Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дългочаканият мъник е тук!


Recommended Posts

Здравей колега. Отговорът на въпроса ти е не, не може да изключваш ESP-то. Самото ESP не е настроено така че да сработва още при първите признаци на отклонение или загуба на сцепление. Сега, както е снежно и заледено, просто се опитай  да завъртиш мъника и ще видиш системата в действие - работи отлично. Изпробвано лично вчера. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Zhelyazkov

    13

  • bega4kata

    7

  • bulaki

    3

  • La Furia Roja

    2

Най-много писали в темата

Така е, и аз днес от мерак врътнах дупето и ми светна предупредителният сигнал на таблото:-)

 

Утре ще и направим сефтето извънградско в отвратителните условия, след което ще споделя впечатления!

 

Весело и безаварийно посрещане на Новата Година!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колеги, имам един въпрос, относно подгряването на огледалата(разбрах, че има такова, едва след 10тина търкания на скреж сутрин,след като случайно забелязах въртока на огледалата). Има позиции - 0, ляво, дясно, и отгоре е иконката за подгрев. Въпросът ми е мога ли винаги да го държа на подгрев, и винаги, когато е там ли ще ми работят реотаните, или само когато температурата падне под хикс градуса(както ми е на аудито - но там съм с климатроник).?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е като на Ауди - автоматично. Ако е на тази позиция ще са включени.

Може ли малко отзиви как се държи на извънградско мъничето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест, аз да си ги включвам само при студено време, когато искам да ми е on Подгрева, нали?

 

Мъника извън града е супер! При скорост от 120-130км в час и пълен багажник си се държи прилично, на високи обороти и си дърпа прилично. Много приятно изненадан останах от факта, че за такъв клас автомобил вози много меко - всеки, който кача ми казва че е очаквал по-твърда возия. Не те изморява много, сравнително висока е и имаш добра видимост, много маневрена - за парите си мисля, че не бих направил по-добър избор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подгревът на задното и предното стъкло на октавията се изключва автоматично след 10ина минути, няма да се учудя и ако не огледалата е така, въпреки че не си спомням да го пише в книжката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.