Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 3 - ето я и нея


ivand911

Recommended Posts

Вече изчезва бранда Nokia, те работят със Symbian Belle? Samsung Galaxy S3? Това ми мяза на една дебела лъжа или с цел очерняне, или после да сме щастливо изненадани. Иначе външния вид ми харесва много - прилича на Фабия 1, към която аз съм си пристрастен, но е "наострен" много приятно. Само задницата да видим с окончателно махнат камуфлаж, че още ми прилича на Фиат Стило

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 110
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Milen Dimitrov

    18

  • VALDO

    12

  • ivand911

    11

  • Илко Такев

    11

Най-много писали в темата

Иначе външния вид ми харесва много - прилича на Фабия 1, към която аз съм си пристрастен, но е "наострен" много приятно.

И аз така!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се загледах във фаровете на една Джета от миналата година и ми се сториха много познати , но леко заоблени и не толкова натрапваща се секция за дневни светлини и мигачи , ама нека се появи на живо , че така на снимки нещо не ме грабва таз фасада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам фаровете, ми се виждат директно взети от новото Поло! Корпоративна политика, какво да ги правиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е странно това , че трябва да си поръчаш допълнително триъгълник ... 1981 баща ми си получи Вартбурга от Мототехника с пожарогасител , триъгълник , аптечка и комплект инструменти ... колко ли спестяват от една светлоотразителна пластмаса :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е странно това , че трябва да си поръчаш допълнително триъгълник ... 1981 баща ми си получи Вартбурга от Мототехника с пожарогасител , триъгълник , аптечка и комплект инструменти ... колко ли спестяват от една светлоотразителна пластмаса :eusa_think:

 

Както се казва "Колите станаха боклуци, откакто започнаха да ги правят икономисти, а не инженери".

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статия от Шпигел: Autogramm Skoda Fabia: Der kleine Kannibale или Шкода Фабия - Малкия Канибал

http://www.spiegel.de/auto/aktuell/skoda-fabia-im-test-preis-ab-11-790-euro-a-997034.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте как обиждат марката от т.нар. GTmagazine (притурка към един вестник). "Кралицата на скуката", №1 най-скучна премиера в Париж.

 

Сканирах го: https://flic.kr/p/pEzYPE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте как обиждат марката от т.нар. GTmagazine (притурка към един вестник). "Кралицата на скуката", №1 най-скучна премиера в Париж.

 

Сканирах го: https://flic.kr/p/pEzYPE

Не видях нито един аргумент.

Надали някой ще си я купи, точно защото е вълнуваща .......!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В немския сайт на Skoda може да разгледате цените за Германия!

До края на месец би следвало да има и цинова листта в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В чешкия сайт, skoda-auto.cz също има цени. При Октавия чешките цени са много близки с българските, така че, предполагам, и при Фабия ще е така.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В чешкия сайт, skoda-auto.cz също има цени. При Октавия чешките цени са много близки с българските, така че, предполагам, и при Фабия ще е така.

 

На мен в немския 1,2 TSI, 7DSG ми излезе 24к и нещо си евро   :crazy:

Довечера ще погледна и чешкия.

Редактирано от Milen Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, определено в Германия са доста по-скъпи. Като направиш сравнението с Чехия, ще видиш разликата. Все пак в Германия съответните базови нива са по-богато оборудвани.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, определено в Германия са доста по-скъпи. Като направиш сравнението с Чехия, ще видиш разликата. Все пак в Германия съответните базови нива са по-богато оборудвани.

Определено цената е много по прилична :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера минах през Еуратек, Пловдив, и ми казаха, че в началото на 2015 г. ще я има в автосалоните им в България.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.