Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

каква страхотия е с тези чакания, аз не мога да си представя да дам толкова пари и да чакам половин година за колата, няма как да стане това :) веднага бих пребродил другите марки/модели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

Колега, мой приятел си конфигурира и поръча BMW 2 в началото на месеца, казха му да го чака около Нова година. Така че да не стане след обиколката пак при Шкода да се върнеш;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като става въпрос за чакане ще се изкажа и аз :-) Като бях в Музея на Шкода ми разясниха, че политиката на VW-групата е да не държат коли на склад, а да се произвежда само по поръчка. Така просто няма непродадени автомобили, всеки от тях  още от конвейра си има собственик, преди "сватбата" даже, (за който не знае - когато мотора се монтира в купето). Не знам дали сте виждали по света колко "гробища" има за нови автомобили. Но, това е друга история... Маркетинг... Аз пък мисля, че е много романтично да се "побленува" новата кола... Моята нова красавица вече беше поръчана тия дни. Знам, че поне шест месеца ще я чакам, може и повече. Ноооо, няма значение, ще чакам колкото трябва, за да я видя в гаража. Тапета на лаптопа ми е от снимки в конфигуратора, гледам си я всеки ден. То това ако не е любов, не знам какво е... Като изключим жената, де... Та, да си поръча човек нова кола, сам да си я избере, екстри и прочие - желая на всекиго. Голям гъдел е... :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Германеца - честито и леко чакане! Сподели какво си си избрал ;)

 

И аз исках точно този гъдел на конфигурирана от мен кола,но не успях да го нагодя. Взех на склад, и честно казано ми е трудно да чакам. Едвам изчаках и регистрацията :))) Но определено най-гот е конфигурация точно като за теб, желая ти здрави нерви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като става въпрос за чакане ще се изкажа и аз :-) Като бях в Музея на Шкода ми разясниха, че политиката на VW-групата е да не държат коли на склад, а да се произвежда само по поръчка. Така просто няма непродадени автомобили, всеки от тях още от конвейра си има собственик, преди "сватбата" даже, (за който не знае - когато мотора се монтира в купето). Не знам дали сте виждали по света колко "гробища" има за нови автомобили. Но, това е друга история... Маркетинг... Аз пък мисля, че е много романтично да се "побленува" новата кола... Моята нова красавица вече беше поръчана тия дни. Знам, че поне шест месеца ще я чакам, може и повече. Ноооо, няма значение, ще чакам колкото трябва, за да я видя в гаража. Тапета на лаптопа ми е от снимки в конфигуратора, гледам си я всеки ден. То това ако не е любов, не знам какво е... Като изключим жената, де... Та, да си поръча човек нова кола, сам да си я избере, екстри и прочие - желая на всекиго. Голям гъдел е... :-)

Какво стана с Рапида.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не издавам, ама сърце мъжко не трае да не се похвали хахаха Рапида го получава жената, пък на мен дядо Мраз, понеже съм бил добро момче, каза, че ще ми прати това бижу долу: 

 

037267217.jpg?r=0

 

037267218.jpg?r=0

037267219.jpg?r=0

 

Амин! Дай Боже всекиму такива чувства! :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Германеца - честито и леко чакане! Сподели какво си си избрал ;)

 

И аз исках точно този гъдел на конфигурирана от мен кола,но не успях да го нагодя. Взех на склад, и честно казано ми е трудно да чакам. Едвам изчаках и регистрацията :))) Но определено най-гот е конфигурация точно като за теб, желая ти здрави нерви

 

Мерси, пич!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми кажи и че е истинския рс,тоест бензин и да те поздравявам :)

Шегувам се.

Дизел или тси е?

До колкото те познавам от единствения път който съм те виждал,се обзалагам че е тди.:)

Редактирано от bega4kata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми кажи и че е истинския рс,тоест бензин и да те поздравявам :)

Шегувам се.

Дизел или тси е?

До колкото те познавам от единствения път който съм те виждал,се обзалагам че е тди. :)

Минавам 30 000 километра на година, затова - дизел. Разум над чувства, така да се каже. :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит да ти е рс-а. И този път да го оледиш.Подготвен си финансово вече.

Аааа, мерси, макар че още е рано. След Нова година ще се запознаем. Той, живот и здраве, оледен ще дойде. Така го поръчах за по-лесно йеееееее :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BI-Xenon светлини + AFS + LED дневни светлини + LED стопове...  Това е поръчано. Понеже ме наведе на размисли писах веднага имейл на Даскалова от Еуратек-Варна и тя ми потвърди за стоповете, че не бях сигурен. Мигачите не можело да са лед обаче. Тук си прав, но това е положението. Няма две хубав хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам има предвид интериорното осветление и лампичките на задния номер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само.

Заден номер

Мигачи отпред

Задни светлини

Мигачи отзад

Врати от вътре

Жапка

Багажник

В краката

Плафоните

Огледалата

Халогените

Габаритите

Какво ти е оледеното не знам.Само 2 неща имаш лед.

Това за стоповете и дневните си е стандарт.

 

Оледен щял да дойде.....:)

Редактирано от bega4kata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. На Рапида вътре осветлението аз го сменях с лед. Стана готино и не е нещо сложно. Иначе съм пробвал какви ли не възможности за лед габарити, мигачи, стопове и халогени отпред. И то с цени 50 евро за чифт крушки. От Ибей и Амазон основно, но ги върнах всичките, защото светят слабо и на дневна светлина почти не се виждат. Халогените пък вечер при включено/изключено едва се виждаше разлика... Явно аз съм в грешка относно РС-ката, мислех, че щом има лед дневни и стопове в конфигурацията... Здраве да е, като дойде Снежана ще работим по въпроса. Всъщност и преди бях питал: много от лед крушките, които съм намирал в интернет ги дават, че са забранени за движение по пътищата, разрешени са само за офроуд. Бегачка, тези дето щеше да ми ги слагаш разрешени ли са? В БГ надали има значение, обаче тук глобите са цифра. Та така. Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вс.които съм сложил,светят по силно от стандартните.

Не съм се интересувал дали са разрешени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този ехиден коментар, (редактиран) бях го пропуснал: "Оледен щял да дойде..... :) "... Преди това друг умишлено пропуснах покрай ушите си: "...подплатен си финансово вече..." Та, много държа да ти кажа следното: финансово съм подплатен както и преди с Рапида... Не съм някакъв гурльо, с какъвто си помисли, че говориш като се видяхме на Пикадили Парк миналата година, ама майната му. Вече пет пъти пиша и изтривам, защото възпитанието не ми позволява да оставя такъв коментар, какъвто заслужаваш. Много си вириш носа, бе, бегачка. Жив и здрав, на мен ми мина мерака да оледявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да си го виря????

Извинявай ако съм те обидил с коментар.

Кое е обидното обаче не разбирам честно.

Мерака за оледяване ти мина мн.отдавна :)

Не се сдържах.

Леко чакане ти желая и мн.безаварийни километри с красавицата.

Оледен щял да дойде,го пиша с яд към Шкода,че продължават да не слагат лед светлини,където другите аналогични модели от ВАГ групата имат.А ти го приемаш като подигравка към теб ли? Че не знаеш. Твой си е проблема приятелю.

Коментарите са ми редактирани,защото са ми дебели пръстите нещо за клавиатурата на тел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес капарирахме Octavia 3 1,2 TSI пакет Vision, цвят кафяв топаз. Допълнителни екстри няма, тъй като автомобила е наличен, избора на цвета беше ограничен между топаз и спортно синьо, но за сметка на това ще го получа още другата седмица. Досега карах Octavia 2 1,9 TDI автоматик. :cute:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес капарирахме Octavia 3 1,2 TSI пакет Vision, цвят кафяв топаз. Допълнителни екстри няма, тъй като автомобила е наличен, избора на цвета беше ограничен между топаз и спортно синьо, но за сметка на това ще го получа още другата седмица. Досега карах Octavia 2 1,9 TDI автоматик. :cute:

 

Честито! Много добър цвят, само на лек дъдж е капризен, но е супер като е чист. Остана си ми страст от L&K, която поръчах, но не взех.

 

Двигателят е интересен, ще очаквам мнение като го покарате.

 

Оборудването е много балансирано, нашата е с такова. За мен се доближава до перфектното, но ако човек е по-практичен реално нищо не липсва, липсите са по-скоро глезотии и не толкова важни подробности.

 

Чакаме снимки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви попитам колко е разликата в клиренса с пакет лоши пътища? За О3 става въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.