Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Простотията българска или тема за чесане на пръсти.


The Best Forman

Recommended Posts

@tuningmania, а на теб защо не ти пука, а даже се кефиш,

На 5.05.2022 г. at 23:16, tuningmania написа:

но ако наистина Кирил Петков им е казал така на превозвачите - шапка му свалям, браво на него

когато сегашния император се държи като да е хванал господ за шлифера?

 

И само да ти споделя - много даже ми пукаше, когато Боко казваше, че материала е лош. Беше ми много тъжно. Защото за съжаление статистически е прав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    267

  • tuningmania

    190

  • The Best Forman

    178

  • Izolini

    154

Преди 11 часа, tuningmania написа:

До @PRR - Защо не ТИ пукаше, като предишния си позволяваше да нарича Българския Народ "Тулупи" и "Лош материал"?

Ооо, пукаше ми и още как. Ама това пак няма общо с въпроса, който ти зададох. Арогантното и безпрецедентно непрофесионално поведение демонстрирано във всяка свера е плашещо. А оправданието "ама те и другите така правят" минаваше в детската градина, ама не и сега. 

И, за да обобщя ситуацията в момента, ще цитирам един мой бивш шеф, който безкрайно уважавам и е доказал се ръководител:

 - Не ме е страх от мързелив непрофесионалист, не ме е страх от мързелив професионалист, не ме е страх от работлив професионалист, но много ме е страх от работлив непрофесионалист!

Помисли над горното преди да ми отговориш ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Izolini - Някаква кръгова отбрана ли водите срещу мен? Пиша на единия, другия ми отговаря. А си позволявам да не ми пука и даже да се радвам, защото, каквото и да се каже, за нещо, което не се е случило, то все така не се е случило. Записа е фалшив, точно като едни други записи от 2020 Година. Нали? Време е да приемеш реалността, че Комунягите от "ГЕРБ" и "БСП" вече няма да са фактор еле самостоятелен.

 

До @PRR - Безпрецедентно? По времето на "ГЕРБ" оглавихме десетки лоши международни класации а ТИ днес говориш за прецедент в лошия смисъл? Това е нелепо. Спокойно, "Fake News" е записа. Какво беше - някакъв глас, който прилича на гласа Премиера? Тц, тц.. Много вой за нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, tuningmania написа:

До @Izolini - Някаква кръгова отбрана ли водите срещу мен? Пиша на единия, другия ми отговаря.

Даже със санкция на спец съада сме ти сложили камери и микрофони, за да знаем предварително какво ще напишеш и се консултираме по Threema кой да ти отговори. Ама на @sauberму изтече абонамента и те яде самостоятелно ?

Преди 2 часа, tuningmania написа:

Записа е фалшив

 

Преди 2 часа, tuningmania написа:

Спокойно, "Fake News" е записа. Какво беше - някакъв глас, който прилича на гласа Премиера? Тц, тц.. Много вой за нищо.

Прекрасно, тогава да пуснат истинския - всяка среща в гранитната зала се записва. Да чуем истината как храбро се бори с изедниците - превозвачи и другите кулаци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Izolini - То и в Резиденция "Бояна" се записва кой влиза но информацията се пази дори с Цената на Кръв но нещо и за там мълчиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, не! Просто спазвам същия принцип - при политиците "виновен до доказване на противното"

А онова нощно шкафче не беше ли в Банкя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бойко беше зле, ама мат'ряла калпав - ми верно е, оти баш тоя мат'рял го тури на власт и го търпя толкоз време, а най-накрая го изпрати по живо по здраво без последствия (и даже го забравиха вече).
Настоящото Оправление.....ми ко да река - 'леба е 2.15, бенДзина 3.20 и че одим на война да я вардим Украйната дорде украинките се фръцкат (бе друга е думата, ма пуста цензура) по морето ни. 
Едно, че се радвам че съм НГВС и второ почвам да си мисля, че другият път трябва  да туря на власт Израждане .....такова де Възраждане - може да са малко повечко националисти и фашисти, ма на тях сеира още не сме им го ....сърбали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, tuningmania написа:

До @PRR - Безпрецедентно? По времето на "ГЕРБ" оглавихме десетки лоши международни класации а ТИ днес говориш за прецедент в лошия смисъл? Това е нелепо. Спокойно, "Fake News" е записа. Какво беше - някакъв глас, който прилича на гласа Премиера? Тц, тц.. Много вой за нищо.

Миро, ГЕРБ крадяха, ГЕРБ назначаваха "наши" хора със съмнителни професионални качества, ГЕРБ крадяха (най-вероятно и сега крадат), но ГЕРБ не си позволиха да кажат: 'кат не ви 'аресва да слушате за бизнеса на жена ми, там е вратата! Разбираш ли го това? Това е наглост. Това е безкрайно откъсване от реалността. Тези хора плащат данъците, които ти раздаваш, без идея. Дори да не са прави няма моралното право да се даържиш така с тях! 

Що се отнася до класациите - интересно ми е колко се качихме в тях последната година, че и повече? За един преАтел питам ;) 

И "fake news-а" не беше отречен, а беше изтълкуван и коментиран като "те нарочно са го направили за да създадат конфронтация". Че ТЕ ли те накараха да се държиш, все едно държавата е на бащати бре??!?! И, само за справка, напускал съм работа защото имах шеф, който ни събра и заяви "Екипна работа е вие да предложите, а аз да реша" ... Ами с такива индивиди (да не кажа примати) не се работи. 

 

И, понеже пак ще се отплеснеш в кривата посока, да те питам: какво свършиха за 4 месеца редовно и още 8+ служебно правителство? Какво? 

 

PS: А резултатите от изборите и непрекъснатото гонене на "месията" сами говорят за качеството на мат'ряла, if you get what I mean ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега да ви изненадам всички - тия приказки на Прост Киро са верни (е, не за сладкарницата на жена му, де (от както разбрах, че Линда има сладкарница, все ми се върти да я прякоросам на Мария - Антоанета), но поне като свърши хляба ще ядем пасти)!

Като клъцнем от акциза на горивата пада приходната част на бюджета. Значи или трябва да клъцнем от разходната, или (което е по-вероятно) ще изцедим Суверена по друг начин.

О, колко съм тъп! Той Суверена вече плаща поне 25% повече ДДС. Значи всичко е шеС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Izolini - Не беше в Банкя.

 

До @PRR - С думи може и да не са го казали директно но над 1.000.000 емигранти са факт по тяхно време - те са минали през вратата, това е суровата Истина. Иначе, преди няколко Дни казаха, че СМЕ напреднали в класацията за Свобода на Словото. Иначе, за свършване на Работа, мога да посоча закриването на Спец-Правосъдието, закриването на Държавна Петролна Компания, безплатни Детски Градини и повишаване с 25% Цените на Здравните Пътеки. И това при постоянни и всякакви съботажи. А като се сетя, че преди нямаха и опозиция. Сега остава да докарат и Газ, различен от Руския. И май ще успеят, като гледам кои изпълзяха от мишите си дупки и ревът с пълни гърла..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, tuningmania написа:

До @PRR - С думи може и да не са го казали директно но над 1.000.000 емигранти са факт по тяхно време - те са минали през вратата, това е суровата Истина. Иначе, преди няколко Дни казаха, че СМЕ напреднали в класацията за Свобода на Словото. Иначе, за свършване на Работа, мога да посоча закриването на Спец-Правосъдието, закриването на Държавна Петролна Компания, безплатни Детски Градини и повишаване с 25% Цените на Здравните Пътеки. И това при постоянни и всякакви съботажи. А като се сетя, че преди нямаха и опозиция. Сега остава да докарат и Газ, различен от Руския. И май ще успеят, като гледам кои изпълзяха от мишите си дупки и ревът с пълни гърла..

Миро, дай сега по-сериозно! Коментирам дебелия текст:

1 милион емигранти ... ама не изгонени от безумец в министерски съвет, който на РАБОТНА СРЕЩА по проблемите на конкретен бизнес, си споделя гордостта от продажбите на тортички от жена му ;) Усещаш ли "леката" разлика? Едно е да преговаряш с човек, който поне се опитва да ти разбере проблема, друго е със самозабравил се малоумник, който дори не знае къде е и защо е там. Това трябва да ти е фокуса! И, понеже пак ще се отплеснеш - не оправдавам ГЕРБ за водените политики, но това в момента е дори под тяхното ниво ;) 

"казаха" !?!? Кой? Кога? Къде? Какво? Един приАтел каза, че чул гаджето на един гастарбайтер да разказва, че леля Донка от Горно Нанадолнище чула ... Да продължавам ли? Нали бяхме на дъното на всички класации? Дай да видим къде сме сега? Подсказка: Наблегни на покупателната способност ;)

"закриване на Спец-Правосъдието" - колкото плюс, толкова и минус. Лично мнение. Времето ще покаже дали е плюс или минус. Рано е да се каже. Но, ако за теб е постижение - добре.

"Държавна Петролна Компания" - как закриваш нещо, което реално никога не е работило? Та не влиза в графата свършена работа. 

"безплатни детски градини" - те и досега бяха безплатни. Плащаше се храната. Ама това никога не е бил проблема. Проблема е липсата им. Т.е. свършена работа нЕма. Има прах в очите на хората ;)

"25% повишаване на клиничните пътеки" ... Дали ? Първо покачването е САМО за тези, които вдигнат заплатите на служителите си с, в някои случаи, 200+%! Схващаш ли? Давам ти 25%, ти вдигаш разхода си с 200%. Та не ми го пробутвай това за постижение. Това е изнудване и извиване на ръцете. Всъщност популизъм.

 

И, гледайки първите два параграфа отчитам тревожен факт - свършената работа е "затвориха това и онова" ... 

И, дано съм лош пророк, като гледам каква олигофрения след олигофрения творят предсказвам "светлото бъдеще" под формата коалициика с още по-тежки популисти и путинисти ... под формата на майчето манолова и стефчо янев (малките букви са умишлени) & Co. 

Дано не съм прав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, tuningmania написа:

До @Izolini - То и в Резиденция "Бояна" се записва кой влиза но информацията се пази дори с Цената на Кръв но нещо и за там мълчиш ;)

 

Не съм прочел всичките последини мнения и не знам за какво говорите. Но като човек, който сравнително често влиза в резиденция Бояна, мога да те уверя, че на влизане освен да си покажа пропуска и да ми погледнат колата отдолу, абсолютно нищо друго не се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, sauber написа:

 

Не съм прочел всичките последини мнения и не знам за какво говорите. Но като човек, който сравнително често влиза в резиденция Бояна, мога да те уверя, че на влизане освен да си покажа пропуска и да ми погледнат колата отдолу, абсолютно нищо друго не се случва.

Това е щото вече не си в група с нас с Пепи, че да се наговаряме какво да пишем на Миро ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, sauber написа:

 

Не съм прочел всичките последини мнения и не знам за какво говорите. Но като човек, който сравнително често влиза в резиденция Бояна, мога да те уверя, че на влизане освен да си покажа пропуска и да ми погледнат колата отдолу, абсолютно нищо друго не се случва.

Еее, ма то една лелка КАЗА, във вестник "Сутрешен файк" ПИСАЛИ, че ги записвали! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tuningmaniaМиро, вече не се хиля. Ще те помоля Да Не Говориш За Детски Градини, защото ще си изтърва нервите и ще трябва сам да се банна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @PRR - Точно от последствията от решенията на Бойко Доганов бягат Хората. Или според ТЕБ е от решенията на хигиенистката? Тулупа - Човек, който иска да разбере Проблемите а Кирил Петков - самозабравил се малоумник? Напиши го това втори път, Моля ТЕ! Казаха, да - до мен информацията стигна, като я чух казана по Телевизия. Смисъл, не съм я прочел. Как да стигне по друг начин до мен? Да ми пратят Официалния Доклад по Пощата ли? Кой - който и преди - Международната Организация "Репортери Без Граници". Кога - на 03.05.2022 Година. Часа и Минутата важни ли са ТИ за фактологията? Къде - в Официалния си Ежегоден Доклад. Какво - факта, че от 112-то място се изкачваме на 91-во. Сериозно ли написа, че според ТЕБ за 1 Година може да се отскубне Държавата от Мафията? Времето вече показа за Спец-Правосъдието - Бухалка на Мафията. Без Съд и Присъда. Нито Лев не е потънал в създаването на Държавна Петролна Компания? Напиши го и това още веднъж. И как реши, че Проблема с Детските Градини е само в бройката им? За много Хора таксите бяха Проблем. За Здравеопазването по-добре замълчи, че по време на Бойко Доганов Медицинските Сестри искаха да скачат от прозорците. А за Мая Манолова и Стефан Янев въобще изобщо не ми пиши повече. Дано не влязат в Парламента. Не, че за сега има такива изгледи.

 

До @sauber - 100% се записва кой влиза. Това, че ТЕБ ТЕ помнят/познават е съвсем друго.

 

До @Izolini - Не говори за Детски Градини, щом не искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tuningmania дай да се върнем на темата за поведението на "месията". Не ми обяснявай, кой и защо бяха, а се съсредоточи в поведението на сегашния! Бойко/Боко/Доганов/и.т.н ( ;) ) не ги коментирай. Коментирай действията и отношението на сегашния! Защото убиването на бизнеса с "ей там е вратата, щом не се кефите на глупостите ми, нямащи общо с вашия проблем" се случват сега! Не преди една година. И за тях Боко/Чоко/Воко нямат вина! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, имат! Покрай Боко/Чоко и сие сега всеки си мисли, че като е чучнал на високия пост е станал минимум безсмъртен, ако не и направо архангел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @PRR - Какъв Бизнес, какви 5 Лева? Тези ли са представителната извадка на този бизнес-сектор? Хайде не на мен тези плоски номера. Нарочно стачкуват приближени на "ГЕРБ" транспортни фирми. Да съботират. Чети малко "BIRD" и "Биволъ", има разследвания точно по тази тема. Стига с "Бок(кош)луков", "Б(осфор) ТВ" и "Киро-Гела ТВ". Стига с купените медии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, tuningmania написа:

 

 

До @sauber - 100% се записва кой влиза. Това, че ТЕБ ТЕ помнят/познават е съвсем друго.

 

 

 

Сигурни си прав. Аз не съм влизал  С мен не са влизали други хора. Никога не съм работил с НСО. Абе няма как да знам като цяло.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен с Миро. Тея дни и с още 1-2 човека си лафехме по злободневните теми...

Не става частни фирми да реват за помощ! Съвсем сериозно го мисля! Предишното управление ги научи да викат и да получават и сега прилагат същата схема... Ако не са достатъчно компетентни да се справят с криза, инфлация, проблеми...да стават от масата и да идват такива, които ще съумеят да работят в тези условия.

Аз трябва ли да ходя да искам, каквото и да е от държавата, защото хора с подписани договори не успяват да ги изпълнят, пропадат обекти, искат се промени и по-ниски цени (баш когато инфлацията е двуцифрена!)...

За никой не е "цъфтящо" положението, ама не е сериозно! И е прав Миро за т'ва, че доста "приближени" фирми на предишните управляващи надигат вой до небесата!

Новите управници и конкретните действия, които засягате тук (показвал бил Киро вратата), не мога да коментирам. Аз ако бях на неговото място - хич нямаше да се занимавам с политика. На дали е седнал за заплата да работи... 

Тея хора дето си лафихме, бачкат сериозно в енергетиката и имат доста навързани неща са горивата също. Зор ще е - няма спор в т'ва! Но определено е добре да се отървем от Русия като основен доставчик на суровини. Нещо, което е очеизвадно от време оно...

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, zloQQ написа:

Не става частни фирми да реват за помощ! Съвсем сериозно го мисля! Предишното управление ги научи да викат и да получават и сега прилагат същата схема... Ако не са достатъчно компетентни да се справят с криза, инфлация, проблеми...да стават от масата и да идват такива, които ще съумеят да работят в тези условия.

Велко, разликата в цените на основните строителни материали средно е +35%. На горивата +50%. На електроенергията +200%. Да речем, че труда не е поскъпнал, което всъщност не е вярно (Миро беше написал нещо в този дух преди няколко страници - че за заплата, на която преди би се радвал сега няма и да отиде на разговори). В България продължава да се прилага "икономически най-изгодната оферта", което на практика означава "най-изпилената цена". Инфлационни коефициенти в договорите не съществуват (много странно - в Европа съществуват, в Румъния специално разработиха методология, по която да се индексират цените на договорите за обществени поръчки в тези изключителни условия, за западните да не говорим. Но поне Румъния да видим...). Ако ти лично си заложиш такъв (то кой ли е очаквал такива скокове в цените) значи да седиш и да гледаш филма. Официалната инфлация за периода март 2021 - март 2022 е 12,4%, ама аз като отида в магазина нещо не мога да събера сегашните цени в 112,4% спрямо миналогодишните. Всеки си прави с цените каквото си поиска. Но тези с дългосрочните договори да се оправят, защото са "некомпетентни".

И не, те не могат да станат от масата, те ще паднат под нея и ще фалират. А новите няма да дойдат да работят при техните условия, а ще кандидатстват сега, при сегашните цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zloQQ написа:

Аз съм съгласен с Миро. Тея дни и с още 1-2 човека си лафехме по злободневните теми...

Не става частни фирми да реват за помощ! ...

... И е прав Миро за т'ва, че доста "приближени" фирми на предишните управляващи надигат вой до небесата!

Новите управници и конкретните действия, които засягате тук (показвал бил Киро вратата), не мога да коментирам. Аз ако бях на неговото място - хич нямаше да се занимавам с политика. На дали е седнал за заплата да работи... 

Тея хора дето си лафихме, бачкат сериозно в енергетиката и имат доста навързани неща са горивата също. Зор ще е - няма спор в т'ва! Но определено е добре да се отървем от Русия като основен доставчик на суровини. Нещо, което е очеизвадно от време оно...

 

Съгласен съм, че не е редно да реват за помощ! Но те не реват само за помощ, а за отлагане на вдигането на тол таксите, които в комбинация с инфлацията, вдигането на цените на горивата и енергията е доста трудно за "преглъщане". Не казвам, че е невъзможно, но ще изисква "жертви".

И за приближените фирми съм съгласен. Те са първи на "опашката" за протести. Това е ясно. Но само те ли са?

Частта с "Киро вратата" всъщност е основната причина да пиша последните дни. Но Миро, както винаги, завива в посоката, която му е удобна ;) Лошо нЕма.

А що се отнася до това да се отървем от съветския ресурс - 100% за. Ама и там правителството не само би отбой, но и смята да наложи вето на такова решение в Европа ;) Иначе поспорих миналата година доколко сме "енергийно независими" и някои хора ми се разсърдиха, като има написах, че не сме.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.bgonair.bg/a/36-sutreshen-blok/265327-ministar-bozhanov-esenta-otpadat-sinite-taloni-i-grazhdanskata-otgovornost

 

А дано! Така поне това паразитно министерство на тоя девственик ще е свършило поне едно нещо за една година  Лошото е, че няма да изкарат до тогава тия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.