Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бокс


Stucata

Recommended Posts

Преди 1 час, legaltk написа:

Усик спря, за да се полюбува на творението си

Да и Джошката му се усмихна дори :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Неделя 4 сутринта се очертава доста силна боксова вечер/утро. :)  Освен дългоочаквания трети мач между Уайлдър и Фюри има още поне 2 мача, които лично аз ще гледам с интерес - реванша между Хелениус и Ковнацки и мача на Ефе Аджагба. А най-якото е, че този път срещите ще се предават по българска телевизия (RING и btvnovinite.bg) и няма да се налага да се плаща за разни платформи. Ето и пълния списък със срещите:

Цитат

Fury vs Wilder 3 fight card/undercard in full

Efe Ajagba vs Frank Sanchez

Robert Helenius vs Adam Kownacki

Jared Anderson vs Vladimir Tereshkin

Robeisy Ramirez vs Orlando Gonzalez

Edgar Berlanga vs Marcelo Esteban Coceres

Julian Williams vs Vladimir Hernandez

Rances Barthelemy vs TBA

Viktor Vykhryst vs Mike Marshall

Elvis Rodriguez vs Victor Vazquez

Bruce Carrington vs Cesar Cantu

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен двубой се получи. Абсолютно си струваше и заслужаваше трилогията. И двамата играеха за нокаута и просто по-добрият и по-издържливият победи. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса. Имаше съспенс, особено  в 3-тия и 4-тия рунд. За съжаление Уайлдър приключи бързо и не показа дори онова, което вече сме го виждали че може да прави, камо ли нещо ново и изненадващо. Фюри се би доста търпеливо (и на моменти дори страхливо) и това можеше да му изиграе много лоша шега. Другото изненадващо - Фюри победи Уайлдър с удари от близка дистанция, за което беше улеснен от Уайлдър, който се клатеше като пиян морков и му се откриваше и сякаш сам си го търсеше.  В обобщение - макар и двамата боксьори да имат известен спад в играта си, те продължават да са най-добрите, а на тоя етап Фюри, според мен, може да бие всеки в тежката категория.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, legaltk написа:

Фюри, според мен, може да бие всеки в тежката категория

Дано Джошуа бие Усик, че Фюри срещу Усик не знам де ще му излезе краят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Stucata написа:

Тъп, селски кютек... Яд ме е, че станах!

 

Аз не станах, ама да, кютек си беше. Малко се едно са ги оставили пред дискотеката в Монтана и "кой падне първи". Е, цигането издеяни повече. Което за мен лично не е изненада де. Абе нещо в тежките категории не е така интересно както преди години. Някак си като се гледаше GGG, Мейуедър, Пакиато, сега Канело и Раян Гарсия например, абе по-интересно е.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фюри е невероятно техничен боксьор.  Ще надиграе всеки от тежка категория. Щеше да е страхотен мач с Канело, ако мексиканеца беше с 20-30 кг по-тежък, и  с толкова см. по-висок, де!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, sauber написа:

 

....... Някак си като се гледаше GGG, Мейуедър, Пакиато, сега Канело и Раян Гарсия например, абе по-интересно е.

 

и Ломаченко, ама последния път се изложи нещо....

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре, почнА се с цирковете

 

 

Аз не разбирам защо не се избере един доставчик на ръкавици и самите ръкавици да се дават от определена федерация. Ако ще и за бинтовете да важи. Пък кой с каквото иска да тренира и да свиква. Дали на някой ще са му удобни или не - няма значение, защото ще е еднакво за всички. Не гледам Ф1 от десетилетие, но едно време се мрънкаше постоянно за гумите. И накрая направиха така, че доставчика да е само един и се приключи с мрънкането. Равно за всички и край.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ковнацки с Хелениус 2 беше нелош кютек. Хелениус го спрягат за победителя между Джошуа и Усик.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си спомня Хелениус колко беше слаб и безпомощен срещу Дилиан Уайт, не го знам какво ще прави срещу Джошуа или Усик... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Мonster написа:

Хелениус колко беше слаб

Той и сега не е нищо особено. Държи на бой. Толкоз. Boxing skills - zero to none :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.