Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

В България сигурно има 1001 версии на правилата. В моето село примерно го играят така, че ако имаш Каре, а противника Кварта/Квинта, Каре-то биело всичко. Което е безумно, никакъв шанс да се защитиш или пък класиката Без коз с качване. :tooth:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, кой-както му е било удобно и го е разбрал. Аз също така съм учен, че нищо не важи от другите бои, когато е козова играта... яко.

 

Пас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално за мен се губи "интригата" ако си вдигнал на боя.

Подразбира се, че имаш (в повечето случай, а не като Моркова , само на вале) поне 2-3 карти от съответната боя.

При 8 налични от боята, съответно имаш почти 50%.

Следователно ако играчът винаги играе на сигурно, винаги ще я изкара.

А когато другите имат терци/50, а защо не и 100...става интересно!

 

Това е моята логика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще чакате като Искрен да ви дойдат с каруцата и само тогава ще викате. Абе аланкоооууу това значи на 10 врътки един път да се обаждаш и да раздаваш като луд. То с карти всеки може да изкара игра. 

 

п.с. ти за какво изобщо се обаждаш като ви бихме като тъпан на селска сватба с Миро последния път. Казал съм ти тих те искам до следващия път, когато няма да се случи нищо по-различно  ;)

Редактирано от Morkova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, мале....

Ти пък защо се обаждаш? Взе една игра и то с клизма като всеки път вдигаше на 10 карти.....

То точно за такива като теб е хубаво, който чакат да му дойдат повече от акъла.........

Къде се изказваш неподготвен. То ако не важат другите терци на боите, значи в повечето случай боята се изкарва точно от шубета като теб, които не вдигат под 3-4 карти, а на 5 и 50-100 е най-лесно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:friends:

Редактирано от Morkova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един път и аз да имам късмет (то не е много за хвалене това дето сътворих , ама ...) Та взех аз да обеля лепенката на макаронаджийския дилър и всичко вървеше добре , докато не се отплесна джаджата и порязах един реотан на задния прозорец и поне знам какъв е цяра си викам "няма проблем има лепило за реотани" и днес намерих време да ида до магазина на Локтайт (щото само там има) и жената в магазина ме посреща с думите "господине , вие сте голям късметлия , това е последното и вероятно производство няма да има повече" ... късмет :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май вече има нова емблема и за старите модели Шкода?:

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-fabia-facelift/znaky-napisy/skoda-fabia-predni-zadni-znak-original-nove-logo-id:7944.eshop

Мисля ,че това е кода - 5J0853621AAULFB. Обаче все пак трябва да видим диаметъра на нашите емблеми.

Редактирано от ivand911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, сутринта одрах (висок бордюр) предната броня под десния халоген до пластмаса за съжаление, мисля че не е много, по-късно ще сложа снимка. Имам коректор с моята боя. Бихте ли ми дали съвет как да си я оправя? Пласмасата май е леко грапава, може би шкурка ще ми трябва, но каква? Поздрави! :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, сутринта одрах (висок бордюр) предната броня под десния халоген до пластмаса за съжаление, мисля че не е много, по-късно ще сложа снимка. Имам коректор с моята боя. Бихте ли ми дали съвет как да си я оправя? Пласмасата май е леко грапава, може би шкурка ще ми трябва, но каква? Поздрави! :unsure:

Трудно е да се каже без снимка, но щом не е много, можеш да загладиш с шкурка 600 и по-ситна, след това коректора и накрая лак... Полираш с шлайф-паста. Този метод е съвсем непрофесионален, но е изпробван и върши работа. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, сутринта одрах (висок бордюр) предната броня под десния халоген до пластмаса за съжаление, мисля че не е много, по-късно ще сложа снимка. Имам коректор с моята боя. Бихте ли ми дали съвет как да си я оправя? Пласмасата май е леко грапава, може би шкурка ще ми трябва, но каква? Поздрави! :unsure:

Каско?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимките:  ....

 

 

На мен лично ми дава някаква грешка и не отваря снимките :wacko_1:

П.С. Мони , нали знаеш че можеш да качваш директно файлове в мнението си , не само през външен линк :P

 

PRR: Така доволен ли си  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй с коректор няма да се оправи , много е дълбоко , а и коректора директно на пластмасата няма да хване (на първата мивка ще се олюпи).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега при други забележки, коректора си хваща. Мисля с него да пробвам, ако падне ще мисля за по сериозна дейност. Поздрави и мерси за отговорите! :cheers:

Редактирано от BlackSpot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що рекламираха предаването Дивата муха по бтв екшън,в него ще представят Д. Илиев и Шкода С2000.

Неделя 20 часа, ако съм чул правилно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.