Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 1,9 tdi 2005-06 Съвет


kibrita

Recommended Posts

И го проверявай в началото по-честичко, че няма да ти излезе никаква индикация на таблото ако слезе под минимума!

П.с - ти много екстри искаш - това да не е Рено Сценик :)

Редактирано от t5onko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 91
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • kibrita

    34

  • t5onko

    9

  • legaltk

    7

  • superba

    6

Най-много писали в темата

t5onko, защо да не му излезе индикация като слезе под минимума ? Нямат ли всички О2 жълтата лампа на Аладин ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито! и дай да видим някоя снимка :)

/кабела на датчика ли режат, или и софтуерно става, как го шунтират ? иначе последният път, доколкото си спомням, трябва да излиза на мястото на часовника на MFD-то, където се показва колонката когато "ожаднее"/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

t5onko, защо да не му излезе индикация като слезе под минимума ? Нямат ли всички О2 жълтата лампа на Аладин ? :)

Много се изненадах като разбрах, че Макси дота няма такава индикация. Октавиите, които са с обикновенния борд комп. имат, но не мога да кажа дали всички. Странно, но факт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще кача снимки само да остане време да я снимам :). Колеги възникна ми първия проблем не ми работи задната чистачка някакви насоки и как се сваля тая кора да вида моторчето ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма грижа :) Развиваш винтчетата на дръжката на втарата (отвътре, която стърчи) и още каквито винтчета видиш на схемата (то май е само едно - на дръжката), другото е само щипки - дърпане иска.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега честито, дано да те радва много ,много безаварийни км. и много радости.ТОВА да ти е само проблема (задна чистачка)!!!

 

     ЧЕСТИТО-О-О :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси мерси. А колеги как да си сверя часовника, да сменя езика на максидот дисплея, и ми пещи едно за сервес може ли да се махне и как?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Езика се сменя през максидота. На какъв език е в момента?


4872374266_f37e52c0dc_m.jpg


От това меню избираш последната опция и след това първата би трябвало да е за езика.


За часовника не мога да кажа, понеже не ми се е налагало да го сверявам все още.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама това как се появява? Сигорно е мн тап въпрос. Ами не е на англииски но е някакав подобен. Като аз нямам навигация абе като цяло както сменям нещата има само за километри разход и подобни но тово което показваш не

Редактирано от kibrita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часовникът се сверява с бутончето за ресет на дневният километраж - завърташе наляво (час), на дясно за минутите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка! Много приятни моменти заедно!

 

Още един тъп въпрос как се пускат халогените

Ако под "халогени" имаш предвид "фарове за мъгла", то включването им се извършва от превключвателя за светлините, като първо включваш габарити или къси светлини и след това леко дръпваш врътката. Ако дръпнеш по-силно или втори път, ще отидеш на второто положение на превключвателя в тази посока, което ще включи и задната светлина за мъгла. Изключването става по обратния ред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни километри :) 

Фаровете за мъгла се пускат, като си пуснеш фаровете и дърпаш врътката към теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Честито за колицата, колега! Да я караш със здраве мноого безпроблемни километри!

PS. " А снимките са супер, направо един път! " :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за снимките но просто нямам време колата е вгаража на баща ми че нямам време да я регистрирам(вчера отидох в кат Ямбол с цел регистрация изгорял им сървара :Д и нищо не стана) до края на седмицата ще има снимчици :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така първите ми впечатления след като от вчера колата е в мен и я покарах  днес също: Много очарован пу пу пу данеи е уроки :) 

Окачване отлично, и пъргавината ме учуди доволен съм, 4х4 днес имаше доста лет на пътя добре се справя даже отлично. комфорт също съм доволем и то доста не е като S-класа ;) но ми хареса аба с две думи на първо четене отличен автомобил!

Утре ще има и пълно обслужване :)

А минусите амиии дреболии но не са от шкода ами от предния собственик - не ми се цъкат халогените дърпам копчето и нищо даже годрапнах повечко и излезна :D ииии това са минусите :) 

 

Снимки довечера със сигурност ще кача!!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.