Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на smart телевизор 42-43"


joro_kem

Recommended Posts

Не виждам какъв е проблема, коаксиалният кабел който стига до тв, да му се сложи модем, от модема да излезе лан кабелче и да се бучне в твбокса за айпи телевизията. Просто ще имаш две малки кутийки зад тв или в чкафче ако е върху шкаф. Аз съм набутал на виваком цифровия приемник зад тв и заспа

 

https://s29.postimg.org/kz29n8a53/IMG_2794.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 108
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro_kem

    16

  • sauber

    14

  • joro-120L

    12

  • димон

    8

Най-много писали в темата

Привет колеги.Закупих си това: http://www.technomarket.bg/televizor/sony-kdl-43w808cbaep-09143443

 

Имам въпрос относно 3Д функцията. Пускам си филми от лаб топа чрез HDMI към ТВ-то.Когато гледам 3Д от лаб топа към ТВ-ти и наглася 3д функцията дали картината да е една до друга или една върху друга образът е леко замазан, който се получава.

 

Когато обаче кача филма на флашка и я подна директно в ТВ-то тогава повечето пъти веднага ТВ-то сам включва  3Д функцията и качеството е ЕКСТРА. Проблема е че някои филми са около 20 гб и това предпоставя ползването на по-голяма флашка.

 

Знаете ли някакво решение за да мога директно от компа да гледам може би  по-скъп HDMI или някаква настройка. Гледам чрез КМ Плеър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като инфо от сервиз на телевицори, където бях, след повреда на LG на родителите ми, на 2.5г.

Единствена Панасоник и Сони са безпроблемните телевизори в последно време , казаха техниците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам жена ми е в сътрудничество с Техномаркет и от там колегите й казаха същото за марките.

 

А инъче проблема го реших по следния начин.Купих си лан кабели и вързах лабтопа и телевизора чрез кабел директно към рутера.Т.е. да не се ползва wifi. Така връзката естествено става два пъти по-бърза поне при мен. После шернах папката с филмите и  от ТВ-то директно намирам шернатата папка и ги пускам от телевизора с неговия плеър.Всичко е тип топ. Макар че за мен пак си остава неизвестно защо КМ плеър маже по този начин.Разцъках всички възможни настройки на 3д функциите но не видях причина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Колега, има 500 и нещо лева разлика в цената. Няма база за сравнение. Едното е 4k IPS дисплей, другото е HD LCD. Ако ти е все тая дали ще е 1000 или 1500 лв., вземи LGто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Предишния път си взех малко по-евтин и на 3-тата година замина. Искам нещо качествено, този път и да не го мисля повече.

 

Хм...Доста труден въпрос.Що си мислиш че като е по скъп няма да замине?! Още повече че пък е за вилата(няма да се гледа постоянно) рисково е(токов удар кражби)

А и как да купиш скъп и да искаш да издържи 5-6 години след като става дума за телевизори? Сиреч технологиите там така бързо се развиват че след 5 години и да работи ще има съвсем ново нещо я лазерни я холограмни :wacko_2:

Долу горе на 3 години има преломен момент при тях..или цената ще се срине или ще излезе нещо ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега върни се няколко поста по-нагоре и виж относно надежността на ТВ-тата.Да LG са супер, като екстри дизайн/цена но дефектират много често имай го предвид.Това не е само от мой опит конкретен а и от становище от сервизите на големите вериги магазини.Сони/Панасоник и Филипс, като при филипс има много голям компромис с качеството на картината. При Сони последните 2-3 години мисля,че е най добре съчетанието качество/цена/надежност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.