Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

НО от друга страна 1116 лв за виртуален педал + ел багажник .....

При положение, че си дал 60 бона сигурно определено си струва, особено пък с виртуален педал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

Замислех се тогава, колко ще ми е полезно това нещо .... и сега разбрах, че тези 1116 лв щяха да ми улеснят малко живота :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Да се запиша и тук с моята първа Шкода :)

 

Шкода Фабия Комби Монте Карло 1.0 TSI / 110к.с., 6М

 

Поръчана на 04.05.2017 в Еуратек София

 

Цвят : Стоманено Сив /M3M3/

 

Интериор : Monte Carlo

 

Допълнително оборудване :

 

- Секретни болтове на колелата
- Централна конзола (цвят Satin black за Monte Carlo)
- Предни седалки с подгряване
- Подгряване на дюзите на стъкломиячната уредба, отпред
- Функция SmartLink
- Подарък автокаско за 1-вата година
- Удължение на гаранцията за 5 години, до 100 000 km
- Климатроник с електронно регулиране на температурата и сензор за влажност
- Лети джанти, модел TWIST STAR 7J x 17" - 4 бр. (черни, за Monte Carlo)
- Спортно окачване
- Гласов контрол
- Радиоапарат Škoda BOLERO + Bluetooth + Škoda Surround с 6 високоговорителя (за панорамен покрив)
 
 
Срок за доставка: 90 работни дни. Нямам обявена седмица на производство.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, тъй, моята дойде, днес я пипнах :) Остават още няколко дни чакане, докато се сдобие с регистрация и после е моя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великденският заек, който я е сглабял не я ли беше облепил с бяло предпазно фолио преди да я натоварят за БГ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великденският заек, който я е сглабял не я ли беше облепил с бяло предпазно фолио преди да я натоварят за БГ?

Само капака и тавана. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намреих информация какви са им условията на ЕТ за изкупуване на стария автомобил.

Цената е ясно, че ще е подбита малко, но предвид промоцията, която имат в момента за нов Superb, мисля че офертата ще трябва да е добра.

Примерно, като оценят стария автомобил и се оформи поръчката, стария автомобил веднага ли се предоставя на ЕТ? Което автоматично означава, че клиента остава без кола за времето през, което се чака новия автомобил. Това вярно ли е?

Интересно ще бъде да се знае повече около тази процедура за тези, които искат да върнат стар автомобил и да вземат нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо ти дават максимална цена на база километри и години без да я гледат, ако те устройва цената си записваш час за целодневен преглед и ако всичко е ОК ти потвърждават цената. После ти си преценяваш кога да оставиш колата, може и ведна може и преди да си вземеш новата.

Прехвърлянето е за твоя сметка, като ти дават минимална застрахователна оценка.

Може и изобщо да не ти се налага да чакаш кола, защото имат доста налични и може да имат кола, която отговаря на твоите изисквания.

Ако искаш sportline не става, няма квота за България въпреки, че има сериозен интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателния отговор.

Не би ли трябвало да се отрази в цената на върнатия автомобил, ако се остави непосредствено преди получаването на новия автомобил?

 

SportLine чак не, по скоро "FamilyLine", но с повече допълнителни екстри :)

Единственото, което липсва на Superb според мен са комбинирани седалки кожа/текстил. Би било доста добре за общата визия на интериора и избягване от запарване през горещите дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателния отговор.

Не би ли трябвало да се отрази в цената на върнатия автомобил, ако се остави непосредствено преди получаването на новия автомобил?

 

SportLine чак не, по скоро "FamilyLine", но с повече допълнителни екстри :)

Единственото, което липсва на Superb според мен са комбинирани седалки кожа/текстил. Би било доста добре за общата визия на интериора и избягване от запарване през горещите дни.

 

Не знам как се отразява на цената, в началото на Юни мисля да им оставя моят и ще мога да ти отговоря как влияе на цената.

Ако ще поръчваш Колумбус имай предвид, че от 22 седмица ще се слага новият 9,2" дисплей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би било полезно, ако споделиш повече информация каква е процедурата по връщането на старата и как се отразява на цената, ако се остави в началото или преди да се получи новия автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

 

Да се запиша и тук с моята първа Шкода :)

 

Шкода Фабия Комби Монте Карло 1.0 TSI / 110к.с., 6М

 

Поръчана на 04.05.2017 в Еуратек София

 

Цвят : Стоманено Сив /M3M3/

 

Интериор : Monte Carlo

 

Допълнително оборудване :

 

- Секретни болтове на колелата
- Централна конзола (цвят Satin black за Monte Carlo)
- Предни седалки с подгряване
- Подгряване на дюзите на стъкломиячната уредба, отпред
- Функция SmartLink
- Подарък автокаско за 1-вата година
- Удължение на гаранцията за 5 години, до 100 000 km
- Климатроник с електронно регулиране на температурата и сензор за влажност
- Лети джанти, модел TWIST STAR 7J x 17" - 4 бр. (черни, за Monte Carlo)
- Спортно окачване
- Гласов контрол
- Радиоапарат Škoda BOLERO + Bluetooth + Škoda Surround с 6 високоговорителя (за панорамен покрив)
 
 
Срок за доставка: 90 работни дни. Нямам обявена седмица на производство.

 

 

Днес получих обаждане, че имам обявена седмица на производсто : 25 седмица 2017г , което ще рече края на месец юни. 

 

Според вас за колко време ще дойде до БГ и реално кога ще мога да си я карам :) ? Не за друго, ами на 9 юли ми е сватбата - май няма да стане да я ползвам като "сватбен автомобил".......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте колеги,

Тормози ме следният въпрос - дали се дава отстъпка от обявените цени на автомобилите на склад? Ако отговорът е много секретен, може и на лично съобщение.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отстъпките важат за всичко , освен ако конкретно не е упоменато условие (на склад , до изчерпване и т.н.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя и малко светлина за обратното изкупуване, като скоро преминал през процедурата.

Колата се оставя в ЕТ за оценка по check-листа. Ако цената устройва клиента, се преминава към поръчка на автомобил и приспадане със съответната сума от оценката

Самата оценка на автомобила е валидна за 2 седмици.

Цялата процедура би породила неудобство за тези, които искат да си карат автомобила докато стане време за получаване на поръчания. Според ЕТ, автомобила трябва да мине отново оценка, когато им се предостави, тъй като вече ще са минали няколко седмици или месеци за доставянето на новия автомобил. Тук е тънкия момент, при самата преоценка, да не се получи голяма разлика в цената за изкупуване от първоначално определената.

Другото което е, първия път оценката е безплатна, а втория се заплаща около 70лв мисля.

 

Само да спомена, че Superb няма наличности.Така, че трябва да се чака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента ( последна информация от края на май месец, не вярвам да са променили условията ) отстъпките важат както за налични на склад, така и за поръчкови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни ходих до Шкода, за да питам да си заменя РС-ката за Супърб 280 кс. Цената която ми предложиха за замяна беше направо смехотворна. 

За октавия врс 220кс - купил съм я чисто нова преди няма и три години и в момента е на няма 50 000км. Изглежда като чисто нова - няма никакви забележки .. с DSG кутия , навигация и тн ми дават ------ 25 000лв :D :D :D Запътих се директно към БМВ ... май няма да карам повече Шкода. 

Колеги, на вас какви цени ви дадоха за ползвания автомобил - адекватни ли бяха ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За почти нови автомобили едва ли оценката ще е толкова добра.

Моята ми я оцениха на 11 000лв, Октавия 1.2 TSI 2011 година. Но при положение, че съм я купил за 19000 от тях преди 3 години и в момента се ползва промоция за допълнителни 4000лв при върнат стар автомобил, горе доло е добре.

Малко само ме издразни, че при огледа ми казаха, че имало завишен шум от скоросната кутия и това беше повод на допълнително изчакване и отражение на цената, а всъщност не се забелязва абсолютно нищо в движение при каквито и да е скорости освен, шум от гумите при по-високи скорости.

Преди да се дадат за връщане, добрите шкоди могат да се продават доста по-лесно през форума вероятно :)

Така че, Dinchev можеш да опиташ да я пуснеш за продажба, ако си решил да я сменяш. Хем ще я видим :)

 

При BMW, нещата ми се видяха доста скъпарски за подобен клас автомобил.там 100к ги нямат за нищо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.