Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

Честито! Сега сигурно са ти най-мъчителните дни след като си я видял, но не можеш още да я вземеш :) Днес оглеждах един Superb Sportline и определено ми затвърди мнението, че е много добър автомобил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря момчета.

Определено следващите няколко дни ще са тежки :)

Исках толкова много неща да погледна по колата, че като отидох, направих 5 снимки и забравих какво искам да гледам

Веднага щом я взема, ще пусна една нова тема с малко повече снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер конфигурация.Браво!Аз бих добавил и декоративни капачки на педалите,щом волана ще е Supersport и спортни седалки.

 

 

Леко чакане :doubleup: .

Тях ще си ги купя от Еуратек, когато пристигне...излиза с 50лв по-евтино :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюпер е машината!

Да, адаш :)

 

superb, в превод -  великолепен, величествен, изключителен, превъзходен, блестящ, разкошен, прекрасен.

 

Нищо повече не мога да добавя.

 

Щастливи километри с този прекрасен автомобил  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавец. И цвета му е добър, няма да го миеш зимата през два дни, както аз с моята глезла. Безаварийно и прекрасни дълги дестинации с любимите хора ти желая. В края на краищата заради това ги купуваме тези коли, за да им се кефим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Моята поръчка:

 

Шкода Фабия Стайл 1.2TSI/110к.с., 6М

 

Поръчана на 13/12/2016 в Еуратек София

 

Цвят: Спортно син металик

Интериор: Graham Grey/Onyx-Onyx/Black

 

Допълнително оборудване:

 

Пакет Едишън

Предни и задни сензори за паркиране

Подгряване на дюзите на стъкломиячната уредба

Easy Start

Панорамен покрив

Лети джанти CLUBBER 17"

Пръскачки на предните фарове

Трети подглавник

Малък кожен пакет (волан Supersport)

Rain Light Assistant

Пакет Simply Clever

Спортни седалки

 

Срок за доставка: 90 работни дни, поръчката все още няма обявена седмица на производство.

Колата е обявена за производство през 4та седмица на 2017 и ще бъде при мен най-късно до 15ти февруари. :) Редактирано от tribaleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално ! Колицата изглежда да е сила :) Много ми харесва да виждам наточени Фабийки с натрупани екстри.

 

Определено имиджът на модела вече е съвсем различен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Колата е обявена за производство през 4та седмица на 2017 и ще бъде при мен най-късно до 15ти февруари. :)

Произведена е на 24.01 и вече е качена на автовоз, очаква се най-късно вторник да е в Еуратек. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

От вчера автомобилът е в Еуратек и трябва на 09.02 да е в мен :)) това са снимките, които успях да направя набързо:

 

http://tribaleo.snimka.bg/other/tralqlq.663422.37773380.big

 

http://tribaleo.snimka.bg/other/tralqlq.663422.37773381.big

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет бъдещи колеги 

 

нов съм в форума и имам седмица на производство 22-28.08 (тази седмица).

опитах се да намеря по темата доставка информация относно реланата доставка но не можах.

Навсякъде всеки споменава за седмица на производство но никой не казва каква е реалната доставка тук в България след седмицата на производство.

 

някой има ли впечетление колко време отнема от седмицата на производство до предаване на автомобила?

 

Благодаря предварително!

 

Само да отбележа, поръчка дадена юни, седмица на прозиводство края на Август, докато пристигне и я регистрират я получавих в началото на Октомври.

 

Много съм доволен от супрърба, друг е въпроса че след като ме удариха сега чакам еуратек 3 месеца да я оправят колата ...

 

LejSLk1.jpg

 

3t7K94X.jpg

Редактирано от Tin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дай малко инфо за удъра, че ми стана интересно.

Какво толкова правят еура тек 3 месеца по колата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една руса Х-5-ца реши да обръща на Мнотинов на забранен обратен завой , без да спазва и предимство от насрещото и за да не я ударя - ударих бордюра - на ламарините има само едан малка драскотина но има подозрения за изкривена ходова част и джанти.... та сега чакам застрахователи и еуратек да се разберат за носачи и джанти. Чакаме джанти от чехия и после ще я тестват май...

Редактирано от Tin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес взех, моята Фабиа от Еуратек. Да обобщим : поръчка на 13.12.2016, произведена 24.01.2017 в Еуратек пристига на 03.02.2017 и я взимам на 10.02.2017 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

И моето чакане започна, Фабиа комби, 1.2tsi, 6 степенна ръчна кутия, Едишън с 16 цолови джанти и Rio Red металик. Още няма дата за производство, да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След множество затруднения с изкупуването на автомобил (такава беше промоцията на ЕураТек) най-накрая поръчахме Superb-а. Ще SKODA Superb Mk3 ниво Business, двигател 2.0 TDI 150 к.с. с 6-степена ръчна скорустна курия и сертификат за товарен автомобил (иначе казано 6.50 лв годишен данък МПС). С цвета направих компромис, защото много превиших бюджета и ще е Pacific Blue Uni, т.е. много тъмно син неметалик, но с лаково покритие (едно време на неметалик цветовете нямаше такова... май...).

 

Хубавото на цялото чакане е, че Амулдсен мултимедията вече е с 8" дисплей, което е много впечатляващо :)

 

От дилъра така и не ми отговориха дали тя има слот за SIM карта.

 

Капарото е платено и чакам да ме зарадват със седмица на производство. Дано да съм направил правилен избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко чакане, Fab, Interstellar.

 

@Interstellar - Шкода ли им върна, как минаха нещата?

Относно двигателят, от кои избира?Аз съм с този (на Октавия) и пак такива тънки сметки правих, дано някой ден не сменят закона и да гризнем дървото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След множество затруднения с изкупуването на автомобил (такава беше промоцията на ЕураТек) най-накрая поръчахме Superb-а. Ще SKODA Superb Mk3 ниво Business, двигател 2.0 TDI 150 к.с. с 6-степена ръчна скорустна курия и сертификат за товарен автомобил (иначе казано 6.50 лв годишен данък МПС). С цвета направих компромис, защото много превиших бюджета и ще е Pacific Blue Uni, т.е. много тъмно син неметалик, но с лаково покритие (едно време на неметалик цветовете нямаше такова... май...).

 

Хубавото на цялото чакане е, че Амулдсен мултимедията вече е с 8" дисплей, което е много впечатляващо :)

 

От дилъра така и не ми отговориха дали тя има слот за SIM карта.

 

Капарото е платено и чакам да ме зарадват със седмица на производство. Дано да съм направил правилен избор.

За СИМ(GSM) ако питаш - няма освен ако не я поръчваш с допълнителен пакет (TV-Tuner за аналогова/цифрова телевизия и DAB - цифров радио приемник) ако не се лъжа. Това с картата за ГСМ е толкова безсмислено че няма на къде повече. Една бисквитка слагаш и получаваш същата услуга на цена която няма смисъл да с екоментира. Иначе слот мисля че има, но няма "желязото" което трябва да го управлява.

Ако говорим за  СД-карта: Bolero- е без СД карата. Амундсен с 1(там по принцип би трябвало да стои картата за навигацията). Колумбус е с 2 (картите за навигацията са във вградения диск),

Редактирано от Samo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко чакане, Fab, Interstellar.

 

@Interstellar - Шкода ли им върна, как минаха нещата?

Относно двигателят, от кои избира?Аз съм с този (на Октавия) и пак такива тънки сметки правих, дано някой ден не сменят закона и да гризнем дървото.

Бях решил да е базов Superb Active 1.4 TSI 125 hp.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За СИМ(GSM) ако питаш - няма освен ако не я поръчваш с допълнителен пакет (TV-Tuner за аналогова/цифрова телевизия и DAB - цифров радио приемник) ако не се лъжа. Това с картата за ГСМ е толкова безсмислено че няма на къде повече. Една бисквитка слагаш и получаваш същата услуга на цена която няма смисъл да с екоментира. Иначе слот мисля че има, но няма "желязото" което трябва да го управлява.

Ако говорим за  СД-карта: Bolero- е без СД карата. Амундсен с 1(там по принцип би трябвало да стои картата за навигацията). Колумбус е с 2 (картите за навигацията са във вградения диск),

По принцип си прав за бисквитката (даже Виваком предлагат конкретно за автомобил такава джаджа), но не е съвсем същото. Все едно да кажеш, че вградената мултимедия е като един таблет за 200 лева. По принцип е така, но не носи същото изживяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато поръчвах колата също си мислех дали няма да е "яко" да го има това в колата като екстра. След 1 година ползване мога да каза че не само че не съжалявам, а дори се радвам че не платих една шапка пари за нещо което е меко казано безполезно. За тези пари може да сложиш много други неща които ще ти донесат много по приятно изживяване.  Дори SmartGate ще ти е по полезен.

Аз лично поръчах PNG - Smart Light Assist с мултифункционална камера, Lane Assist и Blind Spot Detect лишавайки се от автоматичното отваряне на багажника (и без това има доста оплаквания че не работи нормално). В последствие си активирах "Traveller Assist- разпознаващ пътните знаци с мултифункционална камера" заради наличието на  мултифункционалната камера от Smart Light Assist

Това естествено си е моето виждане за нещата и живота..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям Samo.

99% от новите телефони предлагат така наречения HotSpot, който замества бисквитките. Аз лично предпочитам да плащам само 1 карта. Тоест пускам си един хубав интернет пакет на моя номер и ако ми трябва интернет на други устройства, пускам HotSpot.

Аз съм с 8" Colubus на ниво Edition, и не съм имал нуждата от сим карта в колата. Когато я конфигурирах, добавих Blind Spot Detect и Traveller Assist (защото той струва само 124 лв, а добавя камерата, която позволява после да си "отключиш" Smart Light Assist и Lane Assist)

Това за което съжалявам до някъде е, че не взех ел. багажника. Ние сме с малко бебе и като тръгнеме на някъде се изнася половината апартамент. Като стигна до багажника, обикновенно ръцете са ми с по три сака, 2 плика, няколко чанти и тн, трябва да пусна всичко, за да отворя багажника. НО от друга страна 1116 лв за виртуален педал + ел багажник .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едит: За Smart Light Assist фаровете са различни ! В бързината copy-paste искаш да кажа, че може да се "отключи" Light Assist и Lane Assist

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.