Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

Привет бъдещи колеги 

 

нов съм в форума и имам седмица на производство 22-28.08 (тази седмица).

опитах се да намеря по темата доставка информация относно реланата доставка но не можах.

Навсякъде всеки споменава за седмица на производство но никой не казва каква е реалната доставка тук в България след седмицата на производство.

 

някой има ли впечетление колко време отнема от седмицата на производство до предаване на автомобила?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

Щом се произведе до няколко дни е на автовоз - моята тръгна на следващия ден след като я произведоха и стигна в София. Вътрешният автовоз отне обаче няколко дни ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

@ Германеца - ти по-леко чакаш, поне си имаш Рапидка :) И то нова, така че предполагам ти е по-леко донякъде.

 

Иначе с 17"ките ли я поръча, виждал съм ги на живо, мен лично ме кефят много. Не знам как се казват тея като детелинки, които са модерни, но тези 17" с ножовете мен ми допадат повече (видях на снимките, че с тях си ги постнал, вероятно от конфигуратора).

 

Аз ще чакам мнение като я покараш - по-малко са дизелите и ще ми е интересно - какво зареждаш, колко гори, колко върви, в завоите как е, и други.

 

Допълнителни екстри какви нацъка? (ако не е тайна)

 

п.п. този разход на Рапидката смесен ли е? 4,94 / 100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ Германеца - ти по-леко чакаш, поне си имаш Рапидка :) И то нова, така че предполагам ти е по-леко донякъде.

 

Иначе с 17"ките ли я поръча, виждал съм ги на живо, мен лично ме кефят много. Не знам как се казват тея като детелинки, които са модерни, но тези 17" с ножовете мен ми допадат повече (видях на снимките, че с тях си ги постнал, вероятно от конфигуратора).

 

Аз ще чакам мнение като я покараш - по-малко са дизелите и ще ми е интересно - какво зареждаш, колко гори, колко върви, в завоите как е, и други.

 

Допълнителни екстри какви нацъка? (ако не е тайна)

 

п.п. този разход на Рапидката смесен ли е? 4,94 / 100

Хахахах, да така е :-) Здрасти! Наистина си е друго...

 

С екстрите се заиграх малко, да, бая ги нацвъках, ама веднъж се живее хахаха: адаптивен темпомат, подгряване на дюзи на чистачките, ел. подгряване на предното стъкло, предни ел. седалки с подгряване, иначе всичките седалки кожени, ел. сгъваеми огледала, ел. панорамен покрив, парктроник отпред и отзад, теглич, ел. отваряема пета врата, осветление в краката отпред и отзад... Какво беше още... Аааа, да, букса 230 волта, Болеро със Смарт Линк, боята е лунно бял металик. Забравих ги вече, може и да съм изпуснал нещо. Държах на биксенона, дето уж бил "завиващ" ще го видим.

 

Джантите са Пикторис 18 цола, мен много ме кефят. Щях и черния пакет с РС чалъндж да поръчам, ама все такива РС-ки засичам и си казах: айде нещо по-различно.

 

По принцип от Рапида изобщо не съм недоволен, просто навремето като го поръчвах взех наличен, понеже бях на зор за кола, а бях решил вече да е нова. За мен е важно като се връщам в БГ, което си е бая път, да ми е по-комфортно на краката и разхода в пари да е колкото се може по-поносим. Та на Рапида разхода му е супер добър, ама фаровете му не ме кефят, за краката има по-малко място, малко по-постен е. Можех, разбира се и с него да остана, ама за сефте ще седна в поръчана от мен кола, което намирам за незабравимо преживяване, честно.

 

Разхода, за който казваш е смесен, с един-два светофара, скорости от 50 до 100 км/ч, общо взето не съм я виждал с по-голям среден разход от 5/100, като изключим магистралните "изпълнения" стига до 7-7,5/100 ама и аз не я жаля 160 - 170 км/ч доволен съм.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си я накичил,браво!

Ксенонът ще ти хареса, скоро писах из форума тема,оказа се по-"умен" отколкото очаквах та го "разследвах" :)

Адаптивният за дълъг път ми се струва много разумна екстра.

В Бришкода съм виждал и без черния пакет и мен ме кефи също много.

 

Жив,здрав и да се похвалиш със снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си я накичил,браво!

Ксенонът ще ти хареса, скоро писах из форума тема,оказа се по-"умен" отколкото очаквах та го "разследвах" :)

Адаптивният за дълъг път ми се струва много разумна екстра.

В Бришкода съм виждал и без черния пакет и мен ме кефи също много.

 

Жив,здрав и да се похвалиш със снимки

 

Благодаря за пожеланията! Относно снимките - няма начин да не се похваля, то и сега едвам издържам хахаха. Днес ми потвърдиха, че ако се произведе в края на октомври ще мога да я взема в края на ноември. Айде, дано  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

миналата седмица си поръчака Superb Edition 1.8 TSI , комби , ръчни скорости + още няколко глезотийки :)

Ще ви държа в течение, като излязат някакви дати.

Редактирано от remix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

миналата седмица си поръчака Superb Edition 1.8 TSI , комби , ръчни скорости + още няколко глезотийки :)

Ще ви държа в течение, като излязат някакви дати.

 

Честито колега, какъв цвят го поръча и какво му добави?

 

Няма ли някой да се престраши най-накрая да поръча 2,0 TSI с 280к.с?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, забравих да спомена - Бизнес Сиво. Много интересен цвят.

В шоурума в надежда има 1 комби с този цвят, отделно ми го показаха и на дневна светлина.

 

Като екстри, освен претъпкания EDITION пакет, добавих  категория N1, isofix на предната седалка, Blind spot detect, Traffic assist (разпознаване на знаците с мултифункционална камера).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля със закъснение на 13.09 поръчах Шкода Октавия, като следващия ден капарирах. Колата e 2.0 TDI-CR, DSG дизел, оборудване Вижън с 2-3 допълнения - интериорно осветление, музика Кантон, хром пакет, усилен щит под двигателя, извод 230V, избор режим на шофиране, подгряване на дюзи на стъкломиячната система. Може би не избрах перфектните добавки, но за толкова ми стигнаха силите. Сега започва голямото чакане да излезе седмицата на производство.  :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в лагера на чакащите хахаха. Колкото по-малко мислиш за Новата, по-добре... Така мисля аз.  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в лагера на чакащите хахаха. Колкото по-малко мислиш за Новата, по-добре... Така мисля аз.  :banger_2:

Така е, аз като прочетох темата и виждам как се бавят новите автомобили - дизел с допълнителни екстри, май май догодина ще ги караме, поне аз де както още няма седмица на производство  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в лагера на чакащите хахаха. Колкото по-малко мислиш за Новата, по-добре... Така мисля аз. :banger_2:

Какво стана с твоята, колко време остана? Аз като поръчвах предишната кола си бях направил календар от 90 дни. Задрасквах всеки ден по едно квадратче. Голям кеф беше като забравя да драсна 1-2 дена и после накуп да ги зачеркна :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с твоята, колко време остана? Аз като поръчвах предишната кола си бях направил календар от 90 дни. Задрасквах всеки ден по едно квадратче. Голям кеф беше като забравя да драсна 1-2 дена и после накуп да ги зачеркна :)

Аааа, Мишел, ти като в казармата хахаха 24 Окт - 28 Окт ми е седмицата на производство - вече уж потвърдено. Като слезе от конвейра още около месец за транспорт до БГ, регистрация и прочие, така че края на ноември евентуалменте ще се запознаем. Лошото е, че отпуската ми е две седмици през октомври и ще трябва още веднъж да си дойда след това, за да връча на жената Рапида и да си взема Снежана с мен :-) Жената вика, нищо бе, ще си я вземеш през март 2017, нали пак ще си идваш... Да бе, кой ще трае толкова време :-) Не мога да си представя Октавията да ми стои в гаража и аз да не мога да я яхна хахаха Сега обаче се сещам, че трябва да ти поръчам едни нови стикери... Но ще ти пиша както си му е реда. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кьорав карти не играе, излязла е седмица на производство 42-а :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля със закъснение на 13.09 поръчах Шкода Октавия, като следващия ден капарирах. Колата e 2.0 TDI-CR, DSG дизел, оборудване Вижън с 2-3 допълнения - интериорно осветление, музика Кантон, хром пакет, усилен щит под двигателя, извод 230V, избор режим на шофиране, подгряване на дюзи на стъкломиячната система. Може би не избрах перфектните добавки, но за толкова ми стигнаха силите. Сега започва голямото чакане да излезе седмицата на производство.  :plate_skoda:

 

Колега , браво за избора и нека да е леко чакането ... В крайна сметка какъв цвят избра да е колата ?  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , браво за избора и нека да е леко чакането ... В крайна сметка какъв цвят избра да е колата ?  :fiu:

Дано е леко началото на ноември се очаква да си взема колата. Иначе избрах капучино бежов металик ... да видим малко на спомени я поръчах на цвят, а и на снимки благодарение на колегата fallenfbsd  :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано е леко началото на ноември се очаква да си взема колата. Иначе избрах капучино бежов металик ... да видим малко на спомени я поръчах на цвят, а и на снимки благодарение на колегата fallenfbsd  :plate_skoda:

 

Супер . Признавам си че пуснах в анкетата +1 за бежов  :fiu:  Айде да лети по-бързо времето и пожелания да те изненадат с по-ранно връчване :)

Ще се радваме , като я вземеш да дойдеш на някоя от срещите на НИМ да я видим  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер . Признавам си че пуснах в анкетата +1 за бежов  :fiu:  Айде да лети по-бързо времето и пожелания да те изненадат с по-ранно връчване :)

Ще се радваме , като я вземеш да дойдеш на някоя от срещите на НИМ да я видим  :flag_skoda:

значи си гласувал за "правилният" цвят... ми не е невъзможно да мина и на срещите... въпреки, че моята кола едва ли ще е нещо невиждано :D ... само веднъж да си стъпя на двата крака и колата да дойде хахаха :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.