Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на Октавия 3 1,4TSI 150hp /110kw разлики с 1.4TSI 140hp


DrBrain

Recommended Posts

  • Отговори 81
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • DrBrain

    9

  • b3lq7a

    8

  • Bondo

    8

  • iturtev

    5

Най-много писали в темата

Абсолютно читав и замерван мотор , двете коли са тествани на една и съща отсечка и шкодата върви по -добре от ретро мотора .. Момчето си го каза , то си е фен на ваг групата и не му е първия 1.8 т, който притежава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам си от София, старото ми супербче с 1.8т AWT вече e на съсед. Искаш ли да ги замерим? От 10х км не съм го карал и има газова вече. Но си познавам колата и има само къстъм софт и очаквам голяма преднина, но съм сигурен, че и без чип ще я бие?

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата няма модификации , което лесно може да се провери , нямаш проблеми със старото супербче .. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно съм написал каква модификация основно има. На коне не е вдигана много на 160кс е, правена е за икономична. Колата е на 150х км и е доста по-тежка от твоята и с 5ск кутия. 

 

Да ти кажа и че точно този мотор се слага и на о1рс, със същото турбо и само разлика в софта. Дано си разбрал колко далеч е 1.4тси от 1.8Т 20V, но не старите версии. 

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте дайте съвет отностно 150кс версията но с DSG исками се да съм с автомат вече, имам дълбоки съмниения за качеството и надежноста, да не говорим че не знам колко е кадърна подражката на DSG дори в оторизиран сервиз? 

Редактирано от Stylo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.