Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за конкретна обява за Superb


daKobold

Recommended Posts

Преди да взема дизеловия се бях спрял на точно такъв мотор. Нещата, за които разбиращи хора ме предупредиха да внимавам бяха следните:

1. 7 степенна автоматична скоростна кутия - маховик. Сменян ли е по сервизна акция;

2. Веригата на мотора - сменяна ли е по сервизна акция.

 

Просто явно са си проблемни за тези бензинови двигатели.

Колега, bonethugs, по никакъв начин не искам да пречупя желанието ти за нова кола - октавия или супърб, а по-скоро пиша, това, което съм разбрал и с което съм се сблъскал.

 

Така или иначе всичко си е на късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Боре

    7

  • bonethugs

    6

  • daKobold

    6

  • Stucata

    5

Най-много писали в темата

При 1.8 TSI може да има и колебание при оборотите на студен мотор. Свързано е с настройка на компютъра и спазване на еко норми. Има писано в нет-а по въпроса. Колата е доста пъргава с този мотор като се имат предвид габаритите и теглото. Мотора е малко лаком за гориво и не се газифицира. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен го има това колебание на студен мотор,но за 5-10 секунди се нормализира.Аз също знам,че е нормално и е заради еко норми.Знаете ли дали може ли да се избегне чрез промяна на настройки,защото понякога е малко дразнещо честно казано?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.