Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Простотията българска или тема за чесане на пръсти.


The Best Forman

Recommended Posts

Като гледам всички, които са писали в последните 12 часа в мен възниква въпроса:

Кой тогава гласува на 14.11? Явно не сме ние

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    269

  • tuningmania

    190

  • The Best Forman

    178

  • Izolini

    160

Преди 12 часа, Боре написа:

Добър вечер, уважаеми зрители, спите ли ?!?

:D

Искам да изразя искрените си съболезнования, на почитателите на Дългия вожд, застанал като същи Матросов, да брани Суверена !!!

Уви, също като него, Дългия падна безславно … Язък !

Суверенът - тоже !

Сега, новият месия - Киро Честното, ще ви поведе в лютата реваншистка битка с Чепинския Змей, пардон - с банкянския …

Поклон и към всички протестъри, фенове на Пчеличката Мая и сухоземния червей, пардон - пират, с вид на талибан, славно превзел плаж “Росенец” … 

Уважаеми наивници, да ви е честит предстоящият алъш-вериш с депутатски гласове и коалиции сключени в името на кокала, умело воден от военно-въздухарския хермафродит /горе-долу мъжка визия и категорично женски характер/, пардон - хореограф, преборил се от раз с Преателя и готвещ се за последна битка с Ректора …

Добър вечер, уважаеми зрители, спите ли ?!?

Що ли питам, вие сте в клинична /мозъчна/ смърт …

 

Че от какво точно си изненадан? Масата избирател гласува за лице и за нищо друго. Той не знае ляво и дясно какво е в политиката. Не се интересува каква е програмата на някоя партия/кандидат. Гласува за него, защото го е видял по тАлавизора да прави нещо "яко". Царя се върна на бял кон, Бойко беше мачо, Сергей дойде като европейски социалист, Патриотите щяха всичко да оправят, РЗСто щеше да арестува Бойко, Трифонов 6e opravi darjavata. И сега най-пресния е тоя бастун. Ще го изтраем и него някакво време и толкоз. Аз го предпочитам спрямо другият Прокопиев проект. Пак ме грам не ме кефи, но оная свиня Мирчев, оная Карън Цонева, зелените дебили и Ицхак Иванов са ми ДАЛЕЧ по-противни и вредни. Тия сега ще се поленцят малко и аре, следващите.

Като цяло, за мен резултата от изборите е добър. Да, тия фалшиви герой взеха много, но реално ДБ и Маяма цокнаха пилето. Демек два вредителя отпаднаха, а дойде само един. И не, Възраждане са обикновени истерици, от които нищо никога няма да зависи. Не ме притеснява, че са заменили Мая.

 

п.с. - Сега за мен остава най-големия въпрос - Какво е следващото поприще на Мая? Като подаде оставка като Омбудсман, мислех, че ще се хвърля за президент. Тя се хвърли за кмет (по очи). Сега кво следва? Председател на КС мейби? :D

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майчето ще намери къде да кацне, не я мисли нея! От цвят на цвят, все някъде ще и върже :D Да не се обидят тия дето я подкрепят, ама такава пачавра втора нЕма. Абе всъщност да се обиждат :D 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, PRR написа:

Майчето ще намери къде да кацне, не я мисли нея! От цвят на цвят, все някъде ще и върже :D Да не се обидят тия дето я подкрепят, ама такава пачавра втора нЕма. Абе всъщност да се обиждат :D 

 

Абе преди беше по-лесно. Ставаща джадия, вероятно правеше туй онуй. Ама годинките си вървят, ще почнат да я връщат... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, sauber написа:

 

Абе преди беше по-лесно. Ставаща джадия, вероятно правеше туй онуй. Ама годинките си вървят, ще почнат да я връщат... :(

Все ще намери някой яко закъсАл :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, sauber написа:

 

Че от какво точно си изненадан? Масата избирател гласува за лице и за нищо друго. Той не знае ляво и дясно какво е в политиката. Не се интересува каква е програмата на някоя партия/кандидат. Гласува за него, защото го е видял по тАлавизора да прави нещо "яко". Царя се върна на бял кон, Бойко беше мачо, Сергей дойде като европейски социалист, Патриотите щяха всичко да оправят, РЗСто щеше да арестува Бойко, Трифонов 6e opravi darjavata. И сега най-пресния е тоя бастун. Ще го изтраем и него някакво време и толкоз. Аз го предпочитам спрямо другият Прокопиев проект. Пак ме грам не ме кефи, но оная свиня Мирчев, оная Карън Цонева, зелените дебили и Ицхак Иванов са ми ДАЛЕЧ по-противни и вредни. Тия сега ще се поленцят малко и аре, следващите.

Като цяло, за мен резултата от изборите е добър. Да, тия фалшиви герой взеха много, но реално ДБ и Маяма цокнаха пилето. Демек два вредителя отпаднаха, а дойде само един. И не, Възраждане са обикновени истерици, от които нищо никога няма да зависи. Не ме притеснява, че са заменили Мая.

 

п.с. - Сега за мен остава най-големия въпрос - Какво е следващото поприще на Мая? Като подаде оставка като Омбудсман, мислех, че ще се хвърля за президент. Тя се хвърли за кмет (по очи). Сега кво следва? Председател на КС мейби? :D

Че, ти къде прочете, че съм изненадан ?!?

Аз само честитих изборните резултати, на борците за “смяна на статуквото” ;)

В тази държава, с този народ, трудно може нещо да ме изненада B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

Като гледам всички, които са писали в последните 12 часа в мен възниква въпроса:

Кой тогава гласува на 14.11? Явно не сме ние

Аз гласувах :)

Толкова години пропусках и са реших - ще ходя да загубя, буквално 5 минути. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Боре Въпросът е, защо нямаме "правилен" избор в н-ти на брой избори. Аз много упорито не съм пропускал никакви избори откакто мога да гласувам, но вече много се уморих да не гласувам за някой, а срещу някой. Досега никой не е успял да ме убеди да гласувам за него. Честно, вече ми писна на тутурутката без извинение. Единствената ми цел когато ходя на избори е да намалявам процента на една "етническа" партия/корпорация за крадене. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, sauber написа:

 

Сега за мен остава най-големия въпрос - Какво е следващото поприще на Мая? 

 

 

Ето... ?‍♂️

 

 

Редактирано от Алекси Георгиев
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз щях да съм изненадан, ако резилът беше друг. Дет' са вика same shit, different asshole.

Ма малко ме е яд, че ни чалга певачица, ни турчин вземаха президентството - щеше да е последната капка/крачка към Терминал 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, niki написа:

@Боре Въпросът е, защо нямаме "правилен" избор в н-ти на брой избори. Аз много упорито не съм пропускал никакви избори откакто мога да гласувам, но вече много се уморих да не гласувам за някой, а срещу някой. Досега никой не е успял да ме убеди да гласувам за него. Честно, вече ми писна на тутурутката без извинение. Единствената ми цел когато ходя на избори е да намалявам процента на една "етническа" партия/корпорация за крадене. 

 

Аз ще ти кажа. Познавам хора, които са стожери в областите си. Ама наистина стожери. Юристи, икономисти, в сигурността. Педанти, гледат нещата да става точно както трябва да стават. Имат опита, духал ги е вятъра, не са материалисти. Знаеш кога някой от тях ще се занимава с политика? Точно никога. Сигурен съм, че повечето от нас познават такива хора. В България с политика се занимават тези, които имат леко по-голям капацитет от за брокер на недвижими имоти или бакшиш. Ама леко... Но това честно казано важи с все по-голяма сила за навсякъде в Европа. Включително и за всички държави, които перманентно ни се дават за пример.

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква неудача .. вдигнаха 18 от 19 -те клетки на паркинга и се наложи да паркирам в останалата една клетка .. къде са били тези коли до преди една седмица ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги, абе все забравям да питам. Бойко една година почти го няма вече. Как е живота? Просперирате ли с нулевата корупция? Взехте ли нещо от тия 8 млрд., дето ГЕРБ вече не могат да ги крадат? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НИдей сЯ с лошУ! Всичко е цветя и рози... а аз съм Трайчо Костов до 100тния ден на това правителство... Може пък да мА изненадат ... приятно (ама ...).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @sauber - Край с Бойко Доганов. Приеми го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, tuningmania написа:

До @sauber - Край с Бойко Доганов. Приеми го!

 

Да го "приема"?! Че аз да не съм бил на заплата при него...

Ама кажи, как е една година без него? Всичко 6 ли е вече? Почна ли да се оправя? Ти просперираш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, PRR написа:

... Може пък да мА изненадат ... приятно (ама ...).

Дали ще е приятна или неприятна изненадата зависи от количеството на вазелина ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че как да не е 6? Направо е 7!

Важното беше да се изгонят старите, за да дойдат нови. А дали новите могат, не могат, крадат, не крадат - няма значение. А иначе изненадите започнаха още преди да станат постоянно правителство, а като встъпиха цирка стана пълен - адвокат 8 000 евро непрекъснато излиза да обясни нещо, дето не сме го разбрали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Izolini написа:

Че как да не е 6? Направо е 7!

Важното беше да се изгонят старите, за да дойдат нови. А дали новите могат, не могат, крадат, не крадат - няма значение. А иначе изненадите започнаха още преди да станат постоянно правителство, а като встъпиха цирка стана пълен - адвокат 8 000 евро непрекъснато излиза да обясни нещо, дето не сме го разбрали.

 

Радвай се на цирка. Добре плащаме за него, барем да му се наслаждаваме.

Аз се радвам на "младите" в политиката, които нямат и ден трудов стаж, сигурно още живеят с родителите си още и други житейски постижения. 

Най-страшното от година насам е, че ДПС се държат и говорят най-адекватнато от всички ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, sauber написа:

Аз се радвам на "младите" в политиката, които нямат и ден трудов стаж, сигурно още живеят с родителите си още и други житейски постижения. 

Това, че някой е само на 30 години не значи, че няма ден трудов стаж и не е постигнал нищо в живота. Вярно, че си имахме Серж за ярък пример, но той за щастие си остана единствения.

И ти не си на 70. Да те нахейтя ли само защото си млад и защото не знам с какво се занимаваш и къде живееш?

 

преди 33 минути, sauber написа:

Най-страшното от година насам е, че ДПС се държат и говорят най-адекватнато от всички ? 

Че защо не - те са най-опитната партия в момента заедно с БСП, но не са разяждани от вътрешни ежби. Освен това са си бизнес партия и паричния поток към тях не е прекъсвал, няма и да прекъсне. Спокойни са за бъдещето си, защото при апатията към изборите, която ще се засилва, техния процент от подадените гласове ще остане висок заради твърдото ядро ходещо под строй да гласува. От години го играят "опозиция" ?, а тази роля е по-лесна и, стига да имаш повече от две мозъчни клетки изглежда, че говориш разумно. Но същевременно се пазят от пряко участие в управлението като от огън.

Та могат да си позволят да не ръсят празни приказки за пред хората, защото не им пука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Izolini написа:

Това, че някой е само на 30 години не значи, че няма ден трудов стаж и не е постигнал нищо в живота. Вярно, че си имахме Серж за ярък пример, но той за щастие си остана единствения.

И ти не си на 70. Да те нахейтя ли само защото си млад и защото не знам с какво се занимаваш и къде живееш?

 

Естествено, че не значи. Но случая с текущите млади в политиката е точно такъв. Моето мнение е, че трябва за министър и народен представител да се въведе възрастов ценз, така както има за президент. Щото колкото и да ти сече пипето, колкото и да бараш нещата, трябва определено време да те е духал вятърът за да можеш да взимаш правилно някои решения. Все едно да туриш някой без дете за образователен министър или кмет по образованието и просветата. Как да знае тоя човек какво е да няма място за детето ти в ДГ? Или каква простотия учи сина ти по математика в 5ти клас? Или с какви боклуци ги хранят в стола на даскалото. Или ако е завършил в чужбина, как ще знае какво се случва в българаките университети.

Теорията е едно, да си го изпитал от първа ръка - друго.

Тва все пак не е частна компания, а държава. Не зависят 5, 50, 500 човека е от теб.

 

 

п.с. - Това дали ще ме нахейтиш или не е без значение. Аз не съм се набутал да управлявам публични средства (сред които и твоите). Разликата между тия педроси и мен е, че аз не за 5 милиона, за 50 000 лв. ако направя "грешка", на другия ден ще съм без работа. И това са пари на трима човека само, не на цяла държава. Те могат и 50 милиона да строшат, я някой разбере, я не.

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е, че никой не се е родил научен, т.е. всеки има първи път.

Факт е, че трябва да се даде шанс на младите.

Факт е, че е добре и да понатрупаш опит преди да вземеш в ръцете си съдбата на 6.5-7.0 милиона човека.

Факт е, че управлението е полезно да се променя, най-малкото за да влиза "свежа кръв", а и да не се ояждат "вечните" прекалено много.

Факт е, че не малко от обещанията в предизборните кампании си остават само там.

Факт е, че .... още куп неща могат да се изредат.

 

И, като споделяме факти, трябва да признаем, че на това правителство му се падна много късата клечка ;) От една страна напълно разделна държва с две последователни правителства с единствена цел да "чегъртат" и от друга брутална енергийна криза в комбинация с пандемия с много неизвестни... Но ... 100 дни Трайчо Костов :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, PRR написа:

Но ... 100 дни Трайчо Костов

Пепи, няма нужда от 100 дни траене. Щом кака Кури взе да си чисти неудобните за да ѝ отхвърлят "запазените" пак оставката, значи ще карат поне 2 години.

Дай с голямата лейка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, Ице, няма. 100 дни са и малко, и много! Нека видим. Рядко съм се бъркал в първоначалната си преценка, но не е като да не се е случвало. Нямам нищо против да бъда приятно изненадан ;) Е, ако е неприятно ... ами няма да е за първи път. Все пак съм преживял Луканов, Виденов, Станишев ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.