Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Размисли и страсти за езиците


Recommended Posts

Ми аз като метна , внимавам за мотористи, за да не им изгоря екипа, пък и не е приятно, иначе нямам яд.

  • Несъгласие 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    40

  • PRR

    7

  • ID A

    7

  • Logrus

    5

Преди 1 час, maxrpm написа:

Аз пуша почти постоянно,освен , ако не работя или не спя. За мен е селско да си изхвърлиш обелките от доматите и краставиците през балкона и да си изтупаш трохите от покривката , ама някой хора го правят, даже второто съм забелязал че за някои селяни е традиция . Ядем тръскаме трохите през балкона и вече сме обедвАли ... :D

Саше, усещам, ще обичаш да си център на вниманието. Ето дори специална тема ти отделиха, която аз избягвах 2 дни, но ще се включа. Трохите от масата ще ги изкълве някое врабче или гълъб, обелките след не много време, ще изгният в пръстта, но твоите фасове не се разхраждат и замърсяват. Като си толкова съсредоточен в шофирането - не пушиш, като можеш да пушиш и шофираш едновременно, значи трябва да можеш да уцелиш пепелника като се наложи да тръскаш или изхвърляш фаса. 

Не знам чисто юридически как е уредено в някои Европейски страни, но одобрявам глобите, които налагат на такива като теб, след подаден сигнал от човек в автомобила зад теб или случаен свидетел на случката, в което си изхвърляш фасовете, чашките от кафето, кенчетат от безалкохолно и т.н.

Редактирано от ghost_rider
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Приятелю , аз не обичам да съм център на нищо , темата я пусна PRR , за да отдели плявата от сериозното, просто е знаел ,че това което искам ще предизвика дискусия и то, няма да стане. Трохите от масата ми падат на главата с лютеницата от хляба принципно , но да, а като ми падне обелка на главата , се сещам все за хубави неща... :) Принципно когато ми удариха червената 120ка , и човека ми каза "Извинявай аз не те видях", в този ден карах , ядох и пих кафе , докато карам, ама ако си разсипя кафето , ще го изпера, макар че в моя кола не се яде и това е закон. Днес си изпрах салона, буквално стана супер , но 2 те дупчици от цигара  на предните седалки и белега на задна лява са си там ... ;) А и пича дето се извини , че не ме е видял и ми смачка колата , след като си е гледал радиото ..... мен не ми стана готино, принципно... :(

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

В нашия блок , имаше един Пешо , дето не си режеше ноктите на краката и умря, човека хвърляше от 12 тия етаж стъклени бутилки от ракия , защото го мързеше да слезне до кофата, бил стар и не можел. Аз забраних на Надка от магазина долу , да му продава ракия и и казах , Пешо ако дойде за ракия и направи проблем , да ми звънне! Та , едва ли проблема е в 20-30 фаса през джама на седмица от колата, дето съм изхвърлил... ;)

Редактирано от maxrpm
  • Несъгласие 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напрорив, проблема е голям, защото не си само ти, но на този етап няма да задълбавам. 

 

И малко оффтопик: Жалко, че темите свързани с автомобилите намаляват и в тях няма достатъчна активност, а се увеличават всевъзможни други, нямащи нищо общо не само с марката ами и с автомобилите като цяло, и форума полека-лека заприличва на БГМама... Не че е нарушение на правилата, но все пак тъжна тенденция. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, maxrpm написа:

Ми аз като метна , внимавам за мотористи, за да не им изгоря екипа, пък и не е приятно, иначе нямам яд.

Което продължава да е груба селска проява и замърсяване на околната среда, в която живеем. Само прасето не му пречи, че му е мръсно ... if you get what I mean ;) 

 

Преди 7 часа, maxrpm написа:

..., темата я пусна PRR , за да отдели плявата от сериозното, просто е знаел ,че това което искам ще предизвика дискусия и то, няма да стане.:(

Да, PRR ти изнесе глупостите в отделна тема, за да не цапаш в сериозната.

 

Преди 7 часа, maxrpm написа:

А чашките и празните кутий от цигари си ги събирам и си ги изхвърлям в кофата.

 

Едно правилно нещо да направиш!

 

Преди 7 часа, maxrpm написа:

...Та , едва ли проблема е в 20-30 фаса през джама на седмица от колата, дето съм изхвърлил... ;)

Прав си, проблема не е в 20-30те фаса, които си хвърлил... Проблема е в мисленето (по-точно липсата на такова) крещящо от горния цитат! А мисленето се променя най-трудно ... особено когато индивида не осъзнава невежеството си :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях си обещал, че след поста на Боре няма да се намесвам повече, но ПРОСТОТИЯТА САШКОВА край няма.

Една камара народ се опитват да му обяснят, че е ПРОСТАК, *** И СЕ ИЗЛАГА, но той се върти като чалга звезда и се къпе в славата си - ти го плюеш, той вика "Дъжд вали". Такива същества, в желанието си да са център на внимание са ПОЗОР, но умственият им багаж не стига, за да го осъзнаят.

И понеже това е срам за целият форум и за всеки нормален човек, то мисля че е време темата да се заключи. Ако трябва му направете една извадка с неговите мъдрости, за да може да си я преведе, че на българският явно много затормозява ограничения му мозък. Така ще може да си се кисне в собствените си лайна когато пожелае и да се чувства велик.

Жалка картинка.

  • Одобрявам 9
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • PRR locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.