Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 3 - ето я и нея


ivand911

Recommended Posts

Би трябвало да го постигне. При 65-70 км/ч средна скорост. Това се постига при темпомат поставен на 95 км/ч. Аз с моята кола съм правил 3,3 литра от София към Русе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 110
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Milen Dimitrov

    18

  • VALDO

    12

  • ivand911

    11

  • Илко Такев

    11

Най-много писали в темата

Нещо, което вчера пропуснах, за мен седалките във Фабията са по удобни от тези на Супърба.

Това ми е много трудно да повярвам! Дай подробности

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Облегалката на Супърба е много изправена в частта на раменете, от където кръста увисва, въпреки лумбалната опора /която на мен ми е адски неудобна/, за мен няма грам ергономичност. Тази на Фабията много плътно приляга по-гърба, също ми се струва малко по-висока позицията не седене тип ала сув, но може и да съм в заблуждение.

Примерно когато взех Супърба над месец не можех да си намеря мястото, все ми беше не удобно и започваше да ме боли кръста, във Фабията за няма 1 минута и гърба ми беше заспал по седалката.

Това със седлаката при Супърба си го обяснявам с електрическите механизми за регулиране. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е фабийката.На мен ми хареса.

 

P.S.>>Кора има на капака на двигателя,сега остава и да не се държи с пръчка! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е фабийката.На мен ми хареса.

 

P.S.>>Кора има на капака на двигателя,сега остава и да не се държи с пръчка! :)

 

Тая на "тест-драйфането" си беше с пръчка, държах го вдигнат... капака де, докато народа гледаше, че всеки го беше страх да погледне под капака.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S.>>Кора има на капака на двигателя,сега остава и да не се държи с пръчка! :)

Между другото пръчката е нещо много удобно и сигурно и е гарантирано , че капака никога няма да те хлопне по главата :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Шкода Фабия" стана кола на годината в България

 

http://www.dnevnik.bg/skorost/2014/12/11/2436105_shkoda_fabiia_stana_kola_na_godinata_v_bulgariia/?ref=yellow_ip

 

За втора поредна година кола на Шкода става автомобил на годината у нас. Нещата започват да си идват на мястото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за цените. За 23 хиляди може да вземеш мноого натоварена с екстри и бърза кола 110 тси.

Браво ,браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако представлява интерес и някой не е видял снимките в една друга тема....цени на Фабия в СН.

 

">http://IMG0828MtZSf.jpg   ">http://IMG0838buRsw.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте на какво попднах днес, идвайки на работа:

IMAG0051.jpg

Надявам се да е на колега от форума, та да се похвали с красавицата на някоя от срещите :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер яка е!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много й се накефих. Само малко вдигнатичка ми се струва... Не знам дали е от ъгъла, от който я снимах или е с пакет "лоши пътища"

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

Аз си спирам регулярно на мястото пред "зарязания" опел и тази сутрин много и се зарадвах като я видях.

Не ми се вижда много по - висока от моята Фабия 1, че даже по-нисичка ми се идва, но ако е още там като си затръгвам ще метна едно око.

На цвят е уникална, а и на външен вид също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С временни номера е. Та предполагам е купена извън България.

Тези цветове й ходят много, да.

 

Поздрави

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още в събота в мола на Черни връх имаше черна с бял таван. Оттам е и ценовата листа. Експоната вероятно беше ниво Амбишън - с ръчен климатик. Връзката между двата цвята беше странна - усеща се ръб при допир. Със 16 цолови бели джанти. Бялото на джантите беше различен нюанс от бялото тавана. Иначе изглежда повече от добре! Особено за тези "народни" цени. :)

Редактирано от n_kovachev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен не ми хванаха окото двата цвята.

Ако не забравя утре ще взема и ще кача допълнителното оборудване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда цветът е супер свеж и линиите в дизайна предават динамика. Но не се лъжете от народните цени, тези с джантите и тъмните покриви според мен са 30+ т.е. доближават Октавията. И конкретно тези джанти ми изглеждат една идея по- големи от необходимото. Не знаех, че има пакет лоши пътища за Фабия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.