Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 3 - ето я и нея


ivand911

Recommended Posts

  • Отговори 110
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Milen Dimitrov

    18

  • VALDO

    12

  • ivand911

    11

  • Илко Такев

    11

Най-много писали в темата

Джантите са модел BEAM 16" като гледам конфигуратора на ЕТ. Освен това пак от там гледам, че не можеж да си избереш втори цвят ако не сложиш тези джанти. А пакет лоши пътища ЕТ го предлагат на цена 323 лв за Fabia. За цената обаче си прав, Павка - ако искаш два цвята скачаш от раз на 30+  :sorry:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам предницата на таз Фабия и продължам да се чудя дали няма да е възможно да се лифтира с фарове от Рапид ... заради секцията да дневни светлини направо са ги окепазили :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Днес бях в ЕТ и покарах новата Фабия - 1.2 TSI 110 к.с., 6М, ниво на оборудване Едишън+.
Хареса ми определено. Много крачки напред е в сравнение с предишните поколения.
 

Единствено очаквах да дърпа малко повече ТSI 110 к.с... Сравнявам я с Фабия 1 1.9 TDI 101 к.с. Не съм гледал технически данни за ускорение и еластичност, но чисто субективно помпа дюзата ми се струва, че дърпа доста повече. Точно след тест драйва на Ф3 се повозихме във Ф1 1.9.

Въпреки това колата е супер за парите си. Браво на Шкода :)

 

post-1399-0-22411000-1430482014_thumb.jpg

post-1399-0-65495300-1430482027_thumb.jpg

post-1399-0-57052900-1430482041_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече се виждат по пътищата... виждам няколко сини почти редовно (днес също), като тази на фона на две от снимките. Супер изглежда машинката от снимките.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Днес в моята Фабия сложих две детски столчета и положението е зле. Това го споделям за хора планиращи повече от едно дете и Фабия за основна кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Зле от към? По презумция оставаш без задна седалка. Предните + багажник все още са на разположение  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зле от към? По презумция оставаш без задна седалка. Предните + багажник все още са на разположение  :sorry:

 

Краят на месеца ще размествам пак столчетата и ако не забравя ще направя снимки.

Висок съм 196 и карам фабията максимално назад и зад мен не може да седне дете в столче по посока на движението, когато седна на пасажерската седалка ми се налага да се сгъна на 6, за да се събера, защото другото ми столче е противоположно на посоката на движение с крак  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено с две столчета, особено за по малки деца си е тегаво. С такива и в Октавия 1 си беше тясно. Моите поотраснаха и сега и двамата са само на седалки, от тези повдигащите. И става във Фабия :) А и аз съм само 170 см., но карам доста "полегнал".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.