Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

Какъв е подаръка, че така или иначе съм си поръчал зимни Континентал за РС-ката? Ехеееей, подаръци да има :-) Моята вече била регистрирана в София, другата седмица казаха да я чакам в село Варна.  :fiu:

Ти няма ли да я караш в Германия? Ако да - защо я регистрираш в България?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

Щото лизинговата фирма е българска, брат'чед :-) Няма как... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сак,чашка и зарядно. виж им сайта зимна промоция имат банерче.

Да, ама не, става въпрос за лекотоварен пътнически и/или 4х4 автомобил. А и аз помислих отначало за ски-сак, така или иначе мисля да си взема... Промоцията явно няма да ме огрее. Се ла ви! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото лизинговата фирма е българска, брат'чед :-) Няма как... 

Тънкия момент с лизинга съм го пропуснал :) Ясна е работата в такъв случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сак,чашка и зарядно. виж им сайта зимна промоция имат банерче.

аз взех комплект гуми и нищо от горепосоченото ... че даже и отговор не получих в мене или тях е грешката... всъщност имаше отговор "Нали има 10% отстъпка", за другото не знаели ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз взех комплект гуми и нищо от горепосоченото ... че даже и отговор не получих в мене или тях е грешката... всъщност имаше отговор "Нали има 10% отстъпка", за другото не знаели ... 

няма не знаят.мен ме попитаха служителите даже сега ли ще взема подаръците или после-понеже платих гумите по банков път.някой си е взел подаръците за него.но не съжалявай много, на снимките нещата са много по-хубави отколкото са в реалност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз взех комплект гуми и нищо от горепосоченото ... че даже и отговор не получих в мене или тях е грешката... всъщност имаше отговор "Нали има 10% отстъпка", за другото не знаели ... 

вече получих и отговор имало отстъпка в цената на гумите и друго не се полагало  :eusa_liar:

 

Ами може и вярно някой да си ги е прибрал... Да влачат няма да ревеме за раница и чашка де... Малко на отношение куца ама здраве да е :blush:  

Редактирано от tigar4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В средата на тази седмица ще пътува автовоз за Варна...  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам информация ,че колите са в София!!!

Обработват документално нещата!

 

 

 

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Привет и от мен,

 

Въпреки, че почти съм взел своето решение, моля за Вашето мнение за поръчка на новата Skoda Superb Mk3, ниво Active, 1.4 TSI в червен Корида цвят.

 

Не съм много екстремен шофьор и по тази причина 125 к.с. са ми поооовече от достатъчни. Преди имах Skoda Octavia Mk3 Active 1.2 TSI 86 к.с. и ми бяха предостатъчни (само да онагледя го казвам).

 

Моля който има такъв модел да сподели впечатления от автомобилът, сглобката, качеството на материали и маневреността. Ако тази тема не е подходяща, то моля да го направи на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.4 ТСИ не е ли 150кс?

 

Има и 125 :) Ама вероятно усещането при 2-3ма в колата и 1 сак в багажника /да не са повече/ при изпреварване ще е " 'ма той умрял, ма? "

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен,

 

Въпреки, че почти съм взел своето решение, моля за Вашето мнение за поръчка на новата Skoda Superb Mk3, ниво Active, 1.4 TSI в червен Корида цвят.

 

Не съм много екстремен шофьор и по тази причина 125 к.с. са ми поооовече от достатъчни. Преди имах Skoda Octavia Mk3 Active 1.2 TSI 86 к.с. и ми бяха предостатъчни (само да онагледя го казвам).

 

Моля който има такъв модел да сподели впечатления от автомобилът, сглобката, качеството на материали и маневреността. Ако тази тема не е подходяща, то моля да го направи на ЛС.

първо да попитам какво те кара да минеш от Октавия на Супърб да се ориентирам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо да попитам какво те кара да минеш от Октавия на Супърб да се ориентирам..

По-голям автомобил, по-комфортен, по-нов модел...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен,

 

Въпреки, че почти съм взел своето решение, моля за Вашето мнение за поръчка на новата Skoda Superb Mk3, ниво Active, 1.4 TSI в червен Корида цвят.

 

Не съм много екстремен шофьор и по тази причина 125 к.с. са ми поооовече от достатъчни. Преди имах Skoda Octavia Mk3 Active 1.2 TSI 86 к.с. и ми бяха предостатъчни (само да онагледя го казвам).

 

Моля който има такъв модел да сподели впечатления от автомобилът, сглобката, качеството на материали и маневреността. Ако тази тема не е подходяща, то моля да го направи на ЛС.

Здравей колега,

 

Аз съм със Супърб Мк3, но с 2.0TDI, цвят червен :) Но е 4х4. 

Като цяло впечатленията са ми много добри. Возията е изключително приятна. По-голямото междуосие се усеща и определено колата стои много добре на пътя. Шумоизолацията е на ниво. Сглобката е добра, няма тракания и скърцания, но пък и на 15к км не би било редно и да се очакват. Всъщност имам една забележка откъм сглобка - оказа се, че е изпаднал единият болт държащ ауспуха, което доведе до неприятно тракане. Нов болт и проблема беше отстранен за 15мин .... след близо две седмици търсене на причината. 

За материалите - въпрос на вкус. Не е върха на сладоледа, но определено не е и гнусната пластмаса. Но това трябва сам да си го видял в шоурума. 

 

В заключение - аз съм много доволен от колата за момента.

 

Това се сещам. Ако имаш конкретни въпроси - питай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих искал да ми покажат точно това оборудване, за да няма изненади. При О3 знаеш в брошурата за колоните на аудиото пише едно,но се оказва,че има оборудвания само с две колони,не 4. Както и ръчни повдигачи на стъклата мисля има в ниските. Аз лично бих искал да видя такава с това оборудване,защото реално за горе долу тези пари се взима почти L&K на О3 с добър двигател (сега ще са склонни за О3 на повече птстъпки от на Супърб). Не се меся, виждал съм и двете, ако нуждите са за по-голяма кола разбирам..в салона изложените Супърби са една класа над О3 по качество на материалите вътре..

Редактирано от Guest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих искал да ми покажат точно това оборудване, за да няма изненади. При О3 знаеш в брошурата за колоните на аудиото пише едно,но се оказва,че има оборудвания само с две колони,не 4....

 

Нещо се бъркаш :) 4 тонколони не значи "тонколони в 4-те врати" - само отпред са 4 => 2 средни/баси и 2 пищялки. Това са си 4. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то е така и не е така. Съвсем ясно е, че е маркетингов трик, но бройката си е четири говорителя отвсякъде. Няма спор. Двете високи са горе при дръжките на вратите, при О2, а другите са долу до седалката във вратата.

Спрямо компоненти на системата и т.н., това е друга приказка, никой не е писал така в офертата. Аз като имах двулентови колонки, които бяха две в едно, не мога да казвам, че имам 4 говорителя - не върви, защото частите физически са две, а че има секция да пее високо и ниско, няма значение за бройката - все да две колонките.

 

Това е малко като пАри и пАри - един си мисли за пари-водни, друг си мисли за пари за харчене, пък той човекът бил от шопско и така си говори, но трябва да се чете и разгадае... За жалост в търговията се оказва така. :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз само за пример...един вид човекът да я види 1:1,че да няма тълкувания и гадания :)

 

като цяло интересен казус - за Октавия ще му дадат малко повече отстъпка, и според мен ще има доста напарфюмирана О3 срещу базов Супърб3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бях планирал да си взема новия Супърб отначало. Заради това, че е по-голям, по-комфортен. Съвсем честно, нещото, което ме спря беше синята добавка. Може и да не е голям харч, но от нула километра до плюс безкрайност трябва да я наливаш, което намирам за ангажимент. Другото е, че не ми харесват фаровете и предната решетка. На предните модели по-добре им стоят според мен. Аз си исках два литра мотор и автоматик, другото са "парфюми", както каза колегата. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бях планирал да си взема новия Супърб отначало. Заради това, че е по-голям, по-комфортен. Съвсем честно, нещото, което ме спря беше синята добавка. Може и да не е голям харч, но от нула километра до плюс безкрайност трябва да я наливаш, което намирам за ангажимент. ...

 

А течност за чистачки, когато наливаш същата мъка ли ти е? Понеже то е еднакво, с тази разлика, че колата те подсеща колко километра ти остават, докато не ти светне лампата да наливаш пак от бялата-"синя" добавка... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 16к км съм сипвал само веднъж синьото, а борда казва, че имам още 3500 до второто сипване. При цента от 27лв за 10 литра това прави 20литра * 2.7 / 20к км = 54/20 = 27ст/100км. И зареждане два пъти годишно. Това да ми е проблема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 16к км съм сипвал само веднъж синьото, а борда казва, че имам още 3500 до второто сипване. При цента от 27лв за 10 литра това прави 20литра * 2.7 / 20к км = 54/20 = 27ст/100км. И зареждане два пъти годишно. Това да ми е проблема :)

 

"Анджък" :) Горе-долу 4-5 пъти годишно зареждам (аз) течност за чистачки, която излиза по-скъпо от това.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.