Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Размисли и страсти за езиците


Recommended Posts

преди 46 минути, maxrpm написа:

100$ на месец (170лв) за да може 50 човека да имат форум ,Юли го прави , заради ентусиазма си, никой не му ги възстановява, форума в един момент ще изчезне

Евала на човека!

Може ли да ме светнете кой е Юли (никнейма- или там както му е думичката, че аз нихтфърщейн чужди езици)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    40

  • PRR

    7

  • ID A

    7

  • Logrus

    5

преди 54 минути, maxrpm написа:

 

Няма смисъл с тая тема само карам Юли да измисли нов вариант на изречението "Няма да стане!" :) Очаквам даже утре да се обади и да каже - виж ся пичага , ще изтрия темата, защото е безсмислена, но това което ти искаш , няма да стане .... :D

Ооо, аз, като мЪдератор, ти гарантирам неприкосновеността на тази тема! Задължително трябва да се запази, за да се види какъв мозък е ръсен в нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, vladkant написа:

Евала на човека!

Може ли да ме светнете кой е Юли (никнейма- или там както му е думичката, че аз нихтфърщейн чужди езици)

Юли е админа на форума Mishelle , в общи линии той със собствени кинти , се грижи на нас да ни е готино и да имаме форум , за разпускане след работа, като се приберем.

преди 4 минути, Izolini написа:

Ооо, аз, като мЪдератор, ти гарантирам неприкосновеността на тази тема! Задължително трябва да се запази, за да се види какъв мозък е ръсен в нея.

Няма смисъл, брат , тази тема само показва как нещо няма да стане. Малко по - нагоре Юли ми реже главата и казва ние сме Българи и форума ще е на родния ни език, темата е мъртво родена, и дори не я пуснах аз , а PRR ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Поздрави ,за всеки който иска форума ,да е на нормален език! Пускам ви нещо българско с пожелание за Английски.. ;) Песента е случайна, колкото странната е на реални 6100км :)

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 7 часа, PRR написа:

Саше, няма как да ограничиш един потребител по едно IP, защото почти всички големи доставчици те NAT-ват и цяло село излизате през едно IP. Да не говорим, че е достатъчно в една фирма да работят двама потребители на форума и веднага ще ги "разпознаеш", като два профила от едно IP ;) Та се вкарваш във филми дето дори не си гледал.

Иначе темата е безумна. Да, хубаво би било да имаме поддръжка на 20+ езика, ама .... нужда нямаме ;) Евентуално някой потребител от "чужбина" ... който реално ще може да цъка бутончета, ама не и да чете/пише. И к'во? Нулева полза. Затова - keep the bare minimum and evolve when the need arises. ... на чист български :D

 

Aз пак щях да режа, всичко с под 50 мнения щеше да изчезне мигновено. Щях да сложа и tip jar и да лъжа колко пари има в него. Ако има 500$ аз щях да направя скрипта да пише 250$... :) Отделно , щях временно да cancel- вам регистрацийте, когато си поискам... ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сглобил си Попфолк от английски и пиджин български. Очаквам за запееш "ИзДисЛав".

"Регистраций" е римски нахален потребител на форум, а "регистрации" е множествено число на "регистрация".

Трябва ли да ти пускам онези двамата от "Комиците"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, помня - "много си тъп Саше... " Въпроса е че не постигнахме нищо, ти па като Боре за това Й ще ме изядете напрао , д**ба... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Мога да ти го драсна и без Й , ама на Английски че да не се тормозя с ер малък и ер голям...
I would disable every account , that has below 50posts and they would disappear immediately. I would put a virtual tip jar, and i would forge it with no regret, if it has 500$ in it , i would make it to show 250 only. At the same time i would be pressuring people by canceling free sign ups , and i will enable them , on my decision , only! ....

Сега хепи ли си ?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Мразя да губя битки, но аз ще се боря. Някой ден форума ми ще е на език човешки, както беше преди !! Ще успея някак си. F*ck this bullshit !

Nirvana_Smile_White-black.jpg

Редактирано от maxrpm
  • Несъгласие 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, maxrpm написа:

Aз пак щях да режа, всичко с под 50 мнения щеше да изчезне мигновено. Щях да сложа и tip jar и да лъжа колко пари има в него. Ако има 500$ аз щях да направя скрипта да пише 250$... :) Отделно , щях временно да cancel- вам регистрацийте, когато си поискам... ;)

Саше, Саше... Пишеш глупости за да уплътняваш времето ;) Само прочети какви ги твориш! Ще триеш всичко под 50 мнения, ама никой не почва с 50 мнения първия ден. Дори ти! Останалите глупости не ги разбрах, извинявай ;)

Преди 12 часа, maxrpm написа:

that has below 50posts

... той и английския ти като българския ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, maxrpm написа:

Някой ден форума ми ще е на език човешки, както беше преди !! Ще успея някак си. F*ck this bullshit !

 

Сашо, това твоето, мога да го определя само и единствено като тотално падение !!!

 

Ако не те е срам, коментирай !!!    Може и на новия ти майчин език ...

 

О, да, Паисие: речта ти беше права
в ония тъмни дни — и днес е я такава:
народа наш по труд, по чест, по меч велик —
по липса на любов към свойто как е малък —
по рабския поклон по чуждото! — и жалък
с туй незачитанье на родний си език!
 
Тоз хубавий език, и звучен, и кристален,
във наший собствен дом е гостенин печален:
във дрипи, настрана стои оттикнат днес.
И тоя най-скъп дар помежду даровете,
щит, нас от гибел, смърт пазил през вековете,
не любим, не ценим — на чужди правим чест.
 
На тоз език и днес се радваме и плачем,
но ний се не гордейм със него, не го тачим —
едва ли пред света не ни докарва срам.
Туй, що е българско, е много долньо, диво,
о, чуждото за нас е скъпо и красиво!
О, чуждо любим ний! О, чуждо дйте нам!
 
Мнозина ли сме ний — пир, път ли сбрал ни тамо, —
едничък чужденец намери ли се само,
на неговий език завчас ще загълчим!
И вред си робското разнасяме смиренье,
доховна нищета и самоуниженье —
от миналите дни печат неизличим!
 
Език свещен, нам страж и в вековете дални,
чудесно сечиво за творби идеални,
от твойта красота кога ще се омайм?
Съкровище си ти, но то кому е драго?
от всичките блага най-скъпоценно благо
на-малко те скъпим, ний даже те не знайм!
 
Има ли ще народ кой себе си почита,
светата родна реч така да не зачита
Паисие, ти бе — та и сега си прав!
Скокни из гроба си, де влезе с жлъч отровен
от наший срам тогаз, и с глас сърдит, гръмовен
излей въз нази днес пророческий си гняв!

 

 

 

  • Благодаря 4
  • Одобрявам 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

@PRR Има потребители на по 2-3 години с по 2 мнения , за тях говоря.

 

@Боре Боре стига глупости , аз не съм Райна Княгиня, цял ден си го мисля, искам нещо елементарно , да бъде опция , вие го избивате на некво родолюбие, тва е тъпотия. Както разбрахме след 3 страници няма да стане. Да, не обичам българския език , не ми е удобен. А стихотворението не съм го чел.

Редактирано от maxrpm
  • Несъгласие 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И, гордееш се, че не се гордееш с родния си език? Или си раздвоен? Или се правиш на интересен? Или търсиш внимание? Или си обикновен дразнител? Ами, не си уцелил мястото, въпреки, че ме учудва търпението и толерантността на модераторите към писанията ти! Жалко, че си регистриран преди много от потребителите на форума...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ми не виждам нищо странно в желанието си, искам просто да ми е комфортно и лесно за навигация, като това е само като опция. Ситуацията е като при една приятелка, като в случая вие сте в нейната позиция:

Ани - Сашо , как може да си жвърляш фасовете през прозореца ?!?

Аз - Ани аз карам , гледам пътя и съм левичар човек, дори и да имаше пепелник , той щеше да е от дясно, аз с дясната ръка не пуша.

Ани - Ще си купиш едно пепелниче и ще го сложиш в джоба на вратата .

Аз - Ани , а докато карам , пътя ли да гледам или как да нацеля пепелничето , без да изгоря седалката?

Ани - Първо пепелничето , после пътя!

 

За мен вашата позиция е същата. :) В главата на Ани , е важно да не съм си изхвърлил фаса през джама, защото обича да пази природата, в моята е важно да гледам пътя докато карам. Всеки с приоритетите си. ;)

Редактирано от maxrpm
  • Несъгласие 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, joro_kem написа:

И, гордееш се, че не се гордееш с родния си език? Или си раздвоен? Или се правиш на интересен? Или търсиш внимание? Или си обикновен дразнител? Ами, не си уцелил мястото, въпреки, че ме учудва търпението и толерантността на модераторите към писанията ти! Жалко, че си регистриран преди много от потребителите на форума...

И мен ме учудва. Явно съм страшно железен пич!

  • Благодаря 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
преди 9 минути, Izolini написа:

И мен ме учудва. Явно съм страшно железен пич!

Ми , трий бе, пич , аз получих своя отговор - Няма да стане!  ;) Другото е чесане на езици и родолюбие. Малко , като навремето , дето викаха "ne pi6i na 6liokavica , 6toto ne si bylgarin..." Е , те такова ми е на мен. Половината от онея тогава, не знаеха на коя ракия и викат Шльокавица... :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, maxrpm написа:

Ми не виждам нищо странно в желанието си, искам просто да ми е комфортно и лесно за навигация, като това е само като опция. Ситуацията е като при една приятелка, като в случая вие сте в нейната позиция:

Ани - Сашо , как може да си жвърляш фасовете през прозореца ?!?

Аз - Ани аз карам , гледам пътя и съм левичар човек, дори и да имаше пепелник , той щеше да е от дясно, аз с дясната ръка не пуша.

Ани - Ще си купиш едно пепелниче и ще го сложиш в джоба на вратата .

Аз - Ани , а докато карам , пътя ли да гледам или как да нацеля пепелничето , без да изгоря седалката?

Ани - Първо пепелничето , после пътя!

 

За мен вашата позиция е същата. :) В главата на Ани , е важно да не съм си изхвърлил фаса през джама, защото обича да пази природата, в моята е важно да гледам пътя докато карам. Всеки с приоритетите си. ;)

Твоята приятелка е била много права. Да си хвърляш фаса през прозореца е мега грозно и просташко! Като си толкова съсредоточен, докато караш, не пуши! As simple as that!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, PRR написа:

 

... той и английския ти като българския ;) 

Добре де, ела и ми направи една диктовка, I had been mistaken. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
преди 8 минути, axel написа:

Твоята приятелка е била много права. Да си хвърляш фаса през прозореца е мега грозно и просташко! Като си толкова съсредоточен, докато караш, не пуши! As simple as that!

Аз пуша почти постоянно,освен , ако не работя или не спя. За мен е селско да си изхвърлиш обелките от доматите и краставиците през балкона и да си изтупаш трохите от покривката , ама някой хора го правят, даже второто съм забелязал че за някои селяни е традиция . Ядем тръскаме трохите през балкона и вече сме обедвАли ... :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.