Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за конкретна обява за Superb


daKobold

Recommended Posts

  • Отговори 52
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Боре

    7

  • bonethugs

    6

  • daKobold

    6

  • Stucata

    5

Най-много писали в темата

Джантите може да се пребоядисат, иначе не са лоши. Фолиото , ами както решиш. Ама я покарай първо пък после решавай. Че хората дават пари за да се слага фолио. Иначе,честито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Недей да бързаш със смяната на джанти и махане на фолиото, първо я покарай малко и тогава прецени. В момента си превъзбуден от новата придобивка, и не преценяш трезво.

 

Иначе един въпрос, каква е причината да се продават толкова често 3.6 Superb?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе те не очакват, ама реалността се разминава със данните по каталог.  А един такъв дизелов Суперб ще е с разход наполовина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много безаварийни! Иначе махай фолиото - ужасно гнусно и тъпо е :) който е давал пари за това фолио - давал ги е на вятъра, най-голямата грозотия е това. Има нов метод - по руски - с чорапогащници:

78e834755b9c72f7fd80cba191917397.jpg

 

 

Иначе за разхода:

 

Най-високият разход:

http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/558208.html

 

Най-ниският:

http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/612608.html

 

Тааа... :) като гледам и 18-19 се вижда.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварийно! :D/

Множат се шкода-феновете от Т-ще /родният ми град, за който не знае/. 

Напролет да вземете да направите една мини-клубна среща и да ги наснимате всички тези шкоди на фона на Борово око / ;)   не ресторанта, а езерото/.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, много зависи, как го управляваш този автомобил !

Защото и повече от 18-19 "се вижда" :), но и доста по-малко от показаните стойности "се виждат" ;)

За почти 2 /две/ години, установих, че разхода на този автомобил, е правопропорционален на настроението, приложеният натиск от десния крак, младежкия дух и селската гъзария...

Виждал съм и 23-24 градски разход, виждал съм и 7 извънградски, нищо, че по книга, минималният е 7.4 !

Истината /както колегата по-горе написа/ е, че никой който си купува този модел, не очаква нисък разход, камо ли - заводско посочения !

Това не е ТДИ от темата "Моят автомобил връща гориво и пари, помогнете" или "С пет души и багаж, Октавия 1.6 CR, подържа 200 км/ч и пита за още"...

Истината е, че това е сравнително голям /за нашите стандарти/, тежък автомобил, с архаичен и лаком двигател !

Но, голямото "Но" - докато/ако Шреки или Вишната на Ицо, вдигнат 200 с пет души и багаж, от София за Пловдив, докато чакат да свърши първия наклон, след табелата "Автомагистрала", Съби ще се плези на камерата на Ихтиман, с пълен километраж :)

Просто не е автомобил за всеки - различни потребности, различни вкусове, различни приоритети.

Мен ме радва, че е като военна техника - каквото и да правиш, мощност винаги има, друг се радва, че е шампион по пробег с едно зареждане - свят шарен.

Не отчайвай колегата - може да е като мен, да предпочита да си дава парите за 100 октанов бензин, вместо за знайни и незнайни тунери, мапери, хибридни и прочие турбини и съпровождащите ги части/компоненти и прочие.

Щото, да ме прощават собствениците на "бегачки", ама без цитираните хардуерни и софтуерни намеси, а в болшинството - въпреки тях, единственото което помнят на магистралата, са две "двуцевки" и емблемата на Шкода - същата като тяхната, ама отдалечаваща се...

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, много зависи, как го управляваш този автомобил !

Защото и повече от 18-19 "се вижда" :), но и доста по-малко от показаните стойности "се виждат" ;)

За почти 2 /две/ години, установих, че разхода на този автомобил, е правопропорционален на настроението, приложеният натиск от десния крак, младежкия дух и селската гъзария...

Виждал съм и 23-24 градски разход, виждал съм и 7 извънградски, нищо, че по книга, минималният е 7.4 !

Истината /както колегата по-горе написа/ е, че никой който си купува този модел, не очаква нисък разход, камо ли - заводско посочения !

Това не е ТДИ от темата "Моят автомобил връща гориво и пари, помогнете" или "С пет души и багаж, Октавия 1.6 CR, подържа 200 км/ч и пита за още"...

Истината е, че това е сравнително голям /за нашите стандарти/, тежък автомобил, с архаичен и лаком двигател !

Но, голямото "Но" - докато/ако Шреки или Вишната на Ицо, вдигнат 200 с пет души и багаж, от София за Пловдив, докато чакат да свърши първия наклон, след табелата "Автомагистрала", Съби ще се плези на камерата на Ихтиман, с пълен километраж :)

Просто не е автомобил за всеки - различни потребности, различни вкусове, различни приоритети.

Мен ме радва, че е като военна техника - каквото и да правиш, мощност винаги има, друг се радва, че е шампион по пробег с едно зареждане - свят шарен.

Не отчайвай колегата - може да е като мен, да предпочита да си дава парите за 100 октанов бензин, вместо за знайни и незнайни тунери, мапери, хибридни и прочие турбини и съпровождащите ги части/компоненти и прочие.

Щото, да ме прощават собствениците на "бегачки", ама без цитираните хардуерни и софтуерни намеси, а в болшинството - въпреки тях, единственото което помнят на магистралата, са две "двуцевки" и емблемата на Шкода - същата като тяхната, ама отдалечаваща се...

Вагабонтин такъв! Аааабсолютно съм съгласен на 100% с тебе! Просто давам примери, за да няма “59.876 литра на сто харчи, лелеее“ - санта прасето е същото - кротко - малко... овчата - свинската и т.н. /сети ли се - в стил “пената“/. Хаха!

 

Колата си е супер!

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварийно! 

Множат се шкода-феновете от Т-ще /родният ми град, за който не знае/. 

Напролет да вземете да направите една мини-клубна среща и да ги наснимате всички тези шкоди на фона на Борово око /   не ресторанта, а езерото/.

:hello:

 

Благодаря! Не е лошо като идея - въпреки че не знам точно колко човека ще се съберем :)

 

 

Не смятам, че купувачите на голяма кола с 3.6 двигател, са с очаквания за икономия. 

 

Именно. Не я вземам с очакване да гори 1.5/100 със 160 км, 6 човека, две кучета, 7 куфара и пуснат климатик :) В крайна сметка както писа колегата Боре - много зависи с какво настроение я караш. 

 

 

Честито! Много безаварийни! Иначе махай фолиото - ужасно гнусно и тъпо е :) който е давал пари за това фолио - давал ги е на вятъра, най-голямата грозотия е това. Има нов метод - по руски - с чорапогащници:

78e834755b9c72f7fd80cba191917397.jpg

 

 

Иначе за разхода:

 

Най-високият разход:

http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/558208.html

 

Най-ниският:

http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/612608.html

 

Тааа... :) като гледам и 18-19 се вижда.

 

Поздрави

 

За джантите още се чудя, но фолиото със сигурност си отива - грозно е и дразни. Още повече, че някой го е лепил с краката си. Иначе самото фолио е качествено, но да - пари на вятъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълнех на едно ОМВ наскоро... Гледам на газ колконката един Кайен :) с една дама. Викам си, не знае че там се пълни само газ и няма как това да е на газ. Останах да видя - ми вярно, пълни газ. Предполагам не е бил с турбо, а 3,6! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжна картинка, но, за съжаление, обичайна в сбърканата ни страна. Като видя някоя такава кола осакатена с газова уредба от някой, който не може да си позволи дори горивото, за да я кара, ми се къса сърцето. Поршета, S Class-и, М-ки и какви ли още не страхотни машини с газ и... чупим стойки. :)

Поздравления към колегата за колата. Страшна машина! Нека я кара със здраве и да го радва стотици хиляди безаварийни километри. :)

Редактирано от FCB4Life
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, бях проверявал заради една тема /за газ и АГУ/ във форума.

За "течна фаза", различните марки и сервизи, искат между 4800 /за пълен майтап АГУ/ и 6000 /за наистина читава АГУ/.

За онова изчадие, дето впръсква и бензин, и газ, по някакви си алгоритми, искат от 2600 до 4000 лева.

Няма особен смисъл /е, зависи колко изминаваш на година/, а като включиш и негативите, съвсем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжна картинка, но, за съжаление, обичайна в сбърканата ни страна. Като видя някоя такава кола осакатена с газова уредба от някой, който не може да си позволи дори горивото, за да я кара, ми се къса сърцето. Поршета, S Class-и, М-ки и какви ли още не страхотни машини с газ и... чупим стойки. :)

 

Поздравления към колегата за колата. Страшна машина! Нека я кара със здраве и да го радва стотици хиляди безаварийни километри. :)

 

Тъжно е наистина, само че не колите на газ, ами предрасъдъците на хората. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпа и мощна кола на газ, ми е като да искаш да миришеш на хубав и скъп парфюм, но да нямаш възможност и за това да прибегнеш до - Рефан!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпа и мощна кола на газ, ми е като да искаш да миришеш на хубав и скъп парфюм, но да нямаш възможност и за това да прибегнеш до - Рефан!

 

Аз пък не виждам какъв е проблема. Особено при мощните коли с големи двигатели слагането на газова уредба ти спестява страшно много пари, а пък получаваш същото от колата. В крайна сметка какво значение има дали е на бензин или на газ, никакво.

 

Влизаме в сериозен офтопик вече.

Редактирано от bonethugs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата за звяра!

Точно тук няма смисъл да се спори по въпроси за газ...

Един познат, си взе за Коледа Е92 335 xi, няма газ, няма и да има - разход в София 18-20 л./100 с нормално каране в задръстванията. Но когато се нолжи да се настъпи, вървежа е сериозен! 

 

 

П.П. Миризмата на бензин е неустоима...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Изглежда добре.

Ако си осигурил финансирането,защо пък не.

Има една интересна снимка в обявата... :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма някоя скрита лимонка , колата си е супер за тази цена .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лееко съмнително ниска цена.

На таблото свети една жълта лампа,но не се вижда коя точно е.Най-добрия вариант е да е за изгоряла крушка.

Друго,това радио е с формата и големината на Bolero,но не съм виждал такова на Супърб.Няма хромираната рамка,а е все едно от Октавия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е съвсем нормална, лампата 100% е за крушка, а радиото си е фабрично - няма хромирана рамка !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лееко съмнително ниска цена.

На таблото свети една жълта лампа,но не се вижда коя точно е.Най-добрия вариант е да е за изгоряла крушка.

Друго,това радио е с формата и големината на Bolero,но не съм виждал такова на Супърб.Няма хромираната рамка,а е все едно от Октавия.

Това си е точно Болеро, но първите видове и модели за Супърб. Все едно гледаш Колумбус, но с 6 бутона, а не с 8.

Дори имат и CD чейнджър с 5 или 6 диска, но ме помня точно. Още по интересното е, че чейнджъра (ако този е с такъв) е в самия плеър, а не в багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.