко по веригата. :) обяснявам на хората да знаят, че ако искат да върнат нещо до 14 дни законов срок, не се дърпат, ако стоката не е зацапана/занемарена и подлежи на връщане, разбира се. Нямам предвид да си купиш нещо, което като го ”дефлорираш” и да не става за друго вече.

 

Помислих.

 

Поздрави

 

ПП: да ти кажа ли с какви надценки работят при лаптопите? Ако за теб струва 3000лв, за мен ще струва 2000лв/с чанта и мишка малко повече/ и ще са на печалба от 5%. Почти няма надценка, не...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Пълни смешници са от emag. След огромно висене днес сутринта най-после пуснаха в действие сайта си. "Вкарах" в количката две стоки, които представляваха интерес за мене и потърсих, буквално за две минути детска играчка, подходяща за мъничкия ми племенник. Когато отидох да "поръчам" първите две стоки бяха с "изчерпана наличност". Последва Log out от моя страна. Никога, ама никога няма повече дори да погледна при тия нещастници. И сега се чудя....дали да не ги повъртя на шиш с жалба до КЗП...., съд, тлъст адвокатски хонорар за първа инстанция, още по-тлъст за касация.... Та от 100-те левчета, които щяха да получат от мене, да си върна 2000-3000 лв.  :D

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Заради тези нарушения на румънската компания е наложена санкция от 551 хил. лева, което е 4% от приходите от продажби на онлайн магазина през 2013 година.

 

Тези юнаци доста добър годишен оборот правят и не им пука от глобите щом продължават и тази година по същия начин с рекламите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези юнаци доста добър годишен оборот правят и не им пука от глобите щом продължават и тази година по същия начин с рекламите. :)

Да е добър, колко да е добър -13 775 000 лв.. Сравнен с оборота на Технополис за 2012 от 348 000 000 лв. е едва 4%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах цените им, Iphone 6 16GB ШОК ЦЕНА - 1429,99лв. , а от Telenor без договор е 1359,90лв.  :lol:

Редактирано от valezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебнения от мен телефон днес се оказа...УВЕЛИЧЕН. Теглих им една сочна попръжня и ги зачеркнах завинаги от място, от което бих пазарувал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Philips H4 Xtreme Vision е на повече от добра цена и си го поръчах ;)

 

Накратко - не е необходимо да се хвърляте на всичко, но не е зле да видите това което може да ви свърши работа и е с наистина добра цена. А като не ви харесва - затова е конкуренцията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е добър, колко да е добър -13 775 000 лв.. Сравнен с оборота на Технополис за 2012 от 348 000 000 лв. е едва 4%.

 

Доста е добър за онлайн магазин в България. Емаг и Технополис няма как да се сравняват. Вторите имат огромни разходи за наеми (голяма търговска мрежа), заплати на персонал и т.н. А тези юнаци сигурно са няколко човека, един офис и един интернет сайт. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време насам забелязах автомобили с регистрация "СВ". Доста се чудих какво аджеба ще да означават тези символи, но днес ме светнаха, че това е новата софийска регистрация, поради изчерпване на старата "СА". 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време насам забелязах автомобили с регистрация "СВ". Доста се чудих какво аджеба ще да означават тези символи, но днес ме светнаха, че това е новата софийска регистрация, поради изчерпване на старата "СА". 

Мда, от месец някъде ги почнаха СВ-тата. Даже вече и в Бургас се намират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време насам забелязах автомобили с регистрация "СВ". Доста се чудих какво аджеба ще да означават тези символи, но днес ме светнаха, че това е новата софийска регистрация, поради изчерпване на старата "СА".

Дам, две страници по-напред сме го коментирали.

 

Иначе виждам доста коли вече със СВ, някои са напълно бараки - днес видях голф 2 изгнил напълно, обаче регистрацията лъска от километри - разбира се СВ...

Имам чувството, че е някаква мода дори, да ходят просто да сменят от С или СА към СВ.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капачките ми дойдоха и чааак сега видях, че са с 55мм ВЪНШЕН диаметър вместо вътрешен. Съответно хлопат на мойте джанти и не стават :BangHead:

 

10730789_10152511316698616_3741509937149

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капачките ми дойдоха и чааак сега видях, че са с 55мм ВЪНШЕН диаметър вместо вътрешен. Съответно хлопат на мойте джанти и не стават :BangHead:

...

А колко трябва да е? 56,5 или 58? На оригиналните капачки за О2 пише "Wheel covers   5JA 601,151 ULM  gloss chrome / black abyss. (Internal dimension 52 mm , outer dimensions 56 mm )"

 

Източник

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А браво, руснаците се отказват от Южен поток!

http://uk.reuters.com/article/2014/12/01/russia-gas-gazprom-pipeline-idUKL6N0TL44D20141201

Редактирано от valezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А браво, руснаците се отказват от Южен поток!

http://uk.reuters.com/article/2014/12/01/russia-gas-gazprom-pipeline-idUKL6N0TL44D20141201

Много добре, даже отлично :doubleup: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

52-53 e за теб, за мен е 55-56 вътрешен.

Да не ми казваш, че се сдобих с капачки за моите джанти?  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мен са, мини да вземеш една за проба :D

Иначе аз ПАК имам драми с пощите- чакам нова партида облицовки за педали и утре ще ходя до Веслец- пратили ги за митнически контрол- wtf!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.