Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бихте ли сменили такава гума ?


Recommended Posts

Преди 2 часа, Izolini написа:

 Явно никой не си представя, че с моя размер гуми може да караш на "ура"

То не е от гумите, а от задкормилното - моите 205/55/16 не се въртят с повече от 130км/ч., а на приятел със същото ренде и същите гуми максималната скорост е "колко успее да 'дигне", ма да е над 150... Баща ми с хлОпел Мерива и 205/50/16 - същата ралта - на магистралата 150-160...

Относно летните гуми нямам мнение, но що се отнася до зимни съм фен на Вредещайн - първо бях със Сноутрак 3, после минах на Сноутрак 5 и нямам никакви забележки. Тази година пак ще гледам за 5-ци, че миналата по финансови причини се прецаках с едни китайски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Dare

    14

  • PRR

    9

  • ghost_rider

    8

  • Izolini

    7

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.